Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (3494. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34923493349434953496
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Instagram da DENSWORKSHOP isimli biri var.Ledleri Değiştirerek Tamir ediyor.Kolu değiştirmeyin boşuna sakın.

• kardicali K kullanıcısına yanıt

Opsiyon hocam o.

• Losgalacticos kullanıcısına yanıt

Merhaba

Bildiğim kadarıyla 100-140 arası olmalı mikron değerleri

• grizzle kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Yalnız Ankara'dayım. Ankara'da bulamazsam İstanbul'a yolum düştüğünde uğramaya çalışayım.

• Fren hidroligini degistirdim 600 tl tuttu.
    Genlesme kabi degismesi lazim ayriyetten vakum pompaso ve motor on kapaklar degismesi lazim dendi
    Parcalar orjinal hepsi 10 kusur bin tl tutuyor.
    Sadece genlesme kabi 3 kusur tutuyor dedi arkadas.
    Genlesme tanki kronik yillardir forumda tecrubeli arkadaslar abiler anlattilar.
    Ama digerleri icin ne diyorsunuz?
    Fiyat olarak ve degisip degismemesi icin?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • icecube_fb kullanıcısına yanıt

Bunların değişmesi gerektiğini nasıl tespit ettiler? Yani Gözle görülür bir yıpranma veya eskime mi oldu? Yoksa risk almayalım, değişelim mi dediler?

• Walter_Sobchak W kullanıcısına yanıt
    Genlesme tanki gozukuyor fakat kacak degilde havalandirma tapasinda sizinti gozukuyor ben de forumda sagolsun tecrubeli arkadaslar uyardi ondan sonra farkina vardim.haftasonu bir ustaya daha gostericem bakalim.

hocam sizde N13 mü B38 mi vardı?

• Walter_Sobchak W kullanıcısına yanıt
    Zf den başka o şekil değişen yok hocam. İmkanınız varsa zf de değişim yaptırın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Canefew C kullanıcısına yanıt
    N13

Tank yerine tapasını değiştirebilirsin.

Kaç binde bu araba?

• grizzle kullanıcısına yanıt

Genelde kaçak tapa kaynaklı olmuyor, tapa yuvasından ince çatlak şeklinde sızıntı oluyor kontrol edilmeli

• BMW'nin benzinlisinden uzak durucaksın abi, yoksa hayatın oto çekicilerin üstünde geçer.

• @acegod dedigi gibi tapa yuvasında çatlak.bu yüzden değişecek.

• Arkadaşlar f36 418 için ön disk balata alacağım, zimmerman ve ate önerilmiş ikisinin de diski ortada yok. Sadece ate balata var. Onun dışında disk için febi, fremax vs gibi markalar var.

Orjinal disk+ ate balata (5700tl civarı) sıkıntı yaratır mı? Veya febi fremax hella pagid+ ate balata (3bin-4bintl arası)? Full orjinal olursa 6500tl civarı tutuyor. Çok hızla işimiz yok zaten istesek de olmuyor arabanın canı belli ama yine de titreme vs yapmayan bir şey olması lazım. Önerisi olan varsa sevinirim gerçekten.

• Merhaba f30 arasında gelismis gosterge panelindeki uyarı ışıkları bazen yanıyor bazen yanmıyor. Gelismis gosterge bölümünde sorun yok ama ibrelerin olduğu bölümdeki ışıklar arada gidip geliyor. Sorun ne olabilir sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dura-Ace kullanıcısına yanıt
    Orjinal disk + ate balata hiç sıkıntı çıkarmaz çoğu kişi zaten henüz aracın orjinal diskleri üzerindeyken ate balata tercih ediyor. Balatada orjinal için 800 lira fark ödemeye gerek yok bence.

• Dura-Ace kullanıcısına yanıt
    Merhabalar
    Bende 3.20 ied için önlerde zimmerman disk ve ate seramik balata kullanıyorum arkalar için de spor fren disk diye bir firmadan (tavsiye üzerine) disk aldım balata olarak onlar içinde ate seramik tercih ettim henüz mpntaj olmadığı için yorum yapamayacağım fakat sorun yaşayacağımı düşünmüyorum

• Teşekkürler arkadaşlar cevaplarınız için

• 
Sayfa: önceki 34923493349434953496
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.