Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (3493. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34913492349334943495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2017 model 3.18i (136hp) araç alma düşüncesindeyim.

Artıları eksileri nedir?
    Motor 1.5 oluyor sanırım. Kronik sorunları var mı? Alırken nerelere dikkat etmeliyim?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • icecube_fb kullanıcısına yanıt

7. Kademeden 2405,01 TL. TÜRKİYE SİGORTA. Geçen sene 600 tl idi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhan68 G kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 4 sene 50.000 km’dir kullaniyorum. Hiçbir sorun yaşamadım. Motor rölantide ve ilk ısınma esnasında biraz titreşimli ve sesli gibi gelebilir ancak rahatsız edecek düzeyde değil. Sorun yaşayan arkadaşlar var özellikle turbo konusunda. Tamiri veya değişimi pahalı olduğu söyleniyor umarım başıma gelmez. Genel olarak bence performansı yeterli ancak kişiden kişiye beklentiler değiştiği için zayıf bulanlar da var. Bu araçla beraberliğimiz süresince birçok kez uzun yol yaptım. Uzun yol konforu bence iyi. 140 la giderken şanzıman 8.oranda eğim yoksa 2800-3000 devir bandında kalıyor ve araç bağırmadan süzülüyor. 1500kg ağırlığında ve bu güçteki bir araç için bence başarılı. Yakıt tüketimi düşük değil. Karma tüketim dikkatli kullanırsanız ancak 7-8 civarı-şahsen benim böyle. Diğer konular bildiğiniz F30 kasa zaten. Alırken iyi bir ekspertiz firmasında baktırın tabi. Ayrıca aracın geçmişi bakımları hakkında mümkün olduğunca bilgi sahibi olmaya çalışın çünkü iyi bakılmış bir bmw ile iyi bakılmamış bir bmw arasında ciddi farklar var yani sonuçta bu bir toyota değil 🙂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Selamlar arkadaşlar,

2016 model 320i ed 170 hp luxury line plus aracım yağmurlu havalarda ayağım gazdayken kendi kendine fren yapıyor, genelde yüksek hızlarda 6 ve 7. viteslerde yapıyor. Başına gelen oldu mu?

Çözümü bilen var mıdır?

Hız limitleyici, cruise control herhangi bir hata uyarısı yok araçta...

• shanus S kullanıcısına yanıt

merhaba

anadolu yakası bayağı uzak kalıyor hocam bana.avrupa yakasındayım.yine de çok teşekkürler 👍🏾

yetkili 1000 tl diyor en fazla uygulamada 700 kusur gözüküyor net fiyat bayide belli olurmuş.joy card vs kampanya yiçin net fiyat vermediler.

geçen sene 1000 tl ye yaptırmıştım kademe olarak hangi seviyede bilmiyorum ama 7 sene olacak.şehir istanbul

kasko için fiyat aldınız mı ya da yaptırdınız mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icecube_fb -- 18 Kasım 2022; 2:48:24 >
  • Bej renk aracımda ön kol dayama ve şoför kapı kolçağın deri kısmında boyada kısmi kalkmalar var. Nasıl bir çözüm yolu bulabilirim bu işe?

• umut5513 kullanıcısına yanıt

O yıpranmaya eskimeye maalesef çözüm yok, ya kolu hiç tutmayacaksınız kullanmayacaksınız.

Parça değişimi yapmanız gerekir.

• Şanzıman yağı değişimi için ankarada önerebileceğiniz bir yer var mıdır? ZF’in kendi servisinden herkes çok memnun ama sadece istanbulda var malesef. Ankara için bir alternatif bulmam gerekecek.

• 1048460900 ilan numaralı 2012 f30 modernline 3.20 d aracım satılıktır arkadaşlar. Uzun zamandır bende aile aracı, hiçbir sorun yok araçta. Buradan arayan dostlara fiyatta yardımcı olmaya çalışacağım bilen birine gitsin araç.

Kaskoda bir duran aracıma vurdukları için (11.00 tl hasar). 2. Dosya da anahtar klozunu kullandığım için yüksek teklif vermişlerdi. Bende kızdım yaptırmadım. 2-3 senedir kaskosuz biniyorum. En son 5 mayısta fiyat almıştım 19.000 tl.

Anladim hocam mayista boyle ise suan nasildir dusunemiyorum😔
    Anahtar klozunda kasko bozuluyor mu ki ? Ben on cam degisimi yaptim kaskodan daha once de 2 kere yapmistim kasko bozulmadan.
    Bu arada cok gecmis olsun hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icecube_fb -- 22 Kasım 2022; 2:38:26 >

Teşekkürler, 2. Dosya açıldığı için ilk yılda. Kasko delinmiş oldu. Pişman oldum ama yapacak bir şey yok.

• gokhan68 G kullanıcısına yanıt

Düşük KM Olmasına dikkat etmelisin.80 Bin km yi geçmemiş olsun.Yazdığım Km sınırını aşarsan Yekpare emme manifoltu veya Turbo diye araştırmaya başlarsın google da.Başka bir eksisi yok.

Motor 1.5 3 Silindir.

• Merhaba, 2015 F30 un arka koltukları katlanıyor mu ? tuş veya soket göremedim ?

• kardicali K kullanıcısına yanıt
    hayır katlanmıyor. sadece son gelen bazı 2018 320d ve 320d xdrive larda gördüm bu donanımı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Canefew -- 28 Kasım 2022; 11:46:43 >
  • Gerçekten ilginç, nasıl olmaz. arka koltuga anakucagı taktık cıkardık arkadan bıryerden ses gelıyor gibi , ben koltuk yerınden mı oynadı oturmadı dıye düşüyodum  BMW 3 serisi (F30)  BMW 3 serisi (F30) 

• Merhaba. Lacivert renk arac alacagim. Boya mikron kalinligi kac olmali? Tesekkurler.

• Görkem bey ben de araştırdım ama ZF'nin yetkili servisinin yönergelerini izleyen yer bulamadım. Hafta sonu bakıma götürdüğüm ustam, biz değişebiliriz ama sıkıntı olabiliyor dedi, güvenemedim.

• Arkadaşlar 2016 F30 aracımın vites konu üzerindeki ışıklar yanmıyor. P de iken bazen yanıyor, diğerleri hiç yanmıyor. Başına gelen oldu mu acaba?, Sorduğum birkaç yer vites kolunun komple değişmesi lazım dedi.

• 
Sayfa: önceki 34913492349334943495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.