Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (336. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkes kendi yaptığı tercihin daha akılcı olduğuna inanmak ve inandırmak ister. Fikir ayrılığı bundan herhalde. Şahsen sunroof tercihini de, sunroofsuzluğu da anlayabilirim. Hatta belki zorlarsam sunroofsuz bmw mi olur dusuncesini de anlarim. Ama "afferin benim beynime" derken başkalarının tercihlerini aşağılamak pek doğru olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpernative

Herkes kendi yaptığı tercihin daha akılcı olduğuna inanmak ve inandırmak ister. Fikir ayrılığı bundan herhalde. Şahsen sunroof tercihini de, sunroofsuzluğu da anlayabilirim. Hatta belki zorlarsam sunroofsuz bmw mi olur dusuncesini de anlarim. Ama "afferin benim beynime" derken başkalarının tercihlerini aşağılamak pek doğru olmuyor.

Sonsuz katılıyorum size sonsuzz !!! Fakat burada bunu ikna edebileceğiniz çok az insan var. Gerçekler bile inkar edilirken zevkler zor =)
  • Anlayamadığım, Borusan ithal etmese bile kötü araba anlamına mı geliyor? Kaz çok anlamına geliyor...1.6 yi 2.0 fiyatına satacağız anlamına geliyor. İlla arac gelecektir emin olun 320d bu öyle silinmez piyasadan. 1.6lt almak zorunda değiliz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dunyanın en kötü arabaları 328i 335i m135i sebep: talep yok Borusan ithal etmiyor

Borusan kimdir? Dunyanın en mantıklı ve prestijli şirketi , agadir Borusan.

• Sunroof maliyeti, ikinci elde ödediğinizi geri alabileceğiniz belki de tek donanımdır. Kullanışlılığı kişiden kişiye değişir. Ben seviyorum, yaz gecelerinde iyi oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

Sunroof maliyeti, ikinci elde ödediğinizi geri alabileceğiniz belki de tek donanımdır. Kullanışlılığı kişiden kişiye değişir. Ben seviyorum, yaz gecelerinde iyi oluyor

Aynen yaz geceleri puromu yaktığımda verdigi keyif hiçbirşeyde yok sunroof olmasa bayik olur yaz geceleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: the best or nothing

Arkadasım BMW ithalatına son veriyorsa kendi kaziklama stratejisi yüzünden

En cok kar erttigi araba 316i oldugundan olmasın? 50 bin eur a 320i ed vereceğinden olmasın?

328i gibi bir arabayı bile harcadılar okadar lansman yapıp tanıttıktan sonra.

Bu 320d olayına inanmadım ama soracağım hafta ici

1600 le kazikla milleti tabi kimin isine gelir 320d satmak.

Kesinlikle haklısınız. Almanya fiyatlarina bakılınca, çok net anlaşılabiliyor distribütörün nasıl bir kar dağılımına sahip olduğu. 316i ve 320ied en çok kar edebildikleri araçlar olduğundan, bu araçlar ile domine etmeye çalışıyorlar pazarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfpar

quote:

Arkadasım BMW ithalatına son veriyorsa kendi kaziklama stratejisi yüzünden

En cok kar erttigi araba 316i oldugundan olmasın? 50 bin eur a 320i ed vereceğinden olmasın?

328i gibi bir arabayı bile harcadılar okadar lansman yapıp tanıttıktan sonra.

Bu 320d olayına inanmadım ama soracağım hafta ici

1600 le kazikla milleti tabi kimin isine gelir 320d satmak.

Kesinlikle haklısınız. Almanya fiyatlarina bakılınca, çok net anlaşılabiliyor distribütörün nasıl bir kar dağılımına sahip olduğu. 316i ve 320ied en çok kar edebildikleri araçlar olduğundan, bu araçlar ile domine etmeye çalışıyorlar pazarı.

Anlayabilen insanların olması sevindirici :)

• quote:

Orijinalden alıntı: erdinç34

quote:

Modernline alındığında arka kol dayama geliyor mu?
    Modernline aracı olanların konu hakkında bilgisi var mı?

Evet geliyor

modern lıne yarı derı alındıgında arka kol dayama gelmıyor dıye bılıyorum....
  • Arka kol dayama önemli mi bukadar?

• 316i 320d savaslari sunrooflu sunroofsuz savasina donmus son zamanlarda:)

Bence bmw bu araca sunroof koyarak ayip etmis, panaromik sunroof olmasi gerekirdi:) Sw de var Gt de var sedna da yok haksizlik degil mi sedan alanlara biz ezik miyiz neyiz?

Bu sunroof isini de bu kadar abartmaya gerek yok bence. herkesin kendi tercihidir bence de kullanmayan keyif almayan para vermesin sunroofa bosuna. Benim ilk arabam panaromik sunrooflu Astra idi. Guneslik yilda 1-2 gun haric hep acik dururdu. Hic basima gunes gecmedi SOnrakinde sunroof yoktu, dedim bir daha sunroofsuz arabaya binmem. Zaten o sunroofsuzu satip cabrio arac aldim, o derece bunalmistim arabanin icinde Simdi de sunroofsuz arac almam hatta panaromik cam tavansiz almam. Asunroofsuz alanlari da garipsemiyor hic bir zaman. Kullanilmayacak donanima sirf millet ne der diye para vermek daha garip bence.

• quote:

Arka kol dayama önemli mi bukadar?

Arabayi siz kullancaksaniz onemli degil. Arka koltukta oturcaksaniz onemli:) Benim arabalarda ben gormedim daha kimsenin kullandigini bugune kadar. Ama avataji su oluyor. Bagajda uzun bir sey kayak vs. gibi tasiyacaksaniz ve arkada iki yolcu varsa kol dayamanin oradan gecirebiliyorsunuz. Bir de mesela bagajda su kola vs. varsa arka koltuktaki oradan elini sokup alabiliyor:) Onun disinda bir faydasini gormedim. Daha bmwdekini acmadim bile arkasi acilip bagaja uzanabiliyor musunuz onu da bilmiyorum. Diger araclarimda oyle idi.
  • Burada nolmus boyle gece gece yaa :))

Ama bi arkadasin hapsuracagim zaman kenara cekip inip oyle hapsuruyorum lafina cok guldum :))

Kalin saglicakla...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

Sunroof maliyeti, ikinci elde ödediğinizi geri alabileceğiniz belki de tek donanımdır. Kullanışlılığı kişiden kişiye değişir. Ben seviyorum, yaz gecelerinde iyi oluyor

Aynen yaz geceleri puromu yaktığımda verdigi keyif hiçbirşeyde yok sunroof olmasa bayik olur yaz geceleri.

Zaten sunroof genelde sigara içenlerin tercih ettiği bir donanım gördüğüm kadarıyla..

Duman sunroof dan rahat bir şekilde aracın içine etki etmeden çıkıyormuş (bence mutlaka bir koku bırakıyordur uzun vadede ya neyse)

Benim sunroof almama nedenlerimden biri de sigara içmemem ve araç içinde içirtmemem..

• sunroof kesinlikle arabaya ayrı bir hava ve ferahlık katıyor, ancak panoramik tavan olmadıktan sonra fahiş fiyatlarıda hakkettiğini düşünmemekteyim.

alıştıktan sonra sunroofsuz araç bana karanlık ve küçük geliyor, panoramik tavansız araç almam diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: medulla24

quote:

Orijinalden alıntı: erdinç34

quote:

Modernline alındığında arka kol dayama geliyor mu?
    Modernline aracı olanların konu hakkında bilgisi var mı?

Evet geliyor

modern lıne yarı derı alındıgında arka kol dayama gelmıyor dıye bılıyorum....

Modern line yarı deri var bende ön ve arka kol dayama var

• quote:

Arka kol dayama önemli mi bukadar?

Evet, arka kol dayama istediğim opsiyonlardan biri. Arabama binecek misafirlerimin, arkadaşlarımın, aile üyelerimin özellikle uzun seyahatlarda rahat ve konforlu bir yolculuk etmelerini isterim. Liste fiyati da 93 €, oyle aman aman bir sey değil. Ama fiyatina karsilik, aracin premium özelliğini vurgulayan detaylardan biri olduğunu düşünüyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf092

quote:

Teşekkür ederim.

Benim aracim modernline arka kol dayama yok yani standart degil ekstra bi ozellik satin oluyorsunuz var diyen arkadas neye gore dedi merak ettim ?

Evet arka kol dayama opsiyonla geliyor, fiyati 150 euroymuş. Bilgilendirme için teşekkürler.

Ben modernline kumaş deri döşemede arka kol dayama yok diye biliyorum.

• Merhaba,

Geçenlerde Münih BMW Showroom larından büyük bir tanesi gezme fırsatım oldu.
    Ülkemizde bulunmayan modelleri paylaşayım istedim.

3.16d Station ve manuel vites...

• quote:

Orijinalden alıntı: Hemican

quote:

Orijinalden alıntı: grievous

quote:

Orijinalden alıntı: fscelik

Kapilara hala tam alisamadik, ailecek... Bu kadar cok yanlis yapip kapatamadigimiz olmamisti. Ya tam kapanmiyor ya da cok sert kapatmis oluyorum. Aliscaz insallah. svg

Kapı konusunda sana katılıyorum biz de alışamadık. Önceki aracımız Audi'de kapılar 3 kademeliydi ve 1.kademeden bıraktığında kendisi kapanıyordu. Çok şükür BMW kapısını kapatmak uzmanlık istiyor ama olsun yine de seviyorum arabamı

Arabayi teslim alirken adamlara dedim bu ne bicim kapi bole kapanmiyor, ayari bozuk herhalde. Satis temsilcisi geldi, Bmwlerin izolasyonu cok siki oldugundan hava cikamiyor basinc yapiyor dedi, hizli kapamak lazim dedi. Ya dedim adama bak nasil salliyor. Neyse anlatmaya devam etti. Butun kapilar kapali iken boyle olur dedi hava cikacak yer bulamadigi icin. Arka kapiyi actim oyle kapatmayi denedim. Hakkaten cok rahat kapandi bu sefer ianandim ben de teslim aldim araci.

Neyse ama alismasi zor oluyor hakkaten cunku baska kapilar acikken carpinca cok hizli oluyor bu seferde. Ilk aldigimiz gunlerde annem kapisini kapatacak 2-3 kere denedi olmadi, ben de daha sert kapatacaksin dedim. acti tekrar tam sert cekecek o sirada arka kapiyi acti baska biri ve baaaam diye kapandi obur kapi

Biraz yumusamaya basladi ama sanki zamanla.

Evet mercedes ve bmw lerde ciddi bir sıkıntıdır kapı kapatmak. Mercedes S claslarda kapıyı kapatacağınız zaman cam hafif acılırdı otomatik sonra geri kapanırdı. Bmw 6 serisindede kapıyı kapadıktan sonra kapı mekanik olarak tam kapanıyordu. Şimdi 5 serisinde kapı destek diye opsiyonel donanımda.

• 
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.