Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (335. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.296
Cevap
511
Favori
4.414.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tvshop

quote:

Orijinalden alıntı: the best or nothing

78 bin Euro ya 320d alan birini biliyorum simdi o paraya 520d yazacaksınız o aracın verdigi keyfi degil 520d 730d vermez boş paket olacağı icin .

Harman Kardon m paket estoril sunroof(gereksiz aslında kafamız pişer) 19 jant Prof navigation system vs, artı BMW perf paket var araçta 200hp, daha ne olacak? 6lt yakıt tüketimi.

o 78.000 Euro ya arabayı alan arkadaş satarken kaça satacak hele bir de ondan haber ver dostum. Ben bu arabayı 39.400 Euro ya aldım ve şu an 40.000 ediyor. Araştır bakalım arkadaşın 78.000 lik arabası 2.elde ne ediyor şimdi. Alan alır tabii ki. Ama ne kadar mantıklı olduğunu ancak satarken anlar.

Keyif mantığın önüne gecer bazen. O arabaya binsen anlarsın ne demek istediğimi. O donanıma sahip 520d zaten 95 Euro ancak alırsın belki fazla.

Satmak icin alınmayan bir araba ve inan şimdiki aklım olsa A6 yerine o arabadan alırım acımadan. Ayrıca 70 eur a satılır emin ol.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Sizin 316i da sunroof olsa... Neler yazarsınız tahmin etmek zor degil...

Benim sunroof lu BMW'm olmaz. Çünkü almam. Bir cam parçasına 4,5 milyar verecek kadar bedava para kazanmıyorum hamdolsun.

Öyle bakarsan haklısın ne diyeyim.

Bende isime yaramayacak 3 tane krom parçasına 2500€ vermem (line)

• Adam gibi m paket olur o ayrı. Arabanın karakteri herseyi değişir. Gerisi tirt...

• Bundan önceki aracım yine sunroof suz bir BMW idi, 1 haftada rahatça satıldı, dizel olması da avantajdı tabi..

2 önceki ise sunroof lu BMW ydi, sunroofu açtığım 3-5 keredir.. Zaten bu araçtan sonra vazgeçmiştim..

Zevk meselesi sonuçta isteyen alır istemeyen almaz ama 'sunroofsuz olmaz' mantığını da kabul etmiyorum şahsen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr_marduk

Bundan önceki aracım yine sunroof suz bir BMW idi, 1 haftada rahatça satıldı, dizel olması da avantajdı tabi..

2 önceki ise sunroof lu BMW ydi, sunroofu açtığım 3-5 keredir.. Zaten bu araçtan sonra vazgeçmiştim..

Zevk meselesi sonuçta isteyen alır istemeyen almaz ama 'sunroofsuz olmaz' mantığını da kabul etmiyorum şahsen

Olur mu dostum? Sunroofsuz BMW olur mu hiç. Açmasan da, o sunroof olmalı. Çok faça duruyor çünkü. Hatta yarım açılınca araba bir başka oluyor. Kendini aşıyor. Hatta sen sunroof u al, ona uygun takacak bir araba nasılsa bulursun. BMW'li Sunroof :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: tr_marduk

Bundan önceki aracım yine sunroof suz bir BMW idi, 1 haftada rahatça satıldı, dizel olması da avantajdı tabi..

Sunroof suz olur tabiki orası ayrı konu da, sunroof'u yerin dibine batiran sanki hic kullanisli degil gibi yazan zihniyete karşıyım.

Herseyi geçtim , gece sadece perdesi acikken gokyuzunu görebilmek , içerisinin güzel sekilde aydınlanması (sokak lambası ay vs) :))) yeter...

Cabrio alanlar intihar etsin bu mantıkta...

• quote:

quote:

quote:

Sizin 316i da sunroof olsa... Neler yazarsınız tahmin etmek zor degil...

Benim sunroof lu BMW'm olmaz. Çünkü almam. Bir cam parçasına 4,5 milyar verecek kadar bedava para kazanmıyorum hamdolsun.

Öyle bakarsan haklısın ne diyeyim.

Bende isime yaramayacak 3 tane krom parçasına 2500€ vermem (line)

Ben de vermem 2.500 Euro zaten. Hayatımda hiç böyle enayi alışverişer yapmadım. Satarken hepsi ve tamamı çöp. Ben Borusan'ın elinde son kalmış birkaç arabadan birine bomboş plastik jant kapaklı bir F30'dan çok daha az para vererek aldım. Başka türlüsünü de düşünmem mümkün değil. Line vardı sevindim beleşe geldi.

• Aracım çok şükür 1200 km oldu genel olarak çok çok çok memnunum rodaj bitti sayılır 225 liralık mazotla 830 km yol yaptım bunun yüzde 40 ı ağır trafikte. Fazla yüklenmeden sakin ama arada dayanamayıp gazlamalar mevcut. Henüz 180 i geçmedim ama 300 km sonra altına inmem 170 le giderken 6.5 litre yakıyor gösteriyor "kihkihkihkih" bu arada @thebestornothing hayırlı olsun demedin sağ ön kolonu patlattım bile cızırtı geliyor değiştircem biraz arabaya doyduktan sonra keisnlikle hk al. Araç 120 den sonra inanılmaz ses alıyor içeri bu konuda da şikayetçiyim onun dışında herşey süper 3.20d sahibi olarak 2500 devirden sonra motorun sesi hafif ereksiyon yaşatıyor :D Kimse bunun dizel sesi olduğunu kanıtlayamaz bana. Motorları kıyaslama içerisinde olmam bile c180 CGI sahibi arkadaşla 0-150 yaptık comfort modda (hiç sporta almadım daha) arkadaş dikiz aynamda çok ufalmıştı o yüzden 1.6 litre araçla kıyaslamıyorum bile. Bu arada tavsiyem full paket, sunroof ve line ile birlikte almanız olacaktır araç bambaşka bir hal alıyor bazen yolda görüyorum boşunu iyi ki diyorum"""ALMAYANA SAYGIM SONSUZ""" .. @thebestornothig 75.000 euroluk 3.20d sahibi arkadaşınıza söyleyin ki doğru seçim yapmış 3.20d olduğundan dolayı zararı standart olacaktır ancak diğer modeller için aynısını kesinlikle söyliyemem.. Bu arada @Ahmet kardeşim benim hoşgeldin :D sunroofta paslanma yoksa yarın hava güzel açarsın istersen dizel aldık az yaksın diye bu sefer kızlara para yetiştiremiyoruz kardeşim :D:D:D:D:D Bu yüzden F30 tercih etmeyebilirsiniz bir yerden kesin para gidiyor. Neyse detaylı paylaşımlarım oldu spor modu denediğim gün yaşıyor olursam.
    Şu foruma artık paylaşıma değil gülmeye girer oldum

Aaaa bir ara çok tartışma konusu olmuştu söyliyim hemen 2 kere çevirmeye girdim filmli olduğunu kendim söyledim 1,5 numara llumar polis sorun yok bunda dedi. Buda ufak bir bilgi olarak akıllarda kalsın Sevgiler

• Arkadasım BMW ithalatına son veriyorsa kendi kaziklama stratejisi yüzünden

En cok kar erttigi araba 316i oldugundan olmasın? 50 bin eur a 320i ed vereceğinden olmasın?

328i gibi bir arabayı bile harcadılar okadar lansman yapıp tanıttıktan sonra.

Bu 320d olayına inanmadım ama soracağım hafta ici

1600 le kazikla milleti tabi kimin isine gelir 320d satmak.

• Bmw 320d ' ye talep yok diyen arkadaslara sevgiler,aksam aksam guldurdunuz...

• Emir kardesim sevgiler Hahahah yazı bomba eline saglık :)) bazı seylere bende gülüyorum ne yapalım

aynı sekilde ben hk yada en kötü hifi kesin almam lazım zaten sipariş geçilecek büyük ihtimal de bazı aracılar ile almaya gidecegim doğru zamanı bekliyorum hala. Zaten arabam var o yüzden Euro düşecek kesin yaz gibi.

Sunroof umarım paslanmaz yada basına güneş geçmez kardesim

• Dizel aldığınız iyi olmus benzin farkını başka yere harcıyorsunuz en azından para çöpe gitmiyor getirisi oluyor

• quote:

Emir kardesim sevgiler Hahahah yazı bomba eline saglık :)) bazı seylere bende gülüyorum ne yapalım

aynı sekilde ben hk yada en kötü hifi kesin almam lazım zaten sipariş geçilecek büyük ihtimal de bazı aracılar ile almaya gidecegim doğru zamanı bekliyorum hala. Zaten arabam var o yüzden Euro düşecek kesin yaz gibi.

HAHAHAHAHAHAHAHA başa güneş geçme olayı süper :D:D:D:D Yemin ederim bende onu düşündüm gittim orjinal BMW şapkası aldım başa güneş geçmezse sorun yok herşey yolunda :D::D Aynen ses sistemi komedi tekrar söylemiş oldum en kısa zamanda değiştiricem ama aracın içinde daha küfür bile etmedim o derece kıyamıyorum kapı söktürmeye Hapşuracağım zaman sağa çekip iniyorum haahhahahahahahha..Bu arada devildod süper yorum atımış "Bmw 320d ' ye talep yok diyen arkadaslara sevgiler,aksam aksam guldurdunuz..." talep olmaması normal çünkü ellerinde 3.20d yok amcama modern line almayı düşündük 3 ay sonraya veriyorlar linelı full arabayı :D:D

• Bu arada traktör diyen arkadaslar emir in yazdığını daha önceki sayfalarda defalarca yazmıştım

320d nin 2500 devirden sonra o sesini duyun, bakalım kim traktör kim el arabası...

• quote:

Orijinalden alıntı: eemirr

quote:

Emir kardesim sevgiler Hahahah yazı bomba eline saglık :)) bazı seylere bende gülüyorum ne yapalım

HAHAHAHAHAHAHAHA başa güneş geçme olayı süper :D:D:D:D Yemin ederim bende onu düşündüm gittim orjinal BMW şapkası aldım başa güneş geçmezse sorun yok herşey yolunda :D::D Aynen ses sistemi komedi tekrar söylemiş oldum en kısa zamanda değiştiricem ama aracın içinde daha küfür bile etmedim o derece kıyamıyorum kapı söktürmeye Hapşuracağım zaman sağa çekip iniyorum haahhahahahahahha..Bu arada devildod süper yorum atımış "Bmw 320d ' ye talep yok diyen arkadaslara sevgiler,aksam aksam guldurdunuz..." talep olmaması normal çünkü ellerinde 3.20d yok amcama modern line almayı düşündük 3 ay sonraya veriyorlar linelı full arabayı :D:D

2800 liraya alpine audison anfi li yaptıran biri yazdı konuya onunla bir görüş derim 10 kat keyifli yazdı

Fiyatta iyi kalitede güzeldir eminim standarttan.

• 184 beygirlik traktoru Allah kalpten isteyen herkese nasip eder insallah.
    Birde golfun 3 ay beklendigi ulkede ortalama 60.000 euroluk araba pardon "bmw 3.20d" degil uc ay, alti ay bile beklenir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu arada traktör diyen arkadaslar emir in yazdığını daha önceki sayfalarda defalarca yazmıştım

320d nin 2500 devirden sonra o sesini duyun, bakalım kim traktör kim el arabası...

Körlerle sağırlar, birbirini ağırlar. Bu yorumlara başka söylenecek birşey yok. Borusan gerizekalı çünkü deli gibi talep olan bir arabayı getirmiyor yerine talep olmayan arabayı getiriyor. Ben bana söyleneni söyledim size. d ile i nin fiyatları biraz yakın olsa belki talep olur. Ama parası kısıtlı adam 3.20d alamaz, parası bol olan da almaz, 5 serisine geçer. 3-5 aradasınki makas kapandığı için talep düşüyor. Dediğim gibi tekrar ediyorum, bu kendilerinin verdiği bilgidir. İnanıp inanmamak size kalmış. Ama dediğinizde bir mantık hatası var. İthalatçı firmalar talep olan değil, olmayan arabaların ithalatını keserler. Hangisini satarsa satsın adam aynı parayı kazanıyor nasılsa. Ne farkeder onun için.

• Yalnız şaka maka böyle traktörüm olsun isterim PUAHAHHAHAHAHAHAHH http://www.youtube.com/watch?v=9yHl24QynOM
  • quote:

quote:

Bu arada traktör diyen arkadaslar emir in yazdığını daha önceki sayfalarda defalarca yazmıştım

Körlerle sağırlar, birbirini ağırlar. Bu yorumlara başka söylenecek birşey yok. Borusan gerizekalı çünkü deli gibi talep olan bir arabayı getirmiyor yerine talep olmayan arabayı getiriyor. Ben bana söyleneni söyledim size. d ile i nin fiyatları biraz yakın olsa belki talep olur. Ama parası kısıtlı adam 3.20d alamaz, parası bol olan da almaz, 5 serisine geçer. 3-5 aradasınki makas kapandığı için talep düşüyor. Dediğim gibi tekrar ediyorum, bu kendilerinin verdiği bilgidir. İnanıp inanmamak size kalmış. Ama dediğinizde bir mantık hatası var. İthalatçı firmalar talep olan değil, olmayan arabaların ithalatını keserler. Hangisini satarsa satsın adam aynı parayı kazanıyor nasılsa. Ne farkeder onun için.

1.6 sizde psikolojik sınır olmus bu zihniyetten dolayı oluyor bunlar... Gidip 320i ede ye 50 eur bayılırlar 320d 2.0 olunca aaa mtv yi kim ödeyecek :)

60 bin eur 320d 80 bin eur 520d arada gayet fark var. İstedikten sonra her türlü getirtirim 200 lirayla 800km yapar performansın kralini yasarım.

Sevgiler

• quote:

Orijinalden alıntı: eemirr

Yalnız şaka maka böyle traktörüm olsun isterim PUAHAHHAHAHAHAHAHH http://www.youtube.com/watch?v=9yHl24QynOM

güzel paylaşım

• 
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.