Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (3310. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Salvatuon
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33083309331033113312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mutluozturk16

sıfır 2018 model bmw 3,20d m sport + comfort araç aldım araçta sürücü tarafında ve iç dikiz aynasında aynan karartma mevcut fakat sürücü yanı yolcu tarafındaki aynada karartma yok böyle mi herkesin bana çok saçma geldi
    arkadaşlar yok mu cevap verecek birisi
  • quote:

Alıntıları Göster
    Benimkinde var sanirim seninki sonradan bir kaza sonrasi degismis olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    orijinali böyle zaten. sizde sıkıntı yok. araç kitapçığında da bu durum yazıyor.
  • Archi33tect kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.
    3 serisi daha yakın duruyor
    kısmet hayırlısı bakalım.
  • Merhaba,

Mevcutta 1.2 tsi leon kullanıyorum. Kısmetse yarın aracımı satıp. f30 kasa bmw alacagım.
    1.2 bana yettiği için 3.16 lara bakmaya baslamıştım, bütçem kresi vs dahil 135 bin.
    Buldugum 3.16 lar 115-120 civarıydı ve cok boştu. (Çogu halojen far)
    Kazasız belasız düşük km bir arac bulamadım. (120 civarına comfort paketler var 50 bin km den düşük)

En son 135 e bir adet 3.20i efficient dynamics paket arac buldum. 2013 model 40 bin km de. Hatasız boyasız tramersiz.
    Cuma günü aracı satın alacagım.
    Araç borusan bakımlı bakımları 1 hafta önce yapılmış.

Dikkat etmem gereken birşeyler var mı? Fiyatı uygun mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: boraata

Arkadaslar merhaba konun icinde aradim fakat bulamadim sizlere sorayim tecrubeniz cok..

Aracim bmw 320i ed 40.yil. onler 225 45 18 arka 255 40 18 bunlari 245 45 18 olarak esitlemek mumkunmu ? Yardim ederseniz sewinirim.

Ayrica bir sorum daha var bluetooth sistemi sorunsuz calisiyor telefinla arama yapinca yada arama gelince gelen cahri sesini duyuyorum ama sesim asla karsiya gitmiyor. Farkli mikrafonlarla test ettik olmadi farkli telefonlarla test ettik yine olmadi nedir sizce sorun ?
    Benim 40. yıl aracımda kışlık lastiklerim ön - arka 245.40.18 . Sorunsuz kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Walter_Sobchak

Benim 40. yıl aracımda kışlık lastiklerim ön - arka 245.40.18 . Sorunsuz kullanıyorum.

Alıntıları Göster
    Jant dista kalmiyor dimi ? Yani lastik yanagi acisindan

• Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar. 2013 model bmw 3.20 ied aracım vardı geçen sene satmıştım. Cla200 aldım ama almaz olaydım satışa çıkardım 8 ay kullanıp. Üstüne bir miltar para koyup bmw ye geri döneceğim. 2015 model 30 bin km de makyajlı kasa sportline plus bi araç gördüm o aracı. Tahrik arızası problemi direksiyon titremesi motora su kaçağı olayları hala devam ediyor mu. 2013 aracımı 1,5 sene kullandım bu hatalarla karşılaşmadım ama şimdi almaya korkar oldum çıkan fiyatları görünce. Makyajlı kasada bu veya buna benzer problemleri yaşayan oldu mu? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu arada araç 2015 model 30 bin km 163.000 tl ye bıraktı arkadaş ne düşünüyorsunuz? Hepinize şimdiden çok teşekkürler

• helpgod kullanıcısına yanıt
    sıfır aldım aracı bayiden ama sanırım yokmuş 3 5 serilerinde
  • Ben de yeni G20'yi bekledim ancak fiyatlar tahminimce 400ler üzerine çıkacağından M edition Paket 2018 3.20d aldım.Gücü özlemişim.Daha önce e90 Msport,40.yıl 320ed kullandım.Bmw 3 serisi alınacaksa kesinlikle bu motor hakkını veriyor....150bin 15 ay-sıfır ile aldım.Zira dolar kuru ile sanırım epeyce farkı kapanacak.Ayrıca sahibin de olmayan epeyce dolu bir araç almış oldum.Hafızalı,bel destekli,oldukça dolu bir araç oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ttfor1

Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar. 2013 model bmw 3.20 ied aracım vardı geçen sene satmıştım. Cla200 aldım ama almaz olaydım satışa çıkardım 8 ay kullanıp. Üstüne bir miltar para koyup bmw ye geri döneceğim. 2015 model 30 bin km de makyajlı kasa sportline plus bi araç gördüm o aracı. Tahrik arızası problemi direksiyon titremesi motora su kaçağı olayları hala devam ediyor mu. 2013 aracımı 1,5 sene kullandım bu hatalarla karşılaşmadım ama şimdi almaya korkar oldum çıkan fiyatları görünce. Makyajlı kasada bu veya buna benzer problemleri yaşayan oldu mu? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu arada araç 2015 model 30 bin km 163.000 tl ye bıraktı arkadaş ne düşünüyorsunuz? Hepinize şimdiden çok teşekkürler
    Yardımcı olabilecek var mı arkadaşlarım

• Selam,

Ankara'da önerebileceğiniz özel servis varsa paylaşabilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: certac

Ben de yeni G20'yi bekledim ancak fiyatlar tahminimce 400ler üzerine çıkacağından M edition Paket 2018 3.20d aldım.Gücü özlemişim.Daha önce e90 Msport,40.yıl 320ed kullandım.Bmw 3 serisi alınacaksa kesinlikle bu motor hakkını veriyor....150bin 15 ay-sıfır ile aldım.Zira dolar kuru ile sanırım epeyce farkı kapanacak.Ayrıca sahibin de olmayan epeyce dolu bir araç almış oldum.Hafızalı,bel destekli,oldukça dolu bir araç oldu...
    Aracınız hayırlı olsun;güle güle kullanın kazasız belasız inşallah.Araç premıum selectiondan alındı sanırım.150 bin 15 ay sıfır faiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tica -- 30 Nisan 2019; 13:57:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boraata

Jant dista kalmiyor dimi ? Yani lastik yanagi acisindan

Alıntıları Göster
    Görsel olarak kötü bir görüntü oluşmuyor. Fark çok az zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: knggizmo

Selam,

Ankara'da önerebileceğiniz özel servis varsa paylaşabilirmisiniz?
    Normalde hep Borusana götürüyorum ama Arka fren balatalarına yüksek fiyat verdikleri için bir arkadaşımın önersiyle Şaşmazda Şimşek BMW'ye götürdüm. Sahibi Nejdet usta (0532 271 2435) adında biri. Servis gayet düzenliydi. Ustalar bilgili geldi bana. Borusan'ın 1.400-TL fiyat verdiği balataları 650-TL'ye değiştirttim. Orjinal BMW bandrollü ürün. 400-TL'ye yan sanayisi de vardı ama tercih etmedim.
  • Walter_Sobchak W kullanıcısına yanıt
    Valla bende ve çok yakın bir arkadaşımda Nokian WR D4 vardı. Aynı şekilde parçalanıyor. Güzel tutuyor fakat kesinlikle tavsiye etmem

• quote:

Orijinalden alıntı: daywalker41

Valla bende ve çok yakın bir arkadaşımda Nokian WR D4 vardı. Aynı şekilde parçalanıyor. Güzel tutuyor fakat kesinlikle tavsiye etmem
    Bendeki WR A4 serisi.
  • motor yağı olarak castrol edge c3 mü yoksa mobil 1 esp formula mı tavsiye edersiniz tecrübesi olan var mı?
  • Ttfor1 T kullanıcısına yanıt
    Merhaba makyajli kasalarda problem yok diye biliyorum.. 15 te makyajli olmasi lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: Walter_Sobchak

Normalde hep Borusana götürüyorum ama Arka fren balatalarına yüksek fiyat verdikleri için bir arkadaşımın önersiyle Şaşmazda Şimşek BMW'ye götürdüm. Sahibi Nejdet usta (0532 271 2435) adında biri. Servis gayet düzenliydi. Ustalar bilgili geldi bana. Borusan'ın 1.400-TL fiyat verdiği balataları 650-TL'ye değiştirttim. Orjinal BMW bandrollü ürün. 400-TL'ye yan sanayisi de vardı ama tercih etmedim.

Alıntıları Göster
    Bahsettiğiniz on balatalar mi? Orijinal olduğuna emin misiniz fiyat cok iyi çünkü. Orijinal ön balata icin bütün parcacilardan fiyat aldım, alabildigim en iyi rakam sadece parça fiyati 830 liraydi degisim isciligiyle 1000 lira olur en az. Arka balata icin 650 en dusuk fiyat aldım.
    Edit :arka balata yazmışsınız zaten iscilik almamislar sizden guzel fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bravemurder -- 30 Nisan 2019; 23:7:7 >

• 
Sayfa: önceki 33083309331033113312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.