Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (3289. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32873288328932903291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bravemurder

Kronik sorun yok daha dogrusu her aracta oldugundan fazla yok c serisisinde daha fazla sorun var mesela, nasıl bir arac alacağınız ve nasıl kullanacaginiz sorun yasayip yasamamanizda belirleyici olacak 2 yıldır 3.20ied kullanıyorum herhangi bir sorunla karsikasmadim daha once bmwnin farkli modellerini kullandim onlarda da karsilasmadim, sogukken morotu zorlayan,yine surekli sportta kullanip dip gaz giden, aracla yanlayan tipler tabiki sorun yasayacaktir bu 3.20ied'in sorunu degil. 2. El alacaksınız bunlara dikkat edin ve bir mal ederinden ucuza satiliyorsa satici malina guvenmiyorsa uzak durun.

Eksi dediginiz yerde ben de yaziyorum o okuduklarinizin cogunu bisikleti olan bebeler yaziyor. onlarin yorumlarini kıstas alma.
    Yorum icin tesekkur ederim,benim de gonlum 320i ed den yana.40.yil paketleri 8-9 Bin hasarlisi 160
    Bin tl 75 binde fiyat nasil sizce

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ahmett.farukk A kullanıcısına yanıt
    Bu difuzor degil hocam normal tamponu kesip egzoz taktirmis ve cok apaci işi durmuş bu eziyeti yapmayın f30a, bu sekilde görünüm istiyorsaniz m3 tampon alip egzoz yaptirin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emir kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi fiyat.

• quote:

Orijinalden alıntı: a.r 156

Merhaba forumda baya araştırma yapmama rağmen cevap bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Aracım 2012 320d hiç bir hata kaza yok tüm donanım orijinal herkesin şikayet ettiği kapı lastiği sesi hiç olmadı ama gel gelelim kimseden duymadığım bir sorunum var.

Havalar soğumaya başladı başlayalı sabahları ön konsoldan özellikle ekranın etrafından aracın salınımıyla beraber çok körü gacırtı gucurtu geliyor. Araba ısınıca 1 saat sonra ise kesiliyor. Ses tam olarak ekranın çevresindeki göğüslükten geliyor zira elimlede bastırınca garç gurç ediyor. Servisim ekranı söküp etrafı iyice spreyledi ama fayda etmedi çözüm İçin bilgisi olan var mı? Şimdiden teşekkürler
    Hiç mi başına gelen yok hiç cevap alamadım

• Makyajli 40. Yil NBT evoya iDrive 6 yukletip Carplay aktivasyonu yaptiran var mi? Memnun musunuz performans problemi vs yasaniyor mu?

• erciftci E kullanıcısına yanıt
    Sürekli olan bir şey değil. Bunun üstüne bir kaç gündür tahrik arızası veriyor. Onu da her zaman değil toplamda 3 kez verdi. Cihaza bağladığımızda alttaki resimdeki arızayı verdi. Ustalara göre olası bir sürü sebebi var. Yakıt filtresinden başlamayı düşünüyorum değiştirmeye. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim.

BMW 3 serisi (F30)

BMW 3 serisi (F30)

• galipka83 G kullanıcısına yanıt
    AliExpress den uygun fiyatlı alabilirsin fakat ben 2 takım aldım hepsi de arızalandı. Borusan da takıyorlar lakin onlar da pahalı.

• Ön fren disklerimin bittiğini acı şekilde farkettim bugün, sanayi de değiştirmeyi düşünüyorum ancak birden fazla marka var (Hella,ate,optimal). Servis dışında disk değiştirip deneyimlerini aktarmak isteyen var mı ?
  • Rekorel R kullanıcısına yanıt
    Genelde tahrik hatasına neden olan arızaya bobin veya bujiler sebep oluyor en azından benim durumumda öyleydi oradan başlayın isterseniz

• Rekorel R kullanıcısına yanıt
    Ustama sordum.kendisi araç benzinli ise öncelikle aracin motor tarafında bulunan yüksek yakıt pompasına dağıtıcı olarak görev yapıyormuş) ;burada ariza yoksa arka tarafta bulunan yakıt pompasına bakılacak dedi. Ancak sizin ustaların da dediği gibi başkaca birçok sebebi olabilirmiş Öncelikle bunlara bakılması gerekiyor dedi. Araç dizel s depo içerisinde şamandıra veya enjokterlere bakılması gerekir dedi.

• Arkadaşlar merhaba, benim Araçta (320i ed) yağ sıcaklığı yaklaşık yarım saat mesafede neredeyse hiç yükselmiyor. Yani aracın içi - havalandırması aracı güzelce ısıtıyor ama yağ ibresi 70’i bir iki mm ancak geçiyor.

Gerçi bu aralar Ankara çık soğuk ama bir sorun olabilir mi?

• HGS'yi tam olarak nereye yapıştırdınız acaba?
    Siyah noktalı yerin hemen altına mı?
    Fotoğraf rica edebilir miyim mümkünse?
  • Gyepesto kullanıcısına yanıt
    Siyah noktalı yere yapıştırmıyoruz. Hemen altına ve mümkünse siz direksiyondayken dikiz aynası arkasında kalacak şekilde yapıştırın ki sürüş esnasında gözünüze takılmasın.

• ogs ise siyah noktali yere yapistirmalisin

hgs heryere olur
  • Walter_Sobchak W kullanıcısına yanıt
    Aynı durum benım aracımdada oldu uzun yolculuktada aynı şey gerceklesınce termostat degıstırdım düzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre baran

Aynı durum benım aracımdada oldu uzun yolculuktada aynı şey gerceklesınce termostat degıstırdım düzeldi
    Teşekkürler, Önümüzdeki ay arabayı servise vereceğim, bakalım borusan ne diyecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ladinkayin

Siyah noktalı yere yapıştırmıyoruz. Hemen altına ve mümkünse siz direksiyondayken dikiz aynası arkasında kalacak şekilde yapıştırın ki sürüş esnasında gözünüze takılmasın.
    Aynen..
  • Walter_Sobchak W kullanıcısına yanıt
    Kalurifer istenilen derecede ısıtıyorsa termostatta sorun yoktur. Yağ sıcaklığı derecesinde de anormal bir durum gözükmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BoNsE

Ön fren disklerimin bittiğini acı şekilde farkettim bugün, sanayi de değiştirmeyi düşünüyorum ancak birden fazla marka var (Hella,ate,optimal). Servis dışında disk değiştirip deneyimlerini aktarmak isteyen var mı ?
    Ben bosch servise gidip bosch marka taktirdim ancak trw veya remsa da olur. Ate daha pahalidir.

BMW 3 serisi (F30)

• a.r 156 kullanıcısına yanıt
    Plastik spatula ile veya aliexpres den trim remover satın alıp konsoldaki parçalari dikkatlice sag sol yaparak çıkartın tirnaklarina bez bant sarıp tekrar takin. Bez bant sanayide parcacilarda veya online alışveriş sitelerinde var. Hatta bisiklet taşıyıcı kullanıyorsaniz gergi kisimlarina kaportaya zarar vermemesi için bez bantin kalanını sarabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 32873288328932903291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.