Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Mdmgk
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 320d ile 5 litreli rakamlar ancak oluyor. Nihayetinde klima açık 110-120 aralığında 7,5-8 litre altına gelecegini sanmam.

Camlar kapalı , klima kapalı , 85-90 sabit yapabilir ama hiçkimse o sekilde kullanmaz bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 320d nin fiyatı biraz artmışmı banamı öyle geliyor sanki 500Euro artmış gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: HasanFatihh

320d nin fiyatı biraz artmışmı banamı öyle geliyor sanki 500Euro artmış gibi

aynen 500 euro arttırmıslar..euro dusunce tabi direkt arttırdılar aracın fiyatını.. ne diyim burası tr..
  • quote:

Orijinalden alıntı: diagnotics

quote:

Orijinalden alıntı: HasanFatihh

320d nin fiyatı biraz artmışmı banamı öyle geliyor sanki 500Euro artmış gibi

aynen 500 euro arttırmıslar..euro dusunce tabi direkt arttırdılar aracın fiyatını.. ne diyim burası tr..

ıllallah dedirtiyorlar valla, Mercedes gibi fiyatı tl e çevirseler bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar bugun itibari ile f30 butun modellerde 320i siparisi durmus durumda..bunun nedeni de 316 nin satilmamasi..yani 3 kurusluk 316 yi 5 e satma istegi..hayirli olsun herkese..

• Ve euro/tl 2,24 su an itibariyle..
    Bu kisimda sahsen ongorume yaklasti ancak boru-san bu kafayla giderse benden alici olmaz..

• quote:

Orijinalden alıntı: corail

Ve euro/tl 2,24 su an itibariyle..
    Bu kisimda sahsen ongorume yaklasti ancak boru-san bu kafayla giderse benden alici olmaz..

suan 2.23.. ve 320i de gitti.. arti 320d ye de 500 euro zam geldi..yeni fiyat 51065 euro...

• Arkadaşım 3serisi ve a5 arasında kaldı biri 2.0 240 bırıde 211 hp biri rwd bırı awd ) opsıyonlarla a5 105 bin euro oldu yuzde 8 ıskonto bmwde 77 bınlerı gordu ıkı ayrı sınıf ve fıyat durumu , bu vergıler ve bu aç gözlü bayiler oldukça böle fiyatlar normal 77 bindir 100 bindir nedır bu ya ? motor 2.o üstü olsa iyice 150 bin eurolar çekilicek , Gelir seviyesi yüksek olan bir kişinin almak istediği aracı Kazık yediğini bilerek alması üstüne ilgi alaka mağduru olması çok rahatsız edici ... Tüm araç sahiplerine kazasız ve keyifli sürüşler ...

not: Abim için önce x3 sonrasında ev alınca x1 baktık ancak sürekli opsiyon ve temsilcilerin tavrından vazgeçtik tamamen alakasız şekilde pek çok kişinin de eleştrmesine rağmen sportage aldık 2.0 dizel ... hala arayıp araçta bır sorun varmı dıye soruyorlar ustelık araçta çok satan bir araç , premıum sınıf araç alan almak isteyen kişilere de üst düzey davranılmalı çünkü sırf bmw audı mercedes dıye resmen boşa onca para verılıyorsa karsılıgınıda ısterım hem servıste hemde olusabılıcek her konuda ..! ıyı forumlar

• quote:

quote:

suan 2.23.. ve 320i de gitti.. arti 320d ye de 500 euro zam geldi..yeni fiyat 51065 euro...

acaba Tr paketinin içeriği mi değişti diye iyimser düşünmeye çalışıyorum bir taraftan da?
    yeni bir fiyat teklifi alıp incelemek de lazım..
    ancak 316i de yaptıkları için söylenecek söz yok..
    320i nin gitmesi belki de 170 ps lik 318i nin habercisi de olabilir mi acaba bu arada? işler yoğun olduğu için artık eskisi kadar ilgi/takip gösteremiyorum ancak 318i şu an almanya da da duyurulmadı sanıyorum değil mi?

• ben 320i nin motor gücü konusunda acaba diyorken, 316i ye mecbur bırakılmak tam bir komedi.
    borusan bence çok açık bir hata yaptı.
  • 320 i sahibi olalı (f30) tam 1 ay oldu.

toplamda 2700 km yol yaptım. 1500 km şehirlerarası ( 120-180 km/saat arası) 1200 km şehir içi sürekli klima açık şuana kadar ortalama yakıt tüketimim 7.2 litre gözüküyor. çokta kötü değil diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phatenon

320 i sahibi olalı (f30) tam 1 ay oldu.

toplamda 2700 km yol yaptım. 1500 km şehirlerarası ( 120-180 km/saat arası) 1200 km şehir içi sürekli klima açık şuana kadar ortalama yakıt tüketimim 7.2 litre gözüküyor. çokta kötü değil diye düşünüyorum.

Bence cok iyi deger. Aynı koşulda 6-6,5 litre tüketiyorum 320d ile.

• Öncelikle herkese iyi günler.Arkadaslar ruhsatınızda araç modeli olarak 3.20d mi yazıyor çünkü kasko deger listesindeki 3.20d fiyatı ile aldıgım araç fiyatı farklı.Benim aldıgım 3,20d opsiyonlar eklettim ama ruhsatta comfort plus vs. gibi bişe yazmıyor.Kafam karıştı

Saygılarımla
  • quote:

quote:

quote:

acaba Tr paketinin içeriği mi değişti diye iyimser düşünmeye çalışıyorum bir taraftan da?
    320i nin gitmesi belki de 170 ps lik 318i nin habercisi de olabilir mi acaba bu arada? işler yoğun olduğu için artık eskisi kadar ilgi/takip gösteremiyorum ancak 318i şu an almanya da da duyurulmadı sanıyorum değil mi?

318i 2,5 sene sonra Türkiye ye gelecek

• quote:

arkadaslar bugun itibari ile f30 butun modellerde 320i siparisi durmus durumda..bunun nedeni de 316 nin satilmamasi..yani 3 kurusluk 316 yi 5 e satma istegi..hayirli olsun herkese..

böyle bir bilgiyi nereden aldınız? 320i`ye yoğun talep olduğunu benim aldığım bayi bir haftadır söylüyordu. TR'de özellikle teknoloji paketli 3,20i olmadığını söylüyordu. 2 gün önce ağustos ayı üretimi kotasında ancak bir tane araç alabildiğini söyledi. TR genelinde araç olmadığı için veya mayıs ayından itibaren üretilen bu motora genel yüksek bir talepten dolayı fabrikanın üretim sıkıntısından dolayı böyle bir ifade kullanılmış olamaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oto_sever -- 6 Temmuz 2012; 14:04:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobbiest

quote:

arkadaslar bugun itibari ile f30 butun modellerde 320i siparisi durmus durumda..bunun nedeni de 316 nin satilmamasi..yani 3 kurusluk 316 yi 5 e satma istegi..hayirli olsun herkese..

böyle bir bilgiyi nereden aldınız? 320i`ye yoğun talep olduğunu benim aldığım bayi bir haftadır söylüyordu. TR'de özellikle teknoloji paketli 3,20i olmadığını söylüyordu. 2 gün önce ağustos ayı üretimi kotasında ancak bir tane araç alabildiğini söyledi. TR genelinde araç olmadığı için veya mayıs ayından itibaren üretilen bu motora genel yüksek bir talepten dolayı fabrikanın üretim sıkıntısından dolayı böyle bir ifade kullanılmış olamaz mı?

Dun borusani aradim ve 320i siparisi versemne zaman gelir diye sordum.. Ordaki temsilcide bana 320i siparisi gecenediklerini ve suan sadece 320d ve316 ve 328 gecebilecegini onu da en erken agustos ayi icerisinde siparisin verilip ekim teslim edilebilecegini soyledi.. Bende olsun agustos ayi 320i siparisi veremezmiyim dedim oda bana bmw turkiyenin 320i ithalatini durdurdugunu 316 328 ve 320d ithaledecegini soyledi.. Bende 2013 model bile olsa 320i alamazmiyim dedim oda mumkun degil dedi.. Ve bilgi kesindir diye ekledi..ama bence hala bunu mumkun gormuyorum.. Cunku bmwnin cok sattigi 320i nin onunu kesmesi akillica degil.. Vw ne cok musteri kayabilir..isterseniz bir de siz sorun bir bayiye..

• Ya Bmw merkez Borusan'ın 3.16'da yapmak istediği çakallığı farkedip ceza kesti ya da Borusan daha fazla kar edeceği 3.16'nın satışını arttırmak için 3.20i'yi kapattı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hobbiest

quote:

Dun borusani aradim ve 320i siparisi versemne zaman gelir diye sordum.. Ordaki temsilcide bana 320i siparisi gecenediklerini ve suan sadece 320d ve316 ve 328 gecebilecegini onu da en erken agustos ayi icerisinde siparisin verilip ekim teslim edilebilecegini soyledi.. Bende olsun agustos ayi 320i siparisi veremezmiyim dedim oda bana bmw turkiyenin 320i ithalatini durdurdugunu 316 328 ve 320d ithaledecegini soyledi.. Bende 2013 model bile olsa 320i alamazmiyim dedim oda mumkun degil dedi.. Ve bilgi kesindir diye ekledi..ama bence hala bunu mumkun gormuyorum.. Cunku bmwnin cok sattigi 320i nin onunu kesmesi akillica degil.. Vw ne cok musteri kayabilir..isterseniz bir de siz sorun bir bayiye..

dün ben buradaki bayi müdürüne sorduğumda kendilerine böyle bir bilginin gelmediğini söyledi. şayet sipariş verilemez olsa idi, fiyat listesinden 320i kaldırılırdı. bence TR kotasına az verilen ve stoklarda olmayan araç için geçiştirme amaçlı cevap verilmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: ok159

quote:

quote:

quote:

318i 2,5 sene sonra Türkiye ye gelecek

bu bilgiyi kimden aldınız acaba?
    teşekkürler

• Almanyaya şikayetlerimizi bildirmek gibi bişey olsa keşke,bu borusan iyice abarttı yani

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.