Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berkaytrk

bende 3.20d için teklif aldım 59.500euro dedi satış temsilcisi indirimli haliyle. Önümüzdeki haftalarda da 2.000 euro artış gelmesi bekleniyormuş fiyatlara. Alacak olan arkadaşların haberi olsun :(

gelsin ya 2000 az bence 5000 gelsin..zaten zor satiyorlar araclari iyice bakarlar.. ellerine gelen ilk partiyi sattilar diye cok sevinmesinler..cogunu o araclarin galericiler aldi akillilar ya 50 bin eroluk araci 55 bine millete arac yok diye okutacaklar.. noldu hepsi ellerinde patladi.. sahibindende cant kapakli beyaz kumas koltuklu 320d ye 56 bin euro fiyat ceken cok akilli insan var..artik donanima 8 ileri vitesi bile opsiyon olarak gosteren..o yuzden borusani da bu zam gelirse kutlarim..hayirlisi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: can258

Motor a yapılan yükseltmeden bahsediyorum. Sanırım ECU ve Intercooler değişiyor.

e90 için 2500 euro demişlerdi sanki forumda yanlış hatırlamıyorsam
  • 3 kasa BMW nin lokomotifi yılbaşına doğru dahada artar malum vergiden yararlanmak icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-artvin-oto-2012-yeni-kasa-320ia-luxuryline-sanruf-zenon-deri-92183232/detay
    Sahibinden com da gördüğüm ilk uygun fiyatlı galeri aracı,650 km sıfır sayılırsa ki sayılır bu fiyata bu arac borusandan bile çıkmaz muhtemelen ve kombinasyonda alınabilecek güzel bir kombinasyon olmuş
    galericiler inceden yola mı geliyor acaba
  • Benzinli ama araç fiyatı normal

• quote:

bende 3.20d için teklif aldım 59.500euro dedi satış temsilcisi indirimli haliyle. Önümüzdeki haftalarda da 2.000 euro artış gelmesi bekleniyormuş fiyatlara. Alacak olan arkadaşların haberi olsun :(

F30 m pack mi hocam?
    Bir de mumkunse tam teklifi paylasir misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: sepulturgay

quote:

F30 m pack mi hocam?
    Bir de mumkunse tam teklifi paylasir misin?

F30 M pack değil malesef :S Showroom'da hazır olan araçlardan alırım alırsam 1-2 ay bekleyecek kadar sabırlı değilim malesef :) Tam teklifi paylaşayım tabiki..

3.20d beyaz + comfort + technology + sportline + sunroof = ( %4 indirimli ) 59000 euro = 133-134 bin TL
  • sportline da 2 çeşit jant var biri 17" biri 18"
    18" olan çok hoş duruyor, sizinki hangisi ? birde bu 2 jantlı paketler arasında ne kadar fark var acaba ?

bir de ben olsam M paketi beklerdim
  •  BMW 3 serisi (F30)

Paylaşmak istedim, ön cama yansiyan hiz göstergesi, çok güzel çok beğeniyorum.
  •  BMW 3 serisi (F30)

BMW 320d 18 inç jant
  • quote:

sportline da 2 çeşit jant var biri 17" biri 18"
    18" olan çok hoş duruyor, sizinki hangisi ? birde bu 2 jantlı paketler arasında ne kadar fark var acaba ?

Şöyle estroil mavi bi mpaket süper olur değilmi sepulturgay kardeşm :)

• quote:

Sanırım 17" ama emin değilim. Sorup tekrar yazarım buraya. Evet gerçekten de 18" çok hoş duruyormuş. 18" değilse olması için elimden geleni yapıcam :) M paketin ne zaman gelceği muamma :) sipariş alıyorlar ama normal araçlar bile eylül sonuna kadar gelmicek diyorlar.. M paket ne zaman gelir Allah bilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HasanFatihh

quote:

Şöyle estroil mavi bi mpaket süper olur değilmi sepulturgay kardeşm :)

aynen hacı yaa, M paket olsun da isterse turuncu renk olsun :D

geçen ışıklarda bi 520D f10 gördüm, boş bulunup : " Allahım ne güzel yaratmış" demişim . durumum vahim yani

@yılmazcann
    hocam aracınız tekrar hayırlı olsun çok hoş görünüyor, 5 kollu 18" sportline jant aracı gerçekten çok agresif gösteriyor.

@berkaytrk
    hocam resimler zaten her şeyi açıklıyordur, alacaksan bu jantla al bence.

bir de bu eylül sonu teslim olayı yine bir pazarlama taktiği olabilir mi acaba ?

• @ sepulturgay haklısın gerçekten çok agresif bir duruşu var. Pazarlama taktiği mi bilemem ama satış temsilcisinin böyle birşey olsa bile bana söyleyeceğine eminim. M paketlerle beraber gelicek sanırım diğer araçlar da.
  • bugün 320i sahibi ile görüştüm. şehirler arası yaıtın 4.5-5 lt civarı olduğunu söyledi. birde 320i üretiminin 2013de kalkacağını bu tarihten itibaren sadece d üretimi olduğunu söyledi. bilgisi olan varmı.
  • Bence o arkadas iyi sallamis

• quote:

Orijinalden alıntı: TURQUAZ06

bugün 320i sahibi ile görüştüm. şehirler arası yaıtın 4.5-5 lt civarı olduğunu söyledi. birde 320i üretiminin 2013de kalkacağını bu tarihten itibaren sadece d üretimi olduğunu söyledi. bilgisi olan varmı.

olamaz öyle bişey,dizeli sevmeyen adamlarda var,konforlu olsun gır gır gır sesini çekemem der.Bende dizeli sevmiyorum lüks bi araçtan öyle ses çıkmasını sevmiyorum ama türkiyede mecburuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURQUAZ06

bugün 320i sahibi ile görüştüm. şehirler arası yaıtın 4.5-5 lt civarı olduğunu söyledi. birde 320i üretiminin 2013de kalkacağını bu tarihten itibaren sadece d üretimi olduğunu söyledi. bilgisi olan varmı.

şehirler arası yolda 4.5-5 lt yaktırabilirsin.. zor değil.. ama biraz gaza basarım dersen 8 den aşağı düşmez.. 20i nin üretimden kalkması için 28i nin çok tutulması gerek.. belli olmaz..
  • 20i ile 4,5-5 leri gormek bence cok zor f20 1.6 lar bile o rakamlari gormuyo 20i nasil gorecek kaldiki oyle bisey olsa d ye o kadar fark vermenin bi esprisi olmaz millet 20i alir... Daha onceki mesajimda dedigim gibi o arkadas bence iyi sallamis

• Bence sehirler arasi yolda yakalanabilir 5lt 320i ile. 2000 devir altinda sabit hizla mumkunati var gibi.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.