Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2728. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27262727272827292730
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: helpgod

Normal şartlarda mümkün değil.

Ben de oyle tahmin ettim, otoparkta aracin cok az ileri cekilmesi gerekmis, remotela uzaktan acip halletsinler diye dusundum sonra olmaz diye gittim:)
  • lone_star kullanıcısına yanıt
    4 kasa da zaten makyajla geldi bile. Olmamasının imkanı yok anlayacağınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orjinal egzos ucu arkadan çekiçle tıklatınca rahat çıkıyor
    Akrapovic uç kelepçeli. Boruya geçirip kelepçeyi sıkıyorsunuz. Ben çalınmaya karşı kaynakla punto attırdım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersaydin

Orjinal egzos ucu arkadan çekiçle tıklatınca rahat çıkıyor
    Akrapovic uç kelepçeli. Boruya geçirip kelepçeyi sıkıyorsunuz. Ben çalınmaya karşı kaynakla punto attırdım.

onu çalmayı kafaya koyan çalsa daha iyi. yoksa kaynak falan dinlemez yine çalar. ama kanırta kanırta kalan parçalara olur olan... memlekette şerefsiz çok.
  • Ufak bir soru: Araç giderken yanlışlıkla eliniz çarpar aracı boşa alırsanız tekrar vitese almak için durmak mı gerekiyor. Sanki ben de böyle olmuştu diye hatırlıyorum, emin olmak istedim. Hızım çok düşüktü park ediyordum aracımı ve boşa geçince vites tekrar normal vitese geçmedi uyarı vererek diye hatırlıyorum. Eğer böyleyse yüksek hızlarda yanlışlıkla vites boşa geçerse aracı kontrollü durdurmak çok tehlikeli olabilir.
  • Arkadaşlar rft lastıkten normal lastıge geçenlere bır sorum olacak lastık hava basıncını aynımı basıyorsunuz ör rft 29-32 suankı degerım

• melihcelik M kullanıcısına yanıt
    Frene az da olsa dokunursanız geçer diye düşünüyorum
  • Teşekkür ederim cevaplar için,

Yani yaptırsam mı, standart olarak mı kullansam onu düşünüyorum. Tavsiye ediyorsunuz sanırım.
  • bugün bakım yapıldı araca..
    31000 kmde.
    Yağ+Yağ filtresi +hava filtresi = 695 TL tuttu bilginize
    bir sonraki bakım 43000 de diyor.
  • melihcelik M kullanıcısına yanıt
    Gaza basmiyorken tekrar d ye çekerseniz Hiçbir sorun olmaz.

• Ön cam da dahil olmak üzere tüm camlara az önce Beylikdüzü Llumar bayisinden 500 TL bir fiyat aldım sizce nasıl? Önerebileceğiniz başka yer var mı arkadaşlar işçiliği güzel olan ve daha uyguna? Yoksa her bayide fiyatlar standart mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Fiyat iyi değil mi arkadaşlar?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2013-bmw-3.20d-m-sport-paket-double-ekran-harman-kardon-f1-vites-386689304/detay

Satıcı firma hasarli araç satışı yapan bir yer bilgine..

• quote:

Orijinalden alıntı: melihcelik

Ufak bir soru: Araç giderken yanlışlıkla eliniz çarpar aracı boşa alırsanız tekrar vitese almak için durmak mı gerekiyor. Sanki ben de böyle olmuştu diye hatırlıyorum, emin olmak istedim. Hızım çok düşüktü park ediyordum aracımı ve boşa geçince vites tekrar normal vitese geçmedi uyarı vererek diye hatırlıyorum. Eğer böyleyse yüksek hızlarda yanlışlıkla vites boşa geçerse aracı kontrollü durdurmak çok tehlikeli olabilir.

Unlock tuşuna basmadan vites geçmiyor zaten eliniz değince nasıl boşa geçebilir ki anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcanerg

quote:

Ufak bir soru: Araç giderken yanlışlıkla eliniz çarpar aracı boşa alırsanız tekrar vitese almak için durmak mı gerekiyor. Sanki ben de böyle olmuştu diye hatırlıyorum, emin olmak istedim. Hızım çok düşüktü park ediyordum aracımı ve boşa geçince vites tekrar normal vitese geçmedi uyarı vererek diye hatırlıyorum. Eğer böyleyse yüksek hızlarda yanlışlıkla vites boşa geçerse aracı kontrollü durdurmak çok tehlikeli olabilir.

Unlock tuşuna basmadan vites geçmiyor zaten eliniz değince nasıl boşa geçebilir ki anlamadım

Bendeki E90 ama tuşa basmadan geçiş yapıyor. F30'da da aynı olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Fiyat 320 d için uygun olabilir de direksiyon falan araba baya yorulmuş görünüyor.Almayı düşünüyorsanız söyleyeyim ben olsam almazdım

• quote:

Araç yürürken vitesi boşa alırsanız ve tekrar vitese takarsanız vitese geçer ve devam eder.Araç dururken vitese almak için unlock a basmak gerek.e90 da böyledir f30 da..Hareket halinde iken vitesten çıkarıp geri takabilirsiniz.Frene falan da dokunmaya gerek yok.Bu şanzımanlarda vites boşta gitmek hiç tavsiye edilmez.Kısa sürede arıza verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JN008 -- 20 Ocak 2017; 20:11:15 >

• quote:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2013-bmw-3.20d-m-sport-paket-double-ekran-harman-kardon-f1-vites-386689304/detay

Birazcık arabadan anlıyorsam;bu arabada çok boya var.Çamurluklarla kapıların ton farkı var..Fotoğraflarda bariz belli..Ve foto dan önce güzel cilalanmış..Orjinal m değil ,olsaydı alacantra koltuk olurdu.direksiyon sonradan takılmış,jantlarda büyük ihtimal orj değildir,tamponlar sonradan takılmış,büyük ihtimal uzakdoğu tamponlar,onlar yerine tam oturmamıştır,egsoz sonradan yapılmış,navigasyon sonradan takılmış.Ön konsolda m kasada parlak kaplama olmaz alimiyum hekzagon kaplama olması lazım.İlanda orj sipariş diyor borusan böyle sipariş istesede veremez bildiğim kadarıyla.sipariş formunu görmek lazım!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JN008 -- 20 Ocak 2017; 20:36:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: JN008

quote:

Birazcık arabadan anlıyorsam;bu arabada çok boya var.Çamurluklarla kapıların ton farkı var..Fotoğraflarda bariz belli..Ve foto dan önce güzel cilalanmış..Orjinal m değil ,olsaydı alacantra koltuk olurdu.direksiyon sonradan takılmış,jantlarda büyük ihtimal orj değildir,tamponlar sonradan takılmış,büyük ihtimal uzakdoğu tamponlar,onlar yerine tam oturmamıştır,egsoz sonradan yapılmış,navigasyon sonradan takılmış.Ön konsolda m kasada parlak kaplama olmaz alimiyum hekzagon kaplama olması lazım.İlanda orj sipariş diyor borusan böyle sipariş istesede veremez bildiğim kadarıyla.sipariş formunu görmek lazım!

Anlaşıldı hocam :) Teşekkür ederim bilgiler için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• firatciftci2008 kullanıcısına yanıt
    sağolun 1 Aralık olması lazım kur 3,36 idi
  • 
Sayfa: önceki 27262727272827292730
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.