Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2726. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70.299
Cevap
511
Favori
4.415.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27242725272627272728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fazlasiyla abarttiginiz kanaatindeyim... Dusuncelerinizde haklilik bulunan yerleri de bu yaptiginiz abartmayla itici duruma dusuruyorsunuz. Kimse burda VW fanligi yapmiyor. Bana kalirsa da dogru soyluyorlar. Premium a gecemeyecek insanlarin ceplerini zorlayarak alabilecekleri en kaliteli otomobil VW dir Türkiye şartlarinda. Fiyatlari abarti midir, bana gore de abartidir. Asla bu paralarin otomobilleri degillerdir de bizim 1.6 lar da bu paralari etmemelidir onu da unutmamak gerekir.

Son olarak umarim Allah sizi VAG a düşürmez. Sanirim Sizin icin dileyebilecegim en iyi şey bu...

Saygılarımla;

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • autolover A kullanıcısına yanıt
    Ben yukarıdan alıntı yaptım dostum dikkat et komik yazmışım zaten üstteki cümle bana ait değil bende aynı fikirdeyim senle.

• quote:

Orijinalden alıntı: se777en

Ben yukarıdan alıntı yaptım dostum dikkat et komik yazmışım zaten üstteki cümle bana ait değil bende aynı fikirdeyim senle.

Yok sana cvp degildi zaten de cvp gibi olmuş sanırım.
    Şimdi bakıyorum da malum siteye 1.6 tdi highline lara 40.yıl fiyatı istiyorlar.
    Var bunlarda bi anormallik.
    Otobanlarda bunlarla top gibi oynuyordum daha da abartacağım iyice Passat düşmanı kesildim bugün :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: dream of ice

Yok istanbuldayim bu aksam hava ilikti ve yapmadi demek ki soguk havadanmis.

Hocam ben erzurumdayım ortalama -20 ile güne başlıyoruz -40da da çok kullandım arabayı herhangi bir farklılık olmuyor çalışırken sadece start stop uzun süre kullanıp da motor ısınmadıkça devreye giremiyor, bahsettiğiniz şeyler soğuktan değildir diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcanerg -- 19 Ocak 2017; 21:26:11 >
  • Arkadaslar BMW E21 1.6 almayi dusunuyorum. Tavsiyeleriniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FairLighty -- 19 Ocak 2017; 21:34:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • se777en S kullanıcısına yanıt
    komik buldugun kismi yazarsan uzerinde konusabiliriz
  • Herkes iyi kötü görüşünü yazdı normale dönsek mi acaba
    Yeni araç alanlar yok mu
    Hepimize biraz moral olsun bu ekonomik ortamda kazasız belasız kullan falan yazalım yok mu yeni alanlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • FairLighty kullanıcısına yanıt
    İlk aracım 77 model 3.16 coupe idi. Nadir görülen çift kare farli olanlarindan. Çok keyifli birkaç yıl geçirdik. Size de tavsiye ederim, parça konusunda da sorun yaşamazsınız. Temiz ve bakımlıdır bulmak çok zor ama proje aracı için düşünüyorsanız zaten sorun olmayacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hyskuzpoy1

Herkes iyi kötü görüşünü yazdı normale dönsek mi acaba
    Yeni araç alanlar yok mu
    Hepimize biraz moral olsun bu ekonomik ortamda kazasız belasız kullan falan yazalım yok mu yeni alanlar

1 aylık nur topu gibi bir F30'um var hocam alırım bir hayır duası :)
  • firatciftci2008 kullanıcısına yanıt
    hayirli olsun
    hangi line?
    kac tl verdiniz?
    Allah kaza bela vermesin hocam.Benimde 1 aylık nur topu gibi bir f30 40.yıl aracım var :)
  • Bu arada 40. Yıl F30 ilanlari zamdan sonra patlama yaptı. Istenilen fiyatlarda çok değişken.

Mesela kazasiz boyasiz 2016 model 7000km araca biri 170k diyor bir baskasi 189k

• mcanerg M kullanıcısına yanıt
    Belki de ben abartiyorum bilemedim, sabah calistirirken frene bastiginizda siz de sertlik olmuyor mu hocam sabah bir dikkat etseniz ne kadar esneme oluyor frende?

• cseyfe kullanıcısına yanıt
    guyickimi G kullanıcısına yanıt
    allah razı olsun cümlesine inşallah :)
    40. yıl hocam, aralık ortasında aldık ÖTV muafiyetli (%90 engelli raporu ile) araç 129bin tl ye geldi. 650 tl trafik + 3798 tl kasko.
    kasko engelli oldugu icin mi oyle?
    Güle güle kullanın kazasız belasız sürüşler olsun hocam iyi haberlere çok ihtiyacımız var hem ekonomik olarak hem de her açıdan

• valla kasko engelli olduğundan ziyade babam adına kayıtlı 2012 yılında satılan bir aracımızda o zamanın parasıyla 6000 tl hasar kaydı vardı köpek çarpmasından dolayı. sigorta siciline işlemiş olabilir bilemiyorum. ve ayrıca sigorta şirketi aracı 212bin tl üzerinden kaskoladı.(ötv muafiyetsiz, kampanya indirimsiz, piyasa değerine göre) (mapfre sigorta)
    mapfre sigortayı da bir kaç yere sordum çok iyi bir firma olduğunu söyledi, cam klozu vs gibi muafiyetler yok sözleşmemizde.
    şimdiye kadar axa ve allianz ile çalışıyorduk. açıkçası başka firmalara bakma olayına da girmedim... orada hallettik ve alıp çıktık arabayı...

teşekkür ederim @hyskuzpoy1
  • Bu arada bmw baş dizaynırı Karim Habib in görevinden ayrıldığı yolunda haberler var. bimmerpost çalkalanıyor kimi iyi olmuş sıkıcı ve kendini tekrarlayan araçlar çıkmasına yol açıyordu diyor kimi çok iyiydi diyor
    Anladığım kadarı ile geçtiğimiz yıl mercedes ten satış olarak 10 yıl sonra ilk defa geri kalmalarının hesabını baş dizaynıra kesmiş gibi duruyor bmw yönetimi
    Bakalım nasıl bir çizgi içine girecekler

• helpgod kullanıcısına yanıt
    alip bastan asagi yeniden tasarlamak isiyorum kafamda cok deli fikirler dolasiyor insallah gerceklesecek :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dream of ice

Belki de ben abartiyorum bilemedim, sabah calistirirken frene bastiginizda siz de sertlik olmuyor mu hocam sabah bir dikkat etseniz ne kadar esneme oluyor frende?

ok sabah daha dikkatle bakayım
  • 
Sayfa: önceki 27242725272627272728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.