Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (1676. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16741675167616771678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu fiyatların yanına k harfinin yazılması ne anlama geliyor tl nin başka bir kısaltması mı var?yoksa yüksek vergileri protesto etmek için mi bu yazılıyor.eğer yüksek vergi ve fiyatlara tepki olsun diye bu yazılıyorsa hiç hoş bir internet alışkanlığı değil.çoluk çocuğun cep telefonu fiyatlarını tartıştığı forumlara uyabilir ama buraya pek yakışmıyor.bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • K bin in kısaltması olarak kullanırılır. 100k = 100000 anlamında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murats1907 -- 3 Temmuz 2015; 10:32:42 >
  • feriterk F kullanıcısına yanıt
    vo kısmı benim hikayemle birebir aynı neredeyse.
    Çekmeköy ü aradık, 2.0 dizel test aracı var mı dedik, var dediler. Kurtköyden kalktık gittik. 55 dakika bekledik. günlerden cumartesi, tek satış elemanı görev yapıyor. müşterisiyle helalleşemediler, konuştular, incelediler, teste çıktılar, hesaplar kitaplar yaptılar, bize sıra gelmedi bir türlü.
    Neyse, bir saatin sonunda sira bize geldi.
    Ellerinde 2.0 dizel araç yok, test aracı yok, yok oğlu yok. Telefonda yanlış bilgi verilmişmiş. Çıktım Volvodan, doğru Kosifler'e, kaparoyu vermeye..
    Neyse, hatırlayınca sinirlendim bak yine.
    Hayırlı olun tekrar, güzel günlerde binin..
  • Selamlar
    Geri giderken türbün sesine benzer bir üfleme sesi sebebi ile aracı servise bırakmıştım.
    Almanya ya sorulmuş, Almanya şanzıman değişimi tavsiye etmiş, bugün bilgi verildi bana.
    Değişim garantiden yapılacak.
    Lakin, tavsiye üzerine yapılacak bu değişim, belki de hiç önemli olmayan bir konuda şanzımanın indirilip yenisinin takılması demek.
    Ben, değişim sonrası aracın fabrika çıkışı haliyle fark olmasından endişeliyim. Fabrika çıkışındaki orjinalliği koruyabilecek mi servis?
    Bunun yanında servis kayıtlarındaki şanzıman değişimi, satışta bana ne gibi bir olumsuzluk yaşatır,
    fikirlerinizi alabilir miyim?
    Zaman ayıran dostlara teşekkürler.
  • Murats1907 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hiç bilmediğim bir konuydu

• Zytncat Z kullanıcısına yanıt
    Şikayet ettikten iki gün sonra geri aradılar, test aracını bulunduğunuz yere kadar getirelim dediler ilk başta yapcaklardı bunu. Bmw de aynı volvo gibi yapsaydı bmwden de almazdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Racechip'in 218i active tourer ve 218i coupe için box'u mevcut(hatta yeni mini içinde mevcut)
    Bu durumda 418i ile uyumlu çalışmasıda çok normal olacak çünkü motor aynı motor.
    Maximum değer 170 olarak gözüküyor.Belki bu şekilde performans biraz daha artırılabilir.Aleti çok sıkmadan yüksek ayarlara almadan 150 üzeri rahat elde edilir ki buda fena değil.
  • Herkes kasa ağır diye tüketim ve performans değerlerini karşılaştırmış. Hali hazırda zaten 4.20d ile yeni 3.20d aynı motoru kullnıyor ona göre kıyaslanabilir.

4.20d gc 7.3 sn hızlanma ve 4,7 şehir içi tüketim

3.20 d 7,2 sn hızlanma ve 4,8 şehir içi tüketim

öyle 9.1 sn ler 9.7 olmaz, 6 litre tüketimler 7 litre olmaz.
  • elfmariachi E kullanıcısına yanıt
    Sayın hocam 420d 190 hpmiş. 420 almaktan vazgeçtiğim için biliyorum. Saygılar

• feriterk F kullanıcısına yanıt
    arkadaşın yazdığı da yeni 3.20d nin veriler, 184 lüğün 9.4

bu küsuratlar önemli değil tabi de yazdığı şu açıdan doğru, 4 ile 3 neredeyse aynı kimileri sanki aynı motorda 5 kasa gibi ağırlık-verim farkı olur gibi yazmışlar, olmaz ama
  • Makyajlı kasa fiyatları ortaya çıktı
    http://www.borusanoto.com/fiyat_listesi/bmw.aspx
  • Hyskuzpoy1 H kullanıcısına yanıt
    Rica ederim,

iyi günler dilerim
  • Bence olur. Hemde hız arttıkça epey fark olur.

400nm arabanın 90 kg ağırlığı absorve etmesi ile yarısı kadar gücü olan arabanın etmesi bir değil.
  • verilen liste fiyatı türkiye paketli araçlar için veriliyor değil mi ? bir de bunun üzerine bir miktar indirim oluyor sanırım.

sizce linesız sunrooflu bir makyajlı 3.20ied fiyatı ne olur?

bir de linesız sunrooflu + hifi ses sistemli ne olur :)
  • bayi ile görüştüm. siparişin üretim bandına girişi 6/7/2015. ağustos 1. hafta teslim edilecek inş. 40.yıl 320i ed

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackyTurtle -- 3 Temmuz 2015; 20:23:05 >
  • BlackyTurtle B kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun en doğru bilgileri sizden aldık bugüne kadar arabayı alınca fotoğraf ve karşılaştırma isteriz ayrıca şu kabus titreme konusunda yeni makyajlı seride sorun giderilmiş mi gerçekten çok merak ediyorum bu konu ile ilgili bilgisi olan herkesten yanıt bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Zytncat

Selamlar
    Geri giderken türbün sesine benzer bir üfleme sesi sebebi ile aracı servise bırakmıştım.
    Almanya ya sorulmuş, Almanya şanzıman değişimi tavsiye etmiş, bugün bilgi verildi bana.
    Değişim garantiden yapılacak.
    Lakin, tavsiye üzerine yapılacak bu değişim, belki de hiç önemli olmayan bir konuda şanzımanın indirilip yenisinin takılması demek.
    Ben, değişim sonrası aracın fabrika çıkışı haliyle fark olmasından endişeliyim. Fabrika çıkışındaki orjinalliği koruyabilecek mi servis?
    Bunun yanında servis kayıtlarındaki şanzıman değişimi, satışta bana ne gibi bir olumsuzluk yaşatır,
    fikirlerinizi alabilir miyim?
    Zaman ayıran dostlara teşekkürler.

Aynı sorun bendede var
    Sizin Şan uman normal zf8 mi sport zf8 mi?
    İlk bakımda servis duydu ve takip edelim geçmezse birdaha bakımda video ve ses alıp almanyada göndeririz denildi
    Siz hangi servisi kullanıyorsunuz?
    Yaklaşımları nasıl?
    Ve takvim olarak ne verdiler?
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

• Hyskuzpoy1 H kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. eski f30 aracımıda takasta kullanmayacağım için inş kapsamlı bir karşılaştırma yapacağım.

f30lci alacaklar içinde şimdiden hayırlı olsun. fabrika speclerine göre f30 lci eop( end of product ) zamanı 10/2018.

yani 2018 kasım ayına kadar üretimi devam edecek bu kasanın. güncel haliyle 3 yıl kullanabileceğiniz bir araç. sonrasında g20 kod adlı kasa üretime girecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackyTurtle

bayi ile görüştüm. siparişin üretim bandına girişi 6/7/2015. ağustos 1. hafta teslim edilecek inş. 40.yıl 320i ed

Hayırlı olsun hocam araca ekstra birşey eklettiniz mi birde kaça mal oldu acaba

• BlackyTurtle B kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız yeni kasanın 2017 sonu tanıtılacağı ve fotoğrafları bu ayki auto motor sport dergisinde detaylı olarak vardı.ön far grubuna yeni bir hava verilmiş ama arka tasarım hemen hemen aynı makyajlı kasayı bekleyenler hem az fiyat farkı hemde sorunların giderilmesi açısından daha şanslılar gibi duruyor çünkü hem yeni kasadan görsel olarak çok bir fark yok hemde makyajsız ile fiyat yaklşık aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyskuzpoy1 -- 3 Temmuz 2015; 22:38:04 >
  • 
Sayfa: önceki 16741675167616771678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.