Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (1648. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16461647164816491650
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 tane küçük yerden dilinerek monte ediliyormuş deldirmek istemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 19 " 403 m kodlu jant lastik bulursam 400 m style uzerınde gelen 18 " jant lastıgı satıcam .250 kmde..
  • yeni motor çeşitleirne bakmak için bmw sitelerine bakıyorum, dünyanın hiçbir yerinde borusan gibi makyajı görmedim, duymadım bilmiyorum gibi yapan yok, açıkça hem makyajı hem de şu anki versiyonu koymuşlar.
  • murat tek_ M kullanıcısına yanıt
    Çok zevklisiniz bencede.
  • Teşekkurler ama cok pahalı sadece jant 2700 euro indimli

• 10 gün kadar sonra alacaklar siparişleri..şu anda satış ekranlarında aracın motor ve de donanım özellikleri var ama fiyatlar belli olmadığından sipariş alamıyorlar şu an..ama 170 hp gelecek ve 40.yıl donanım paketi var..bir de 4 kasa 136 hp siparişi almaya başlayacaklar aynı anda..son durum bu şekilde

• selamlar,

bej döşemeli aracım için kauçuk paspas araştırıyorum. önerisi olan var mı?

siyah alsam kötü durur mu?
  • Makyajlı bmw lerdeki ekran boyutu 40. Yıldaki kadar değil mi? Birde tüm bu ekranlar dvd oynatıyor mu? 40. Yılda dvd oynatma özelliği varmış.

• Arkadaşlar konuya direkt ortasından gireceğim müsadenizle

Uzun zamandır sıfır 1.4tsi high golf 7 için niyetlenmiştim fakat fiyatı gelen ve gelecek olan zamlarla birlikte istediğim opsiyonlu araç 80000'e yaklaşınca vazgeçip A3 almaya karar verdim.
    limiti 90000'e çektim ve 1-2 gündür temiz 2.el full camtavan a3 buldum ve sürekli irtibatta olduğum eski bir galerici abimle bugün yüzyüze bu konuyu görüşmeye gittim.
    kendisi bu rakamlar biliyorum limitlerde fakat sana uygun bir 3.16i M paket bulalım onu al dedi ve aylar önce inceledğim aracı detaylı inceleyince açıkcası tüm araçlardan soğudum.

ödemelerde çok zorlanmam fakat aracın fiyatı muazzam, en çok merak ettiğim, bu araç bu fiyatlara değer mi sizce? önceliğim her zaman konfor ve şıklıktan yana aşırı performans düşkünü bir insan değilim ve yanımda insan varken asla sürat yapmam, tek başımaykende aşırıya kaçmam.

diğer konu bu fiyatları veriyorsan şuna da bakmanı tavsiye ederim ya da o aracın tecrübe ettiğiniz eksikleri var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: serinkan

selamlar,

bej döşemeli aracım için kauçuk paspas araştırıyorum. önerisi olan var mı?

siyah alsam kötü durur mu?

Merhaba, siyah kesinlikle tavsiye etmem cok kir gosteriyor ve arabaya uymuyor, bana siyah paspas hediye etmislerdi bej e90 paspasi ile degistirmistim ve olmustu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: losthell

Arkadaşlar konuya direkt ortasından gireceğim müsadenizle

Uzun zamandır sıfır 1.4tsi high golf 7 için niyetlenmiştim fakat fiyatı gelen ve gelecek olan zamlarla birlikte istediğim opsiyonlu araç 80000'e yaklaşınca vazgeçip A3 almaya karar verdim.
    limiti 90000'e çektim ve 1-2 gündür temiz 2.el full camtavan a3 buldum ve sürekli irtibatta olduğum eski bir galerici abimle bugün yüzyüze bu konuyu görüşmeye gittim.
    kendisi bu rakamlar biliyorum limitlerde fakat sana uygun bir 3.16i M paket bulalım onu al dedi ve aylar önce inceledğim aracı detaylı inceleyince açıkcası tüm araçlardan soğudum.

ödemelerde çok zorlanmam fakat aracın fiyatı muazzam, en çok merak ettiğim, bu araç bu fiyatlara değer mi sizce? önceliğim her zaman konfor ve şıklıktan yana aşırı performans düşkünü bir insan değilim ve yanımda insan varken asla sürat yapmam, tek başımaykende aşırıya kaçmam.

diğer konu bu fiyatları veriyorsan şuna da bakmanı tavsiye ederim ya da o aracın tecrübe ettiğiniz eksikleri var mıdır?

Yaşınız kaç bilmiyorum. Eğer Üniversite öğrencisi iseniz bence dolu bir A3 gayet tatmin eder diye düşünüyorum.

Evliyseniz ya da evlenme dönemindeyseniz bence 3 serisi için kendinizi zorlayabilirsiniz. Sonuçta araca bence kalite olarak değil de boyut olarak bakın. A3 ile 3 serisi arasındaki fiyat farkı 10 binTL'ye bence değer, fakat boyut daha büyük bir fark.

90000 seviyelerine 2011 sonrası MAKYAJLI W204'lere de bakın mutlaka. İçi açık renk olunca çok şık bir araçtır. O fiyata hem 3 serisinden daha full, hem de A3'ten daha büyük olacaktır.

• Sakın replika işine girmeyin, internette bi yığın 300 500 km kullanılmış satılık replikalar var demek ki var bi sıkıntı benden uyarması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dryavuzaydin -- 10 Haziran 2015; 11:37:20 >
  • 320i ed ilk bakımımı Ankara Borusan'da yaptırdım. Fiyatlamayı merak eden arkadaşlar için faturayı ekliyorum.

Ekstra olarak klima gazını kontrol ettirdim. Ayrıca aynalardaki gıcırdamaya bakmalarını istedim.

Toplamda 460 TL gibi bir rakam ödedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saylam06 -- 10 Haziran 2015; 13:19:18 >
  • Arkadaşlar selamlar

2014 Luxury plus 320i ed yi satıp c200 cdı AMG ye geçiş yapmak istiyorum, fikirlerinizi alabilir miyim acaba?

Mercedes 1.6 dizel 136 beygir yeterli gibi geliyor kullanan eden var mı? Ve en çok merak ettiğim konusu yalıtım olayı benzinin sessizliğine alıştık dizelim homurtusu rahatsız edici mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: KILICu

Arkadaşlar selamlar

2014 Luxury plus 320i ed yi satıp c200 cdı AMG ye geçiş yapmak istiyorum, fikirlerinizi alabilir miyim acaba?

Mercedes 1.6 dizel 136 beygir yeterli gibi geliyor kullanan eden var mı? Ve en çok merak ettiğim konusu yalıtım olayı benzinin sessizliğine alıştık dizelim homurtusu rahatsız edici mi?

Nisan ayında 40.yıl almaya gidip, pazarlık aşamasında c200 amg test edip almaya karar verdim. Bu hafta teslim alacam inşallah.

Açıkçası araç dizelden ziyade benzinli gibi sessiz. Motorun performansı gayet iyi. E90 320d den buna geçiyorum. 320d gibi yapıştırmıyo tabi. 320i ed kadarda ara hızlanmalarda seri deil.ama kesinlikle yeterli.

Özellikle 320i ed deki yakmasın diye basmıyım korkusu yok. 136 hp 300 torku sonuna kadar kullanıyosun. 320i ed yi yakmasın diye insanlar 100 beygir gibi kullanıyo.

Ayrıca yokuştaa ya da dolu arabada yüksek tork nedeni ile sorun yok. 320i ed ister istemez biraz zayıf kalıyo bu işlerde.

İç kalitesi ve direksiyon hissi olarak c200 daha iyi geldi bana.

Ama sürüş zevki ve 40.yıl donanımı içimde kaldı. Bide bmwnin vites geçişleri bi adım önde.

Kısacası her ikisininde artıları eksileri var. Güncel model ve dizel olması nedeniyle ben c200 seçtim. Ama bmw de aklımdan hiç çıkmıyo. Ama alabilirsem bundan sonra 420d grancoupe alırım.

• son fiyatları bilen varmı ? 3.20i m paket ve 40. yıl özel m paket ? euro 3,10 olduğu için fiyatlar epey değişti sanırım.
  • Saylam06 kullanıcısına yanıt
    Yaş 28 istanbulda oturuyorum. işe gidiş güzergahım trafiksiz git-gel 10km kadar. evlilik planım yok henüz zaten o yüzden bunu fırsat bilip böyle bir araca binmek istiyorum mercedes yerine bu araç çekici geliyor bana cidden bambaşka bir cihaz.

şunu da merak ediyorum;

aracın kasko ve sigorta bedeli ne kadar tutar tahminen? daha önceki aracıma kasko yaptırmadım ilk kasko olacak ve yaş durumları çok etkilerse evdekilerin üstünede yapabilirim aracı fark yaratır mı sizce?

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saylam06 -- 10 Haziran 2015; 22:08:10 >

• bmw 320 i ed veya 318i den fiyat alabilen var mı bide acaba euroda ayarlama yapacaklar mı
  • 4 GranCoupe'de 1.6 170 veya 177 hp motor gelip gelmeyecegi konusunda guncel bilgisi olan var mi?
  • 
Sayfa: önceki 16461647164816491650
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.