Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (1649. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70.299
Cevap
511
Favori
4.415.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16471648164916501651
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bigtiger1

4 GranCoupe'de 1.6 170 veya 177 hp motor gelip gelmeyecegi konusunda guncel bilgisi olan var mi?

Dün satış temsilcisine sordum. Sadece 1.5Litre motor gelecekmiş yeni olarak. Onlar da şoktaymış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saylam06

quote:

Orijinalden alıntı: bigtiger1

4 GranCoupe'de 1.6 170 veya 177 hp motor gelip gelmeyecegi konusunda guncel bilgisi olan var mi?

Dün satış temsilcisine sordum. Sadece 1.5Litre motor gelecekmiş yeni olarak. Onlar da şoktaymış...

bmw nin satışçılarına bakmayın. adamların siyah dediğine inanılmaz. alayı dalaveracı. yenı gireninden tut avrupa satış rekoru kıranına kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackyTurtle B kullanıcısına yanıt
    Makyajli kasa siparisi almaya basladilar mi? 8D51 makyajli kasanin kodu mudur?
  • bigtiger1 B kullanıcısına yanıt
    136 hp gelecek , şu anda 170 hp planlamada yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bigtiger1 B kullanıcısına yanıt
    Henüz almıyor 10-15 güne alacaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: tampa1

136 hp gelecek , şu anda 170 hp planlamada yok

Dün 170 hp gelecek yazmıştınız, 136 mı kesinleşmiş?

• quote:

Orijinalden alıntı: murat tek_

19 " 403 m kodlu jant lastik bulursam 400 m style uzerınde gelen 18 " jant lastıgı satıcam .250 kmde..

Satarsaniz alicisi burda hazir. Bana bilgi verin mutlaka olur mu. Bende stil 400 ariyorum

• Ok.hocam bilgilendiririm...

• 170 olacağı tamamda hangi motor kodu? Ekranda motorun özellikleri yazıyorsa göremiyorlarmı hangi motor kodu olduğunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drfad

Ayrıca yokuştaa ya da dolu arabada yüksek tork nedeni ile sorun yok. 320i ed ister istemez biraz zayıf kalıyo bu işlerde.

Tork size sadece düşük devirde rahtça ilerleme avantajı sağlar. Yoksa asıl olan her zaman aracın ürettiği güçtür.

Biri 2000 devirde 300 tork basar, diğeri 3000 devirde 200 tork basar. Bu iki senaryoda da üretilen güç aynıdır, tork devir çarpımı eşittir çünkü. (320ied zaten dizel gibi çok düsük devirde tork veriyor, o ayrı konu). Yüksek viteste yokuş çıkacağım diye inat yaparsanız tabii ki dizel daha iyi görünür, ama benzinli'de o sırada 1 ya da 2 vites küçültürsünüz, olur biter.

Sürekli güç bandında vites değiştirerek araç kullanırsanız (yani max güce yakın yerlerde), dizel ya da benzinli farketmez "güç" değeri fazla olan alır götürür (tabii ki benzer özelliklerdeki araçlar için konuşuyorum).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erciftci -- 11 Haziran 2015; 11:28:13 >

• Selamlar,
    Iki sorum var, bilgisi olanlar cevaplayabilirse sevinirim.
    yeni siparis olustururken konuya hakim olmayan servis danismani Sporline Plus icin birini secmeniz gerekiyor dedigi icin 6NH02 HANDSFREE VE USByi secti, 6NS AKILLI TELEFON BAG. SISTEMI olmasi gerekmiyor dedimde bi tereddute dusup 6NH bluetoothla calisiyor, 6NS'de telefonunu bagliyorsunuz gibi bir cevap aldim, 6NS olmasi gerektiginin farkindayim ama yine de bilenlerden teyit almak istedim, 6NS'yle 6NH'nin tam olarak farki nedir? olmasi gereken 6NS'dir degil mi?

Bir de dis aynalar icin 430 ELEKTROKROM IC VE DIS AYNALAR yaziyor, katlanir olup olmadigi belirtilmemis, hepsi katlanir olarak mi geliyor?
    Son soru far yikama sportline plusta veya makyajda standart mi geliyor? donanim listesinde yer almiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigtiger1 -- 11 Haziran 2015; 11:53:10 >
  • Beyleri sizede gelmistir bu mesaj.. Ne diyorsunuz? bizim 320i ed lere uygun ne gider? ise yarar bir M parca var midir? Su kacmaz diyeceginiz birsey var mi ?

Mesele benim su hosuma gitti.

Hem dışarıda hem de içeride etkileyici sportif bir ses.
    Paslanmaz çelikten üretilmiş ve çıkış boruları krom kaplı
    egzoz sistemi.

Ama malesef 328i ustu icin gecerliymis... vs.. vs..

katalog burda....

http://www.bmw.com.tr/tr/en/owners/accessories/performance/phase_5/index.html

"BMW'nizin aerodinamiği, yürüyen aksamı, güç aktarım organları ve kokpitinde sportif performansı en üst seviyeye taşıyacak BMW M Performance Aksesuarları ile tanışın. BMW M Performance Aksesuarları %35, M Performance Güç Kiti ise %20 parça ve işçilik avantajı ile* 25 Mayıs - 4 Temmuz tarihleri arasında Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisleri'nde sizleri bekliyor"

• alpha2012tr kullanıcısına yanıt
    18" Fren sistemi, kırmızı ne kadar acaba?

• eco pro yakıt verisi
    çayyolu gop güzergah.

• 3.20 ied luxury plus tüketim verisi
  • Dizel almanın o kadar fark vermenin mantığı kalmadı

• gbriel G kullanıcısına yanıt
    4000 euro Cuk

• alpha2012tr kullanıcısına yanıt
    Abi ben bugün bagaj spoyleri ve pedal takımını deyiştirdim aracı almadım daha alınca resimleriatarım M performanceden

• Olur25 O kullanıcısına yanıt
    400 euro fln olsaydı yaptırırdım. 4000 vermek manyaklık.

• gbriel G kullanıcısına yanıt
    Aynen ben kaliper kapakları deyişirdiye zannettim adamlar komple fren sistemini deyişiyo disk kampana hepsi gerek yok karşıda 400 tl ye aynen boyuyolar kapak deyil kendi parçasını fenada durmuyo

• 
Sayfa: önceki 16471648164916501651
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.