Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (1040. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10381039104010411042
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: k.a.a.n.

bilgisi olan varmı 316i lerde şuanda indirim oranı en çok kaç ? trpaket + trio için ve trio+sportline içinde aynı indirim oranı geçerlimi ?

Trio nedemk blmiyorum ama tr pket+techno+bej deri 119.750 tl fyat almstim 2hfta once bursa teknik otodan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur13Darkness

quote:

bilgisi olan varmı 316i lerde şuanda indirim oranı en çok kaç ? trpaket + trio için ve trio+sportline içinde aynı indirim oranı geçerlimi ?

Eğer aynıysa bana dün 320i ED için %10 indirim verdiler

316i içindemi aynı indirimi veriyolar şuan
  • quote:

quote:

Bogasim var su indirim oranini yuksek veenlere. Nereden aldiniz acaba fiyati?

Ayip ya sanki biz araba almayacagiz. %5 diyorlar sonra kufuru yiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jonywayt -- 24 Temmuz 2014; 21:13:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jonywayt

quote:

quote:

Bogasim var su indirim oranini yuksek veenlere. Nereden aldiniz acaba fiyati?

Ayip ya sanki biz araba %5 diyorlar sonra kufuru yiyorlar

Adana borusan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbcr

quote:

Trio nedemk blmiyorum ama tr pket+techno+bej deri 119.750 tl fyat almstim 2hfta once bursa teknik otodan

yüzde kaça denk geliyor ? euro bazında nekadar fiyat aldınız ?
  • quote:

quote:

quote:

316i içindemi aynı indirimi veriyolar şuan

Onu bilmiyorum ama aynıdır diye tahmin ediyorum Adana Borusan dA

• sbada77 S kullanıcısına yanıt
    Katlanır ayna var ise yarın direk kapora veriyorum zaten. Peki soylemek isterseniz siz ne kadar verdiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: sbada77

quote:

Orijinalden alıntı: meletus419

Merhaba arkadaşlar 320i ed luxury plus icin fiyat aldim fakat içime sinmedi yarin kapora veriyorum. Araçta cruise ve katlanir ayna yok. Arac için verilen fiyat net olmamakla birlikte 141k

Araçta isteklerim mineral beyaz dakota deri ve hafızalı koltuk. Harman kardon. Bu katlanir aynada olsun bi zahmet:)

Daha uygun bi sportline çıkarma ihtimalim var mıdır? Acil yardimci olurmusunuz. Yarin yoksa kaporayi veriyorum:(

BMW 3 serisi (F30)

Aynı aracı 2 ay önce ben almıştım HK yoktu sadece diğer özellikler birebir aynı araçta katlanır ayna var danışmanınız yanlış bilgi vermiş sanırım tekrar görüşün ayrıca 141k fiyat bence iyi fiyat kendi ödediğimle kıyaslıyorum tabi.

Merak ediyorum ben bu arabayı almak istesem nasıl anlatıcım bu özellikleri ?

• Luxury line plus + Türkiye pakedi
    Şuan gelecek araçlar plus edition olarak geliyor yani techno paket birleştirilmiş Türkiye pakediyle diye dedi danışman onun yalancisiyim farklı ise.

• quote:

Luxury line plus + Türkiye pakedi
    Şuan gelecek araçlar plus edition olarak geliyor yani techno paket birleştirilmiş Türkiye pakediyle diye dedi danışman onun yalancisiyim farklı ise.

Peki teşekkürler böyle söliyeceğim. Bende satış temsilcisine peki e90 forumuna yazdım ama cevap gelmedi sizce aracım ne kadar eder ?

Arkadaşlar merhaba benimde e90 320d 2010model aracım var aracımı satmayı düşünüyorum. Burasıda e90 forumu olduğu için sizden fikir almak istedim. Araçin özellikleri

Bmw 320d premium (BORUSAN ÇIKIŞLI)
    İçi siyah deri
    Dış Gümüş gri
    Sunroof
    98000km ( 100000 bakımı yapıldı)
    Araçta 3 parça boya var ön sağ sol çamurluk ve sol sürücü kapısı hepsi farklı zamanlarda olan kazalar.
    Lastikler
    ÖN 225/45/18
    ARKA 255/35/18
    Lastikler daha 20000km gider.
    225hp megachips yazılım.450nm tork.
    Başka yazmam gereken veya yazmadığım varsa sorunuz bunlara göre ARACIM NE KADAR EDER ?

• quote:

Merhaba arkadaşlar 320i ed luxury plus icin fiyat aldim fakat içime sinmedi yarin kapora veriyorum. Araçta cruise ve katlanir ayna yok. Arac için verilen fiyat net olmamakla birlikte 141k

Araçta isteklerim mineral beyaz dakota deri ve hafızalı koltuk. Harman kardon. Bu katlanir aynada olsun bi zahmet:)

Daha uygun bi sportline çıkarma ihtimalim var mıdır? Acil yardimci olurmusunuz. Yarin yoksa kaporayi veriyorum:(

BMW 3 serisi (F30)

BMW nin türkiye sitesine göre teklif aldığınız luxury line plus için katlanır aynalar yer alıyor.

Hatta butun plus paketlerde katlanır aynalar standart.

Sportline plus veya modernline plus da harmon kardon yerine hifi ses sistemi var.

Deri koltuk yerine de kumaş koltuk seçeneğine ekstra ücret olmadığndan kabaca 135k civarı bir fiyat çıkartıyorlar.

http://www.bmw.com.tr/tr/en/newvehicles/3series/sedan/2011/donanim_paketleri/yeni320i_ED_sedan.html

• c serisinin dizeli manuel olarak kasımda, otomatik olarak aralıkda türkiyedeymiş. bakalım borusanın cevabı ne olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: finecenker

3 serisinde yeni donanım paketleri için de bir kaç yorumda bulunmak isterim. Yer yeni model yılında baz donanımların artırılması ve paketlerin genişlemesi borusanın pazarlama stratejisidir ve benzerleri de vardır örneğin doğuş otomotiv. Otomobil dünyasında bu önce araç alanların lanetidir, eğer yeni ve herkesin bakacağı bir araca binmek istiyorsanız ödemeniz gereken bir bedel bu:
    * üretim problemleriyle boğuşmak - kimi zaman kanser olmak
    * aynı paraya ya da daha fazla paraya daha az donanımlı araç almak

yeni paketlerle ilgili olarak da bana luxury plus line hiç mantıklı gelmedi, çok pahalı ve normalde kullanmayacağınız bir çok donanım var. boşa para vermeyin derim. Sentetik deri bedava gelse, üste para bile alsanız mutlaka uzak durun. Deri yüzünden 3 serisi satan arkadaşlar var forumda, kışın bile çok terletiyor, öyle böyle değil.

Standart ses sistemi çok kötü. Hifi baya toparlıyor ama ön taraf çok güçlü arka taraflar çok güçsüz. Nasıl ayarlarsanız ayarlayın müziğin sesini zaten açarak dinyelemiyorsunuz çünkü düzgün bir dağılım olmadığı için müzik değil gürültü oluyor. Harman Kardon için bütün olanaklarınızı zorlayın, müziği arabada seviorsanız.

Ben sizin yerinizde olsam sport / modern üstüne Harman Kardon sipariş geçerim. Hatta garip takıntılarınzı yoksa türkiye paketli bir aracın üstüne istediklerinizi ekleyin, daha ucuza bile gelebilir. bir çok donanım zaten tr paketinde standart olmuş durumda.

Saygılar.

Deriye bir çözüm bulmuyorlar mı??

• finecenker kullanıcısına yanıt
    Çok da masum bir durum değil anladığım kadarıyla farkettirir kendini öyle bir problem olursa umarım sıfır arac alan arkların sorunu çözülmüştür...

• k.a.a.n. kullanıcısına yanıt
    %13tu ozaman.cc cam filmi boya koruma motor jant doseme korumada yapilmisti araca.sunroofta vardi buarada.bakim paketi alirsaniz %11e dusuyordu.euro bazindaki fyati hatrlamiyorum.ed siparisi verincede yazili teklifi attim

• c180 e 320d kadar para isteyen mercedes dizel c için fiyatını ne yapar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coyoote

selam beyler,

aracın lastiklerini değiştireceğim. eski kullanıcılardan daha net yorumlar gelebilir. herikisini de kullanmış olanlar yani. karşılaştırma istediğim lastikler bridgestone re050 rft ve pirelli p7 cinturatı rft. konfor ve yüksek hız açısından kıyaslama yapabilecek birileri varsa memnun olurum..

Yıllardır conti den vazgeçmedim
    Şimdiki araç p7 ile geldi.
    Ben bu zıkkım p7 nin nası bu kadar iyi olduğuna inanamıyorum.
    Yüksek süratle sanki biraz sesli ama iyi tutuyooo
    Hele 🏁.

• quote:

Orijinalden alıntı: bezakii

quote:

selam beyler,

aracın lastiklerini değiştireceğim. eski kullanıcılardan daha net yorumlar gelebilir. herikisini de kullanmış olanlar yani. karşılaştırma istediğim lastikler bridgestone re050 rft ve pirelli p7 cinturatı rft. konfor ve yüksek hız açısından kıyaslama yapabilecek birileri varsa memnun olurum..

Hele 🏁.

Heh tamam duymak istedigim yorumlar bunlar iste. Yabanci forumlarda da ayni yorumlardan gordum. Tsk

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bezakii

quote:

selam beyler,

Hele 🏁.

Heh tamam duymak istedigim yorumlar bunlar iste. Yabanci forumlarda da ayni yorumlardan gordum. Tsk

3 k da biraz titredi
    Balans yaptırdım düzeldi. Fıstık gibi
    Başka titreme falan yok IP gibi maşallah

• 
Sayfa: önceki 10381039104010411042
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.