Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (1039. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: TM01
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
70.296
Cevap
511
Favori
4.414.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10371038103910401041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bbe2

Selamlar,

mesaj için tşk. ederim.

2 gün önce aracı aldım, geceleri rüyalarıma giriyor :)
    araçta herhangi bir kronik arıza hata vs sıkıntı var mı? dikkat etmek gereken birşey?
    modifiye ettin mi?
    birde bu gizli olan özellikleri açtıran bir yer biliyor musun?
    telefondaki mp3 leri bluetooth tan dinleme vs...

Hayırlı olsun

Titreme vardı direksiyon kutusu değişince geçti, başka da bir sorunu yok..

Modifiyeden kasıt box takmak şu an o da bana zararlı geliyor..

M power kit çıkarıcaklardı niyetim oydu ama bi türlü çıkmadı, 335i ye yaklaşıyor diye performans heralde

Diğer konuyu bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: jonywayt

quote:

Orijinalden alıntı: meletus419

Merhaba arkadaşlar 320i ed luxury plus icin fiyat aldim fakat içime sinmedi yarin kapora veriyorum. Araçta cruise ve katlanir ayna yok. Arac için verilen fiyat net olmamakla birlikte 141k

Araçta isteklerim mineral beyaz dakota deri ve hafızalı koltuk. Harman kardon. Bu katlanir aynada olsun bi zahmet:)

Daha uygun bi sportline çıkarma ihtimalim var mıdır? Acil yardimci olurmusunuz. Yarin yoksa kaporayi veriyorum:(

BMW 3 serisi (F30)

Gözünü seveyim nereden aldın rakam ? hangi bayi.

bu bayilerin hepsine saglam bir kufur edesim var. max inecegimiz oran luxury de 147.000 derler sonrada size gelip 141.000 verirler.

1 haftadır yapmadıgım sebeklik kalmadı.

muhtemelen sportline veya modern line daha uygun olacaktır. buun nedeni harman kadron ve tam deri yok bu paketlerde.

size verilen aynı mantıkta 131 verilmesi lazım.

ozelden bana size verilen teklifin tam goruntusunu yollayabilirmisiniz lütfen.

Merhaba ben Borusan a gittiğimde baktığım bir araçta techno plus comfort ve sunroof var dediler line yok 133000 bin tl ama alıntıladığınız arkadaşın Türkiye paketinde techno plus standart yani benim aldığım fiyat taki arbada techno plus aslında yok mu ? Ve bu sportline plus luxuryline plus nedir daha önce hiç duymadım bende bayramdan sonra alacağım için sormak istedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Onur13Darkness

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar 320i ed luxury plus icin fiyat aldim fakat içime sinmedi yarin kapora veriyorum. Araçta cruise ve katlanir ayna yok. Arac için verilen fiyat net olmamakla birlikte 141k

Araçta isteklerim mineral beyaz dakota deri ve hafızalı koltuk. Harman kardon. Bu katlanir aynada olsun bi zahmet:)

Daha uygun bi sportline çıkarma ihtimalim var mıdır? Acil yardimci olurmusunuz. Yarin yoksa kaporayi veriyorum:(

BMW 3 serisi (F30)

bu bayilerin hepsine saglam bir kufur edesim var. max inecegimiz oran luxury de 147.000 derler sonrada size gelip 141.000 verirler.

muhtemelen sportline veya modern line daha uygun olacaktır. buun nedeni harman kadron ve tam deri yok bu paketlerde.

Merhaba ben Borusan a gittiğimde baktığım bir araçta techno plus comfort ve sunroof var dediler line yok 133000 bin tl ama alıntıladığınız arkadaşın Türkiye paketinde techno plus standart yani benim aldığım fiyat taki arbada techno plus aslında yok mu ? Ve bu sportline plus luxuryline plus nedir daha önce hiç duymadım bende bayramdan sonra alacağım için sormak istedim.

kardeş,

paket içeriklerini belirten listeri daha once paylastım 345. sayfadamı neydi.

plus lı arac yeri üretim ve paket içeriğii geniş.

sadece line arac haziran üretim ve donanimi daha az.

• quote:

quote:

quote:

quote:

BMW 3 serisi (F30)

kardeş,

paket içeriklerini belirten listeri daha once paylastım 345. sayfadamı neydi.

plus lı arac yeri üretim ve paket içeriğii geniş.

sadece line arac haziran üretim ve donanimi daha az.

Anladım ama dediğiniz sayfalarda bulamadım 342 den 350 ye kadar tek tek okudum bulamadım. Sportline plus var mı varsa özellik olarak ney geliyor ? Şöyle bi arabanın fiyatı ney olur ?
    Bmw 320i ED
    Beyaz
    Sportline plus
    Sunroof(sportline da varmı bilmiyorum)
    CC
    Eğer yoksa 2 bölgesi ot klima

• meletus419 M kullanıcısına yanıt
    Katlanır ayna elektrokrom aynalar ile birlikte geliyor bu aractada var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murats1907 -- 24 Temmuz 2014; 17:31:34 >
  • Satış Danışmanı yok dedi bu araçta cc ve katlanır ayna.
    Tahminimce plusta yok katlanır ayna normal luxury de var mıydı onuda bilmiyorum ama.
    Katlanır aynasiz bmw mi olur hadi oldu arac okadar dolu gibiyken ayna mi maliyetli oluyor.
    Sağlık olsun yarin belli olacak herşey

• arkadaşlar yeni türkiye paketi çok iyi olmuş üstüne sportline ekleyince tadından yenmez.. yeni pakete yaptıkları indirim % 5 mi kesin bilen varmı?
    Katlanir ayna var elektroktom ic ve dis ayna opsiyonunda

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Badulay

Borusan yine golü attı, Plus paketli ED lerde indirim %5 te kalmış siparişi iptal etmeyi düşünüyorum Volvo yeni 2.0 Dizel çıkarmış 8 ileri 181 hp 400 tork 0-100 7.3 sn, fiyatta dolu araç için 140...

1. Si plus paketi derken?? biz dün Adana-Mersin Borusan a gittik babamla ben 320i ED techno plus comfort paket sunroof ve 17" jant arabayı 133000 tl dedi bizim e90 320d ye de fiyat söyleyecek bügün ona göre 2.el mi 0 mı karar vereceğiz . Bize %10 indirim verdi arabada line yok 2.el alırsakda sportline ekleniyor bu alacaklarımıza kısaca 0 şa comfort techno plus sunroof 2.el ise comfort techno plus sunroof ve sportline

Dostum bu araçlar eylülde gelicek mevcut araçlarda aynı

• selam beyler,

aracın lastiklerini değiştireceğim. eski kullanıcılardan daha net yorumlar gelebilir. herikisini de kullanmış olanlar yani. karşılaştırma istediğim lastikler bridgestone re050 rft ve pirelli p7 cinturatı rft. konfor ve yüksek hız açısından kıyaslama yapabilecek birileri varsa memnun olurum..
  • Badulay B kullanıcısına yanıt
    Agustos teslim benimki ama sözde.ya agustosun tam son gününde gelir yada eylülde

• quote:

Orijinalden alıntı: burakkucuk

arkadaşlar yeni türkiye paketi çok iyi olmuş üstüne sportline ekleyince tadından yenmez.. yeni pakete yaptıkları indirim % 5 mi kesin bilen varmı?

evet malesef. borusanda araya adamda soktum. nafile. birde kosifleri deniyecegim :P
    cc yok tamam da ,iç dış elektrokrom olunca aynalar katlanır oluyor galiba(sadece iç elektrokrom olunca katlanır ayna gelmiyor diye biliyorum) ..
    Onu bir daha sorun.. @meletus419
  • Yarın öğreneceğiz bakalım Teşekkürler

• hector_34 H kullanıcısına yanıt
    Genel olarak dizel de benzinli de) araçlar 70-90 arası az yakıyor.Ama pratiği yok..önemli olan yüksek hızlarda az yakması.. @hector_34
  • Emre baran E kullanıcısına yanıt
    Hocam kızları korkutmak çok zevkli napalım...Sorasında doğrudur full ecopro..Tabi trafikte bizi kızdırmadıkları surece

• vtakmaz kullanıcısına yanıt

• bilgisi olan varmı 316i lerde şuanda indirim oranı en çok kaç ? trpaket + techno için ve techno+sportline içinde aynı indirim oranı geçerlimi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k.a.a.n. -- 24 Temmuz 2014; 21:03:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: k.a.a.n.

bilgisi olan varmı 316i lerde şuanda indirim oranı en çok kaç ? trpaket + trio için ve trio+sportline içinde aynı indirim oranı geçerlimi ?

Eğer aynıysa bana dün 320i ED için %10 indirim verdiler

• quote:

BMW 3 serisi (F30)

Aynı aracı 2 ay önce ben almıştım HK yoktu sadece diğer özellikler birebir aynı araçta katlanır ayna var danışmanınız yanlış bilgi vermiş sanırım tekrar görüşün ayrıca 141k fiyat bence iyi fiyat kendi ödediğimle kıyaslıyorum tabi.

• 
Sayfa: önceki 10371038103910401041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.