Şimdi Ara

BMW 3 SERİSİ E90 (434. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
15.712
Cevap
105
Favori
1.276.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: darugga

arkadaşlar herkese iyi forumlar bende e90 almayı düşünüyorum bütçe 44 bin ,sanırım hız sabitleyici yok olanına hiç denk gelmedim.Sonradan hız sabitleyici ekletebiliyormuyuz serwiste? sunroof olmasada olur ama hız sabitleyici şart

1000tl falan tutuyor çıkma bir hız sabitleyici taktırmak
  • 163 lük 320d lerin reel olan yakıt tüketimi ne civardadır.Aracı alalı 2 gün oldu.64000km de bakımları tamam hava filtresini yeni değiştirdim.200 km kullanımımda 9.6-10.2 gibi inanılmaz değerler veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gri06

163 lük 320d lerin reel olan yakıt tüketimi ne civardadır.Aracı alalı 2 gün oldu.64000km de bakımları tamam hava filtresini yeni değiştirdim.200 km kullanımımda 9.6-10.2 gibi inanılmaz değerler veriyor.

Hangi şehir ve trafikte kullanıyorsunuz ?
  • Aracı Ankara da kullanıyorum.Trafik durumu karışık.Bir de sormak istediğim araçta business cd çalar var ve kolçağın içinde de aux kablo girişi bulunmakta.Bugün bağlantı yaptım fakat çalıştıramadım.CD çalar aux desteği vermiyor mu?
  • quote:

163 lük 320d lerin reel olan yakıt tüketimi ne civardadır.Aracı alalı 2 gün oldu.64000km de bakımları tamam hava filtresini yeni değiştirdim.200 km kullanımımda 9.6-10.2 gibi inanılmaz değerler veriyor.

kısa mesafe veya aşırı dur kalk kullanıyorsanız normaldir. ben184 hp'lik motorla ankara'da 26000km genel ortalamam 6.2'ye düştü. güzergahın %80'ini mesai saatlerinde çayyolu-şehir arası. fikir verebilir size.
  • Benim de şaşırdığım o zaten 184 lük daha eöyle değildir.vvel kullandım.Onun yakıt tüketimi oldukça düşüktü 163 lükteki rakam nerdeyse X5 kadar umarım bu şekilde değildir.Yarın Bursa ya gideceğim durumu anlarız.
  • quote:

Benim de şaşırdığım o zaten 184 lük daha eöyle değildir.vvel kullandım.Onun yakıt tüketimi oldukça düşüktü 163 lükteki rakam nerdeyse X5 kadar umarım bu şekilde değildir.Yarın Bursa ya gideceğim durumu anlarız.

Filtre dışında da bir sıkıntı olabilir, mesela egsoz vb. Umarım masraf çıkarmaz.
  • İlk bakımdan sonra, ikinci bakım için de 2 sene 30000km mi gösteriyor yol bilgisayarı ?
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2009-bmw-3.20d-ilk-sahibinden-borusan-cikisli-bakimli-105186599/detay arkadaslar su araç nasıl söylediği gibiyse ederi nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle86

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2009-bmw-3.20d-ilk-sahibinden-borusan-cikisli-bakimli-105186599/detay arkadaslar su araç nasıl söylediği gibiyse ederi nedir?

fiyati düşük geldi daha önceki kasalar bile 75 civarı bu e90 makyajlı.
    jantlar orjinal değil replica, uzun süre replica jant ile kullanılmış ise özellikle ön takımları sorunlu olabilir.

• quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2009-bmw-3.20d-ilk-sahibinden-borusan-cikisli-bakimli-105186599/detay arkadaslar su araç nasıl söylediği gibiyse ederi nedir?

donanım fena değil. deri+sunroof+bixenon+trim var. ki bunlar olsun zaten alacağınız araçta. Bana fiyat iyi gibi geldi , hasar durumu yazılmamış ilana. genelde hasar olan araçlarda yazmıyorlar nedense. Arayıp sorgulayın , eğer hasar var ise zaten fiyat konusu çok değişir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bezakii

Gündüz fakrlarını beyaz yapabilen yada yaptırabileceği oldumu???

Ben yaptım çok ta güzel oluyor.1 w angel led takmıştık.
    Gündüz pek belli olmuyordu hafif karanlıkta çok güzel oluyor.Şimdi yeni sipariş ettim 6W x2 ad. Gün ışığında Yeni kasalardaki görüntüye yakın olacağını düşünüyorum.
    NOT: Amerikadan sipariş ile getirttim.Takınca bilgi veririm.Malum ön tekerlekler sökülmesi gerek...
  • 7000 liralık hasar varmış.

• quote:

7000 liralık hasar varmış.

2009 model makyajlı araçların içinde en ucuz fiyat bu arabada. sanırım bu sebepten dikkatinizi çekti. 7000 tl hasar 2009 ılının 7000 lirası mı 2012 yılının mı bilemiyorum ama hasarın içeriği çok fark eder .

Bu arada ben kendi aracımı satın almadan önce 2011 M paket bir araca bakmıştım 23 bindeki aracı 91 bine bırakmışlardı , hasar resimleri vardı , ön çamurluk azcık eğilmiş , far biraz içeri göçmüş tırnağı kırılmış ve kaput ucundan ezilmiş. resmi görseniz kaza bile demezsiniz ama kasko olaya girince kaputu farı çamurluğu değiştirmişler ve 15000 tl gibi bir hasar görünüyordu sistemde. Böyle olunca 105 liralık aracı 91 bine bile alıcı bulmak zor oluyor işte.

Buna göre hesabınızı yapın derim. hasar içeriğine göre değerlendirin, fiyat uygun . Bu rakamlara bu dolulukta 320d olmaz zaten hasarı olmasa.

ek not: 7000 tl bmw için düşük bir hasar bedeli açıkçası. Yetkili serviste yan maşbielin ( hatalı yazmış olabilirim) 1500 eur fiyatı var. 7000 tl hasar özel serviste yapılmışsa bence hiç bakmayın o araca. Yetkili serviste 7000 tl lik hasar onarımı yapılmışsa muhtemelen ufak bir hasardır zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridleyscott -- 22 Kasım 2012; 13:37:49 >

• Aletler hassas gerçekten. Ufak dediğimiz bir çarpmada bile aracı 5-10bin altına satcaz demek, millete dert anlatması da cabası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erciftci

Aletler hassas gerçekten. Ufak dediğimiz bir çarpmada bile aracı 5-10bin altına satcaz demek, millete dert anlatması da cabası.

aynen öyle, satışa çıkarttığınızda arayanlar da bunu size karşı kullanmaya çalışacaklar. Satıcı olunca işin en tatsız yanı burası oluyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erciftci

İlk bakımdan sonra, ikinci bakım için de 2 sene 30000km mi gösteriyor yol bilgisayarı ?

Benim araç 2. bakımı yapılmış ve uzun süre yatmış şu an 2013 ün 3 ayı ve 18km gösteriyor.Bugün araçla bursaya gittim geldim.747km de depoyu doldurdum 61lt mazot aldı.Araç verisi 12.8 iken ortalamam 8.1 e gelmiş oldu.Yol bilgisayarı doğru bilgi vermiyor yarın tekrar sıfırlayıp bir daha bakacağım.
  • quote:

Aracın ilk sahibi ama plaka yanılmıyorsam 3 ay evvelline felan ait plaka neden değişmiş olabilir.
  • quote:

quote:

Aracın ilk sahibi ama plaka yanılmıyorsam 3 ay evvelline felan ait plaka neden değişmiş olabilir.

Bence bu araçta bişeyler var. Fiyat çok uygun. Şase numarasını iste bide ondan sorgulama yap. İnsanlar bu konuda çok rahat yalan söyleyebiliyorlar. 316 vardı sattığım adam tüm e90 316 gibi hemen satma kararı aldı. İlan başlığı şöyle: ilk sahibinden

• Yol bilgisayarını nasıl sıfırlayabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.