Şimdi Ara

BMW 2022 NAVİGASYON HARİTA GÜNCELLEMESİ DETAYLI ANLATIM BEDAVAAA (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
15
Favori
27.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar çok çok teşekkür ederim. Ben dediğiniz gibi yaptım. USB yi fat32 bicimlendirdim. Fakat kontağı açıp navi ekranina gelip USB yi takip bekledigimde dediginiz 2 dosya gelmiyor. Ne yapabilirim. Şimdiden çok sağolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkey-2022 çıktı mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holmi -- 3 Nisan 2022; 12:40:34 >
  • Hocam bende 2015 318i var orjinal nbt takılmış araca ama harita aktif değil aktif edebilirmiyim kendim bana bi yardımcı olurmusunz acaba

• enesdlll E kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Sertifika ve lisans işlemlerinin yapılması gerekiyor. İsterseniz yardımcı olabilirim.

• next turkey güncel bulabilen var mı.

West europe içindeki Türkiye tam sürüm değil.

Full coverage of countries: Andorra, Belgium, Germany, Germany, Finland, France, Greece, Gibraltar, Great Britain, Ireland, Italy, Croatia, Liechtenstein, Luxembourg, Monaco, Netherlands, Norway, Sterreich, Poland, Portugal, San Marino, Slowakische Republik , Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Czech Republic, Hungary, Vatican City.

Highways only: Albania, Russia, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Estonia, Lettland, Litauen, Masedonien, Moldova, Montenegro, Romania, Serbia, Turkey and Ukraine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sunmedia -- 10 Mayıs 2022; 15:4:6 >
  • Haritaları şu adresten indirebilirsiniz. Türkiye için Europe East indirmeniz gerekiyor. Sadece Türkiye olan harita bulamadım.

• Selam ben haritayi usb ye attim arabaya taktim ama olmadi desteklenmiyor yazdi maalesef.

• Adımları birebir takip edip güncellemeyi gerçekleştirdim. Çok teşekkürler…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hocam selamlar linkler güncel mi??

• dostum emeğine sağlık teşekkur ederim. söylediklerini yaptım ve kullanmaya başladım fsc kodu olmayanlar yapamayacaktır onun için kod almak isteyene ücretsiz yardımcı olurum

• gurse G kullanıcısına yanıt

dostum f30 40 yıl paket var bende harita gücellemsi buldum netten Road Map Europe EVO 2022-1 ama fsc kodu istiyor bi türlü çözemedim ardımcı olurmusun ?

• myrose_elektronik M kullanıcısına yanıt

Ücretsiz olarak üretemezsiniz.Ücreti tekabülünde yardımcı olurum.

Whatsapp: +90 545 938 68 61

Can Klc | Facebook

• Merhaba. Next turkey son mapi 2020-2 olarak güncellenmişti, bundan sonra yeni bir Türkiye haritası sürümü çıkarılmadı. Bu Europe maplerinde Türkiye'nin tam sürümü var mı tüm ara yollar vb dahil? Yoksa sadece ana yollar mı var bu haritada?

Edit: Deneyip öğrendim. Aklında kalanlar için söylemiş olayım, Europe East Next 2023-1 (NBT id4 haritası) içinde Türkiye detaylı haritası mevcut. Bu haritayı yükleyebilirsiniz. Diğer harita versiyonları için de geçerlidir muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alkadraz1 -- 17 Ekim 2022; 16:6:13 >
  • alkadraz1 A kullanıcısına yanıt

Nerden temin ettiniz acaba bu sürümü Europe East Next 2023-1 (NBT id4 haritası) ?

• ROUTE_East_Europe_2023-1

Passwort:

For#All#Of#You

Kaynak:

• alkadraz1 A kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme için teşekkürler.Kaç gündür bunun cevabını arıyordum.Turkey Next map i hiçbiryerede yok olanlarda ücret talep ediyor. ve ayrıca 2020-2 versiyon.

• Merhaba audi a4 2.0tdı aracımda aynı sorun vardır. Rolantide çok şiddetli titrme var aracımda volan değişti motor kulağı değişti enjektörler 2 kez temizlendi sorun düzelmedi Siz çözümğ buldunuzmu acan yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Sunmedia kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. 2022 east europa yı yükledim. Eğer mümkünse daha güncel var mı?

BMW 2022 NAVİGASYON HARİTA GÜNCELLEMESİ DETAYLI ANLATIM BEDAVAAA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avrsrsr -- 14 Haziran 2023; 20:13:27 >
  • KANASS K kullanıcısına yanıt

Merhaba, ilettiğiniz linkte dosyalar 14 part şeklinde. Hepsini mi indirmemiz gerekiyor ? Sadece 1 link indirip kurmak yeterli mi? Konuyu yeni okuyup anlamaya çalışıyorum kusura bakmayın:) aracım 2015 5.20i Orj nbt ve harita sürümü de 2020

• İyi günler herkese. Ben de navigasyonu güncellemek istiyorum ama fsc kod bulmak konusunda yardımcı olabilecek kimse var mı acaba? Mevcut ekran durumum fotoğraflardaki gibi.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.