Şimdi Ara

BMW 2 Serisi Gran Tourer (F46) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
6
Favori
15.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 2 serisi AT ile B 180 modelini kıyaslamıştım, bu iki model arasında bile kesinlikle aile kullanımı açısından AT modeli üstün, kaldı ki siz GT modelini istiyorsunuz ve kesinlikle doğru seçim. Mercedese göre tork da fazla, motor ve performans olarak da sizi memnun eder. Passat variant çok daha farklı bir otomobil, aracı eşiniz de kullanacaksa GT kadar kolay ve keyifli olmaz, yerden yükseklik olarak da eksik kalır, GT harika seçim ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esOess -- 28 Şubat 2016; 13:05:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Likapa Bey,

Beni arayan olmadi henuz servisten herhangibir guncelleme icin....Gonderdiginiz liste disinda herhangibir islem yapildi mi acaba?
    Ayrica kablo duzenlemesi de neymis ?

Saygilarimla
  • quote:

Orijinalden alıntı: paydi

Merhaba Likapa Bey,

Beni arayan olmadi henuz servisten herhangibir guncelleme icin....Gonderdiginiz liste disinda herhangibir islem yapildi mi acaba?
    Ayrica kablo duzenlemesi de neymis ?

Saygilarimla

Merhaba,
    Herhangi bir kablo değişmemişler.Herhangi bir sıkıntı yok dediler. Hangi işlemler yapıldı buna dair bir rapor alabilirmiyim dedim onarım geçmişinizden bunu kontrol edebilirsiniz dediler.
    Açıkcası bende birşey anlamadım.
  • Merhaba likapa_53 Bey,

Onarim gecmisi aracin menuzunden yapilabiliyor sanirim....
    Oraya bakip kontrol edebilirsiniz. Eger bir sey var ise bana da belirtirseniz cok sevinirim...
  • Bu arada asagidaki ilana denk geldim....Gran Tourer icin paspas...alip bir deneyecegim...

http://www.otoaksesuarci.com/havuzlu-paspas/bod-bmw-2-grand-tourer-havuzlu-paspas-siyah-2014-2015-p9752
  • paydi P kullanıcısına yanıt
    görsel ürüne aitse gaz pedal kısmı ya uymayacak ya da şöför kısmı çok kısa gelecek gibi duruyor.
  • Urun elime ulsati...biraz koku yapacak gibi...Aksama araca yerlestirecegim...Size gorsel fotolari atmaya calisirim....
  • quote:

Merhaba likapa_53 Bey,

Oraya bakip kontrol edebilirsiniz. Eger bir sey var ise bana da belirtirseniz cok sevinirim...

Foruma yeni girebildim. Araçtan kontrol eder paylaşırım.
  • quote:

Merhaba likapa_53 Bey,

Ben bulamadım menüde böyle bir yer.
    Bu arada sizin yakıt ortalamanız kaç? Ben BMW servisindeki adamla konuştum 5 bin km den sonra normal değere gelecek dedi ama pek inandırıcı gelmedi.
    Bende tüketim çok yüksek.

Bu mesaja eklenen görseller:

BMW 2 Serisi Gran Tourer (F46)

• likapa_53 kullanıcısına yanıt
    Merhaba sanırım araç dizel at 1.5 olan değil mi? Kia ceed aracım aynı ortalama hızla günlük 3 4 kmlik git gel güzergahta motorun ısınmadan durdurulduğu kullanımlarda 10 lt yakıyordu. Sizin de orta hızınızdan dolayı aynı senaryoda kullandığınızı tahmin ediyorum. Üstelik sizin aracınız daha 3 5binde sanırım. Benim eski ceed (kasa yeniydi) kullandığım 30bin km boyunca bu ort hızla 10 lt yaktı hep. Kışın 12 oldu üstelik. Arada 100 kg boş ağırlık ve 12 hp güç 0.1 lt hacim farkına rağmen çok daha verimli GT. 8 lt gayet normal o ort hız için.

Size zahmet aracın yalıtımı genel konforu vs bilgi verirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babıesrar82 -- 9 Mart 2016; 17:53:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç GT.KM 900. Normalde fabrika değeri 4.1 ortalama olarak gözüküyor. Hadi her markada olduğu gibi bunda da düşük göstersinler 5 olsun.. Benim değer çok farklı. Açıkçası servis için çağrıldıklarında da bu sebeple mi çağırdılar diye de şüphe etmedim değil.
    Bunun dışında memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi likapa_53 -- 9 Mart 2016; 21:53:38 >

• Arkadaşlar konforu yol tutuşu nasıldır bu aracın.. scenic picasso ve 216d gt yi düşünüyorum.. donanım olarak picasa en üstü sanırım.. yol tutuşu ve konforunu merak ediyorum gtnin.. kullanan arkadaşlar yorum yapabilirlerse sevinirim..

• Alalı yaklaşık 3 hafta oldu, 450 km.kullandım, şimdilik çok memnunum. Aracın konforu üst düzeyde. Bahsedildiği gibi araç daha yeni olduğu için yakıt sarfiyatı biraz fazla. 7.3 lt.ye düşürebildim. Yine dendiği gibi runflat lastiklerden kaynaklı süspansiyonlar sert gibi hissediliyor ama zamanla alışıyorsunuz.Çocuklu aile için ideal, bagajı geniş. Ben Borusandan en dolusu olan Luxury Line paketini 147.600 TLye aldım. 2015 model 0 faiz kampanyasından faydalandım. Genel olarak taviye ederim, gayet memnunum. Soracağınız herhangi birşey olursa sorabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: strranger

Alalı yaklaşık 3 hafta oldu, 450 km.kullandım, şimdilik çok memnunum. Aracın konforu üst düzeyde. Bahsedildiği gibi araç daha yeni olduğu için yakıt sarfiyatı biraz fazla. 7.3 lt.ye düşürebildim. Yine dendiği gibi runflat lastiklerden kaynaklı süspansiyonlar sert gibi hissediliyor ama zamanla alışıyorsunuz.Çocuklu aile için ideal, bagajı geniş. Ben Borusandan en dolusu olan Luxury Line paketini 147.600 TLye aldım. 2015 model 0 faiz kampanyasından faydalandım. Genel olarak taviye ederim, gayet memnunum. Soracağınız herhangi birşey olursa sorabilirsiniz.

Bende en düşük 6.8 görebildim. Bakalım yazdığın gibi bende kullandıkça değer düşürüyorum. Yinede bahsettikleri ortalamayı tutturmak çok zor gibi.
  • quote:

Alalı yaklaşık 3 hafta oldu, 450 km.kullandım, şimdilik çok memnunum. Aracın konforu üst düzeyde. Bahsedildiği gibi araç daha yeni olduğu için yakıt sarfiyatı biraz fazla. 7.3 lt.ye düşürebildim. Yine dendiği gibi runflat lastiklerden kaynaklı süspansiyonlar sert gibi hissediliyor ama zamanla alışıyorsunuz.Çocuklu aile için ideal, bagajı geniş. Ben Borusandan en dolusu olan Luxury Line paketini 147.600 TLye aldım. 2015 model 0 faiz kampanyasından faydalandım. Genel olarak taviye ederim, gayet memnunum. Soracağınız herhangi birşey olursa sorabilirsiniz.

Selam,
    Yakıt durumu nasıl? Bende giderek düşüyor değer.
  • Merhabalar,
    1000 km.yi geçti ama 7.3 lt. altına düşüremedim. Siz kaç km'de kaç lt. ye düşürdünüz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strranger -- 8 Haziran 2016; 22:26:02 >
  • Merhaba,

Orijinal olmayan kauçuk paspas alip memnun olan var mi? Tavsiye edebileceğiniz yer var mi? Fiyatlar nasil?
  • quote:

Merhabalar,
    1000 km.yi geçti ama 7.3 lt. altına düşüremedim. Siz kaç km'de kaç lt. ye düşürdünüz?

Merhaba,
    6.6 lt durumundayım. Daha 1400 km deyim ama. Full trafikteyiz. Bu ay sonu ilk şehir dışı seyahati yapacağım. Orda da bakacağım duruma.
  • Merhaba

Ben de 216d Gran Tourer aracımı Nisan sonunda Ankara Esenboğa Borusan otodan 134.500TL'ye satın aldım. Türkiye paketine ek olarak park pilotu, ön park sensörleri, kilitli bijon, tavan rayı ve isofix bulunmakta.

Araçla yaklaşık 3000km yol yaptım. Şehir içi yakıt tüketimim 7lt/100km civarında. Uzun yolda ise 1300km.de 5lt/100km civarında bir ortalama yaptım. Ortalama hız da 120 civarıydı.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.