Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (221. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
43.608
Cevap
311
Favori
2.867.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Onur NET

quote:

Orijinalden alıntı: Mickcasey

quote:

quote:

bu arada benden başka kırmızı alan ya da sipariş eden yok mu

bir de sanırım cruise control'ü de tek ben sipariş etmişim

Cruise için 3 ay bekledim :)

2 olduk :)

bence beklemeye deger bir ozellik fren özellikli cc ben sartlarımdan dolayı özel siparise yönelemedim ama imkanım olsaydı olmazsa olmaz bir opsiyondu, gerci bmw den cc yi standart fren özellikli olanı opsiyonel sunmasını beklerdim ama bir bildikleri vardır heralde bu arada bizim aracın gümrükleme islemlerine baslamıslar gecen hafta, çrş gününe teslim etmezlerse deposu dolu bir 760L isteyecegim ikame arac olark

• quote:

Orijinalden alıntı: finecenker

quote:

quote:

quote:

quote:

Yanlış yönlendirmek istemem ama bir çok markada cruise control serviste orjinal olarak sonradan eklenebilmekte. Artık çoğu aracın gaz pedalı elektronik olarak üretiliyor hatta cruise control kablosu çekili olarak verililiyor.. Tek yapılması gereken kolun eklenmesi veya sinyal kolunun değiştirilmesi..

Örneğin Golf ve A3'lere yetkili serviste cruise takılabiliyor. BMW'de de takılabileceğini düşünüyorum, eğer öyleyse boşuna beklemişsiniz, beklemeyin :)

Ben beklemiyorum zaten, benim arabam komple sipariş. Yani ellerindeki araçlardan tam olarak her istediğimin olup da bir tek cruise eksik olanı olsa alırdım düşünmeden.

• quote:

Orijinalden alıntı: karayeappp

quote:

Orijinalden alıntı: andar

beyaz olan Urban, beyaz jant. sinyaller ve tampondaki beyaz seritler ile daha hos duruyor. sadece bobrekleri beyaz yapip aracta bunu tamamlayici baska bir unsur yoksa bence tercih edilmemeli cok siritiyor. ama tabiii zevk meselesi sonucta. konfigurator calissaydi belki aracin nasil gozukecegi hakkinda bir fikir olusabilirdi.

11d ED urban icin 17 inç beyaz cant vermiyorlar.

bilmiyordum boyle bir ayirim oldugunu. aman yahu zaten direksiyona gecince Herseyi unutuyorsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yanlış yönlendirmek istemem ama bir çok markada cruise control serviste orjinal olarak sonradan eklenebilmekte. Artık çoğu aracın gaz pedalı elektronik olarak üretiliyor hatta cruise control kablosu çekili olarak verililiyor.. Tek yapılması gereken kolun eklenmesi veya sinyal kolunun değiştirilmesi..

Örneğin Golf ve A3'lere yetkili serviste cruise takılabiliyor. BMW'de de takılabileceğini düşünüyorum, eğer öyleyse boşuna beklemişsiniz, beklemeyin :)

şöyle bir sıkıntı var alt yapısı olsa bile bildiğim kadarıyla bu araçta cruise control sinyal kolunda değil direksiyonda :) bende bu durumu sormuştum, olumsuz yanıt almıştım. ama belki bunada bir çare bulurlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: bumbam

quote:

Orijinalden alıntı: karayeappp

quote:

Orijinalden alıntı: sezginm

BMW 1 SERİSİ F20

Benim arabadada özellikle belirtmeme rağmen siyah geldi. Aaa bizde bilmiyorduk dedi gerizekallilar. Öyle diyorum çünkü bizlere salak salak satış yapıp. Senede 2-3 kez Amerika'ya gezmeye gönderiliyorlar. (soz meclisten dışarı). Bu laflar benim satış danışmanına.
    Neyse 2 hafta sonra beyaz- krom izgara geldide taktılar.
    Ayrıca araçtan da bı haber hepsi. Harman kardon ses sistemi aldım 9 hoparlör var ama 12 yazıyor demiştim. O kadar bilgisizler ki verdikleri cevap karşıdakini salak yerine koyup al sana bı cevap doğru yada yanlış kullan diyorlar. Dedikleri sizin arabadaki 9 hoparlörü olan bunun bide 12 hopler.orlusu var dediler. Salak herifler. 9 hoparlör yeri var ancak 12 adet var Allah'tan internet diye bise var.
    116d ED basic, comfort tecno urban gelişmiş gösterge alimunyum iç kaplama gece yarısı mavisi

Hayirli olsun kazasiz belasiz kulanin.

Harman kordonu nasil buldunuz? Merak ettigim bir sey var. MP 3 ve radyoda muzik dinlerken de belirgin farkli kalite sunuyor mu standart sisteme gore?Yoksa harman kordondan tam anlamiyla yararlanmak icin sadece CD mi dinlememiz gerekiyor ?

harman kardon'u ben de çok merak ediyorum. ses performansıyla ilgili yorum yapabilirseniz çok makbule geçer.

• bu sitedeki tasarla modülü de kabak tadı verdi artık. ne dandik bir altyapı var arkadaş zaten opsiyonlarda ve satıştaki elemanların bilgilerinde çok büyük eksiklikler, karışıklıklar var hergün yenisini görüyoruz forumda. umarım modül başarılı olur bilgiler ve opsiyonlar tam olarak aktarılır.
  • Simdi fark ettim arac ic aydinlatmasi hem beyaz hem turuncuya yakin bir renk oluyormus sport ve clasik aydinlatma diye cok hos duruyor ikiside dogrusu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kratostol

bu sitedeki tasarla modülü de kabak tadı verdi artık. ne dandik bir altyapı var arkadaş zaten opsiyonlarda ve satıştaki elemanların bilgilerinde çok büyük eksiklikler, karışıklıklar var hergün yenisini görüyoruz forumda. umarım modül başarılı olur bilgiler ve opsiyonlar tam olarak aktarılır.

bende yakın zamanda ıkıncı el alacagım ıcın beklıyorum modulun acıllmasını ama umudum kalmadı kac zamandır acıldıgı yok , satıs danısmanları zaten bısey bıldıgı yok ,forumdan bır arkadas modul hazır almayadan onay beklıyor fılan demıstı ne gelmez onaymıs anlayamıyorum ben artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanforever

anlamadım ben yarım kapalı ızgara ile açık ızgara farkını. resimlerle örnekleyerek açıklar mısınız lütfen?

önce - sonra

BMW 1 SERİSİ F20

BMW 1 SERİSİ F20

• quote:

Orijinalden alıntı: sarsici

Simdi fark ettim arac ic aydinlatmasi hem beyaz hem turuncuya yakin bir renk oluyormus sport ve clasik aydinlatma diye cok hos duruyor ikiside dogrusu :)

E90'da en sevdiğim özellikti ambians aydınlatması. Bizim kasalarda renk seçeneği olması zevki katmerledi resmen
  • Bir de tüketim paylaşımı...

Haftasonu Bacanakla Cunda yaptık -üzerinize afiyet-. Benim makine ile bacanak'ın Fiesta 1,4TDCI 70HP ne kadar yakacak diye tampon tampona... Bursa'dan beraber fulleyip çıktık, Ayvalık'a inerken tekrar mazot aldık: Benim 11,1lt, Fiesta'nın 10,9LT tüketimi oldu yolda. Benim bilgisayarın verileri aşağıda. Bacanak inanamadı, ara ara ben epey "uzadım" çünkü. Işıklarda kalkışta 200-300mt fark attım, rampalarda koptum, sollamalarda ucundan risk aldım v.s. (Comfort ve Sport modda). Hem daha keyifle araba kullandım hem aynı tüketimi gördüm

Fotografta üst kısım aynı yolda Mayıs ayında araba 500KM'de iken klima kullanmadan, aşağı kısım geçen haftasonu araç 5000KM iken tüm yol klima ile...

(Bu arada yol yapacağım diye iki ayda bir kayınvalideyi ziyarete gider olmuşum. BMW çok değiştirdi beni, ÇOOOKKK )

BMW 1 SERİSİ F20

BMW 1 SERİSİ F20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frtkpt -- 30 Temmuz 2012; 15:13:20 >

• Fotograflardaki kalite farkını merak edenler için : evet, telefonumu değiştirdim

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frtkpt -- 30 Temmuz 2012; 2:10:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmeta60

Arkadaslar arabayı bugün teslim aldım eve gelince motor kaputunu açtım inceledim ama yag çubugunu bulamadım yerini bilen varmı.

oha koptum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: andar

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

şöyle bir sıkıntı var alt yapısı olsa bile bildiğim kadarıyla bu araçta cruise control sinyal kolunda değil direksiyonda :) bende bu durumu sormuştum, olumsuz yanıt almıştım. ama belki bunada bir çare bulurlar.

Spor deri direksiyonla zaten o düğme de gelmiyor mu? Şu sesli komut tuşu gibi aynı.. Sadece fonksiyonlar çalışmıyor diye biliyorum. Eğer çok fonksiyonlu direksiyonunuz yoksa dediğiniz doğru, direksiyonu da değiştirmek zorunda kalırsınız fakat öbür durumda kolayca yapılacağını düşünüyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: frtkpt

Bir de tüketim paylaşımı...

Haftasonu Bacanakla Cunda yaptık -üzerinize afiyet-. Benim makine ile bacanak'ın Fiesta 1,4TDCI 70HP ne kadar yakacak diye tampon tampona... Bursa'dan beraber fulleyip çıktık, Ayvalık'a inerken tekrar mazot aldık: Benim 11,2lt, Fiesta'nın 10,9LT tüketimi oldu yolda. Benim bilgisayarın verileri aşağıda. Bacanak inanamadı, ara ara ben epey "uzadım" çünkü. Işıklarda kalkışta 200-300mt fark attım, rampalarda koptum, sollamalarda ucundan risk aldım v.s. (Comfort ve Sport modda). Hem daha keyifle araba kullandım hem aynı tüketimi gördüm

Fotografta üst kısım aynı yolda Mayıs ayında araba 500KM'de iken klima kullanmadan, aşağı kısım geçen haftasonu araç 5000KM iken tüm yol klima ile...

(Bu arada yol yapacağım diye iki ayda bir kayınvalideyi ziyarete gider olmuşum. BMW çok değiştirdi beni, ÇOOOKKK )

BMW 1 SERİSİ F20

aracınız dizel mi benzinli mi onu tam anlayamadım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: frtkpt

quote:

Orijinalden alıntı: sarsici

Simdi fark ettim arac ic aydinlatmasi hem beyaz hem turuncuya yakin bir renk oluyormus sport ve clasik aydinlatma diye cok hos duruyor ikiside dogrusu :)

E90'da en sevdiğim özellikti ambians aydınlatması. Bizim kasalarda renk seçeneği olması zevki katmerledi resmen

onu ben de çok merak ediyorum ama henüz kimseden net cevap alamdım.. Evoque'lardaki gibi yol bilgisayarından filan ayarlayabiliyor musunuz rengi yoksa ne bileyim sipariş aşamasında birini seçip mi alıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: colornick

anladığim şu gerçekten arabalar konusunda doğru dürüst bilgilendirme yapmiyor bu satiş danışmanları maalesef.Bu durum bir tek bmw de yok ama ben bmw den biraz daha profesyonellik beklerdim.örneğin tüm paketçerin ayrıntılı ve fiyatlari ile olugu bir bilgi kağıdı .

aynen forumdaki arkadaşlar satış danışmanlarından daha bilgili, sağolsunlar bilenler yardımcı oluyor. bana sportline da spor deri direksiyon yok dediklerinden sonra onlara soru sormuyorum broşüre göre gidiyorum birde fiyat listesi vermişlerdi ona göre karar vermeye çalışıyorum.
  • urban line da gece mavisi ve bmw classic turuncu ic aydinlatma mevcut,idrive dan ayarlanabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theduayen -- 30 Temmuz 2012; 10:28:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

onu ben de çok merak ediyorum ama henüz kimseden net cevap alamdım.. Evoque'lardaki gibi yol bilgisayarından filan ayarlayabiliyor musunuz rengi yoksa ne bileyim sipariş aşamasında birini seçip mi alıyorsunuz?

Urban ve sportline'da iki renk seçenkli ambiyans aydınlatma mevcut. Ayrıca urbanline'da B sütunu içinde de aydınlatma var. Aydınlatma paketli araçlarda ise standart ambiyans aydınlatma mevcut.
    Bilgim bu yönde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carretera

quote:

Urban ve sportline'da iki renk seçenkli ambiyans aydınlatma mevcut. Ayrıca urbanline'da B sütunu içinde de aydınlatma var. Aydınlatma paketli araçlarda ise standart ambiyans aydınlatma mevcut.
    Bilgim bu yönde.

Aracım sportline olarak gelecek ve ayrıca comfort paketindeki iç aydınlatma donanımı mevcut. O zaman anladığım kadarıyla iki renk seçenekli ambiyans aydınlatma mevcut olacak..

Bu aydınlatma tam olarak neresi acaba? Tavan ışıklarının ordaki iki küçük lambayı mı söylüyorsunuz? Orayı mı beyaz ve turuncu olarak set edebiliyoruz?

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.