Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (2151. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
43.608
Cevap
310
Favori
2.867.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21492150215121522153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lastikte kaçak olunca öyle mi oluyor yeni bmwciyim bu motor ısınma uyarısı hakkında ne düşünüyorsunuz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bathy41 B kullanıcısına yanıt

Bu araçların kronik sıkıntıları var. Sorun yaşamadan bunları gidermenizi tavsiye ederim. Sorun çıktıktan sonra ciddi problemler çıkarabiliyor.

• MHYY M kullanıcısına yanıt
    Sorun bujilerden mi

• HoLY.oNE kullanıcısına yanıt

jantlarınız 18 inç se şanslısınız. asıl 17 inç de neredeyse seçenek yok. arkalara 255 taktırabilirsiniz. benim tavsiyem MICHELIN PILOT SPORT 4 225/45R18 95Y XL ★ ZP ve MICHELIN PILOT SPORT 4 255/40R18 99Y XL ★ ZP.. 3 yıldır arkalarda conti 255 rft kullanıyorum. bir sıkıntı yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MHYY -- 29 Haziran 2022; 22:14:47 >

diğer bağlantılardan da olabilir. şu an hatırlamıyorum ama oringlerin falan değişmesi gerekiyor. bağlantı yerlerin plastikten yapılmış bu aracın yüksek sıcaklığa zamanla dayanamıyor yıpranıyor kaçaklar oluşuyor. geçmiş iletilerde bu konu konuşuldu bakmanızı öneririm. ben şu an tam hatırlamıyorum.

evet bende de bir keresinde olmuştu sıfırlamıyordu lsatik basıncını lastikçiye götürdüm lastiğe vida girdiğini göstermişti. vida hala lastik tabanında duruyordu. normali 2.2 bar bende bir ayda falan basınç 1.8 e düşüyordu. bende zannediyorum ki zamanla lastik basıncım betonda uzun süre durduğundan iniyor. aracı çok kullanmıyordum.

• BMW 1.18i 2015 Antifriz suyu değiştiricem arkadaşlar öneriniz nedir

• Merhaba forumdaşlar, aracım 2019 F20 116d. AddBlue için geçende ekranda uyarı geldi; şehir dışındaydım; benzincileri aradım; ancak Total’de bulabildim. İstasyonun orta kısmında büyük bir tank vardı; tanka bağlı pompa sistemi ile 5 litre AddBlue doldurdum. Genelde benzin istasyonlarında 5 litrelik bidonlarda AddBlue satılır fakat gittiğim ilçede bulamadım. Sizler nasıl dolum yaptırıyorsunuz; yetkili servisi mi tercih ediyorsunuz? Benzin istasyonlarından bu 5 litrelik bidonları mı tercih ediyorsunuz; belli bir marka var mı kullandığınız? Teşekkürler.

• sk67a S kullanıcısına yanıt
    Adblue için yetkili servise gitmeye gerek yok. Ben shell marka 10 litrelik bidonlardan alıp dolduruyorum.

Benim aracım da 2015 model 100 bin km’de, şimdiye kadar hiç değiştirmedim

• 205/55/16 lastik için hangi basınç değerlerini kullanmamız gerek arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ruşenamcanınoğlusedat kullanıcısına yanıt

aracı normal yüksüz kullanımda ön 2,0 arka 2,2

diğer değerlere şu siteden göz gezdirebilirsin

BMW 1 SERİSİ F20tyres.rezulteo.co.uk
    Cheap tyres and great deals for BMW 1 Series: buy online | Rezulteo
    https://tyres.rezulteo.co.uk/car-4x4-van-tyres/bmw/1-series
  • FthGTI F kullanıcısına yanıt

Bana öyle geliyormuş sorun yokmus:)

• iç kapı kollarındaki kırmızı aydınlatma standart mı yoksa ayrı bi paket mi oluyor

İç Işık Paket

hocam internette gördüğüm fotoğraflarda torpidonun üst kısmında da aydınlatma var şerit şeklinde. bende sadece ayak kısmında ve kapı açma yerlerinde var. bi gariplik yok mu sizce de

Torpidonun üst kısmında sadece F30 LCI’lerde var F20’lerde yok diye biliyorum, sizde iç ışık paket varsa kapı açma kollarında ve tavan aydınlatmasının yanında kırmızı ambiyans ledleri vardır.

bende sürücü ve yolcu tarafı ayak kısımlarında aydınlatma var, iç kapı açma yerlerinde kırmızı led aydınlatma var, dış kapı kollarında da beyaz led aydınlatma var hocam. tavan aydınlatmasının orda ekstra bi şey yok

Ayak kısmındakiler kırmızı değil ama, dış kapı kollarında ki de dış ışık paket oluyor, tavanda da olması lazm kaç model araç?

• aynen hocam ayak kısmı kırmızı değil sarı ya da beyaz gibi bi şeydi. 2013 model 116ED. ama tavanda ekstra hiç bi şey yok

• Merhaba arkadaşlar kasko yenilemem yaklaştı geçen sene 2.380tl olan kasko fiyatım şuan en düşüm Zürich 10.000tl fiyat aldım 24K ya kadar çıkıyor. Hasar yapmadım ve en üst seviyede indirimim. Yakın zamanda kasko yaptıran arkadaşlar kaça yaptırıdız acaba..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 21492150215121522153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.