Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir Kullanıcı, 13 Masaüstü Kullanıcı
41.143
Cevap
328
Favori
2.502.635
Tıklama
Giriş
    100 Mesaj
    Tüm cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim bir kaç gündür BMW nin o site senin bu site benim araştırıyorum BMW nin Almanya sitesin de buldum.. 657 Euro fiyatı varmış direk sipariş de yapılabiliyor.. Fiyat umarım mağazasında da böyledir. 7bin lira korkunç rakam m4 direksiyonu bile 1500euroydu dediğim site de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Ataeray

Tüm cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim bir kaç gündür BMW nin o site senin bu site benim araştırıyorum BMW nin Almanya sitesin de buldum.. 657 Euro fiyatı varmış direk sipariş de yapılabiliyor.. Fiyat umarım mağazasında da böyledir. 7bin lira korkunç rakam m4 direksiyonu bile 1500euroydu dediğim site de

2015 1.18 lci aracım için ebayden bu wifi smartphone mirroring(cep telefonu ekranını kablosuz orjinal ekrana yansıtma)modülünü aldım nbt ünitesinde hdmi çıkışı var mı ?

bağlamak için ayrıca bu modül bağlanınca kodlama gerekir mi? Bandırmada ikamet ediyorum Bursa veya İstanbulda bildiğiniz iyi bir usta varmı montajlayabilecek şimdiden

teşekkürler

• Yarbay
    4394 Mesaj
    Konya - istanbul arası. Depoyu fulledim. Yola öyle çıktım. Bagaj dolu yanımda bir kişi. Yolun yarısından sonra klima açık. 2 saat istanbul trafiği. Bence uzun yolda tüketim çok iyi. 130 u geçmedim hiç. İstanbul a geldiğimde 90 km daha menzil yazıyordu. Aracım 1.18i LCI.

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagrimir -- 1 Mayıs 2016; 15:52:50 >
    3330 - GD 67 - 3510i - K500 - P800 - P990 - P1i - Xperia X1 - Iphone 3gs - İphone 4 - HTC Sensation - Galaxy S2 - LG Optimus 3D - Galaxy Nexus - Galaxy S3 - Lumia 920 - Nexus 4 - iPhone 5 - Galaxy S4 - LG Optimus G Pro - LG G2 - HTC One - Moto G - Galaxy Note 3 - HTC One M8 - HTC One M9 - Galaxy Note 4 - Xperia Z5 - iPhone 6S Plus - Huawei Mate 8 - HTC 10 - Lenovo Moto Z - Huawei Honor 8 - Blackberry Passport - Galaxy S8 - iPhone X - Essential Phone - iPhone XS Max - iPhone 11 Pro Max
  • Binbaşı
    1378 Mesaj

Araç 1.6 mı 1.5 mi?

|
    |
    cagrimir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: wolkan33

Araç 1.6 mı 1.5 mi?

1.5
    |
    |
    3330 - GD 67 - 3510i - K500 - P800 - P990 - P1i - Xperia X1 - Iphone 3gs - İphone 4 - HTC Sensation - Galaxy S2 - LG Optimus 3D - Galaxy Nexus - Galaxy S3 - Lumia 920 - Nexus 4 - iPhone 5 - Galaxy S4 - LG Optimus G Pro - LG G2 - HTC One - Moto G - Galaxy Note 3 - HTC One M8 - HTC One M9 - Galaxy Note 4 - Xperia Z5 - iPhone 6S Plus - Huawei Mate 8 - HTC 10 - Lenovo Moto Z - Huawei Honor 8 - Blackberry Passport - Galaxy S8 - iPhone X - Essential Phone - iPhone XS Max - iPhone 11 Pro Max
  • Teğmen
    235 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

quote:

Orijinalden alıntı: wolkan33

Araç 1.6 mı 1.5 mi?

1.5

Alıntıları Göster
    Tuketiminiz cok iyi, benim aracim dizel oldugu halde bu seviyelerde geziyorum :)
    |
    |

BMW 116d - 2016
  • Yarbay
    5522 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mrmcan

Tuketiminiz cok iyi, benim aracim dizel oldugu halde bu seviyelerde geziyorum :)

Alıntıları Göster
    arkadaşlar merhaba yeni araç aldım fakat çoğu fonksiyonunu kullanmayı bilmiyorum

satın aldığım kişi de kaybetmiş nette aradım bulamadım borusanı aradım tersledi ilginç insanlar

pdf olarak erişebileceğim bir yer varsa çok iyi olur

yada elinde olupta bana fotokopi çekip kargolayabilecek biri olursa çok memnun olurum masrafları karşılarım

araç: 1.16i premium ışık paket 2008 - E87

INTEL 4790K 4.8 Ghz | ASUS Maximus VII Hero | ZOTAC GTX 1080Ti SLI | Kingston 4x4GB Savage Red

Steam | Playstation 4 Pro | Xbox One S

iPad Air 2 | iPhone 6S 64 GB

BMW 1.16i

• Yarbay
    5362 Mesaj
    quote:

Siteyi özel bir mesajda paylaşırsanız çok memnun olurum.
    |
    |

We wake eternally,

And Death shall be no more,

Death, thou shalt die!
  • Teğmen
    248 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

quote:

Siteyi özel bir mesajda paylaşırsanız çok memnun olurum.

Alıntıları Göster
    İstinye Borusan da 2 gün önce cumartesi günü CC taktırdım. herşey dahil 1040 tl ödedim. 4-5 saat sürdü montaj programlama test...işçılik güzel direksiyonda çizik ve deforme yok.. aynı zamanda fren fonksiyonlu yolda denedim çok güzel çalışıyor.

direksiyondan çıkan tuş takımlarını(sağ-sol taraf bir) satabilir miyim acaba? m direksiyon

aracım 2015 116 m paket

• Çavuş
    81 Mesaj

http://www.1addicts.com/forums/showthread.php?t=211385

ilk postta idrive olmayan versiyonun ingilizce kullanma kılavuzu mevcut. Umarım işini görür.
    |
    |
    TheMuyu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5522 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Herr GeneraL

http://www.1addicts.com/forums/showthread.php?t=211385

ilk postta idrive olmayan versiyonun ingilizce kullanma kılavuzu mevcut. Umarım işini görür.

teşekkürler hocam hiç yoktan iyidir :)
    |
    |

INTEL 4790K 4.8 Ghz | ASUS Maximus VII Hero | ZOTAC GTX 1080Ti SLI | Kingston 4x4GB Savage Red

Steam | Playstation 4 Pro | Xbox One S

iPad Air 2 | iPhone 6S 64 GB

BMW 1.16i
  • Yarbay
    4394 Mesaj
    Mayıs ayına özel one edition araçlar geliyor.

Mineral beyaz renk

Sensatec deri

Krom dış kaplama

Elektrokrom ve katlanır yan aynalar

17 inch jant

Spor deri direksiyon

Sunroof

Güneş korumalı arka camlar

115.200 fiyat aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagrimir -- 3 Mayıs 2016; 16:46:32 >
  • Yarbay
    6333 Mesaj
    quote:

Mineral beyaz renk

Sensatec deri

Krom dış kaplama

17 inch jant

Spor deri direksiyon

Sunroof

115.200 fiyat aldım.

Merhabalar,

Bu dizel araç için midir acaba?

Bir de aracı gördüyseniz birkaç sorum olacak.

Spor deri direksiyonun Joy'dakinden bir farkı var mıdır?

17'' jant geçen sene Mayfest'te gelen ile aynı jant mı?

Elektrokrom yan aynanın rengi farklı mıdır? Yorumlarınızı rica ediyorum.

Orijinalden alıntı: Duratorq

quote:

Mineral beyaz renk

Sensatec deri

Krom dış kaplama

17 inch jant

Spor deri direksiyon

Sunroof

115.200 fiyat aldım.

Merhabalar,

Bu dizel araç için midir acaba?

Bir de aracı gördüyseniz birkaç sorum olacak.

Spor deri direksiyonun Joy'dakinden bir farkı var mıdır?

17'' jant geçen sene Mayfest'te gelen ile aynı jant mı?

Elektrokrom yan aynanın rengi farklı mıdır? Yorumlarınızı rica ediyorum.

118i için

Mayfestte ki direksiyon ile aynı

Jantlar aynı

Elektrom dediği benim bildiğim kendiliğinden kararan ayna, bide tuşla otomatik kapanabiliyor. Mayfest te yoktu.

|
    |

• Yüzbaşı
    318 Mesaj

Tesekkurler...Geri donus alirsak daha iyi olur elbette...
    |
    |
    ıwantbmw kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,

115.200 TL 118i için mi gerçekten, dizel otomatik olmasın? Çok fazla geldi bana. Neredeyse m plus fiyatına...
    |
    |
    Duratorq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bugün bayileri bilgi amaçlı may fast için aradım, daha bilgi verilmediğini nisan ayındaki fiyat ve donanımda satışa devam ettiklerini, may fest için 1 serisi araç üretilmediğini stoklarda olmadığını söylediler.. İşin ilginci may fest diye reklamlar dönüp duruyor ama bayilerin haberi yok daha ??
    |
    |
    cagrimir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2015 model 95.000TL uygun mudur ikinci eli?

Sanki biraz fazla gibi...
    |
    |
    Laji kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

We wake eternally,

And Death shall be no more,

Death, thou shalt die!
HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.