Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (1141. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.617
Cevap
309
Favori
2.869.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11391140114111421143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Radyatör ile EGR valfin alakalı olup olmadığı Mühendisler tarafından tespit edilebilir .. Garanti kapsamına alınmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmwX1 -- 20 Eylül 2015; 10:11:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Depo tabanca atana kadar doldurulmustu bursa antayla istanbul yolculugunda hic kasmadan bu kadar gitti :)
     BMW 1 SERİSİ F20
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34akrep

İstersen soğuma sıfır araç BMW bülten yayınlayıp belirli şaselerde bu arızayı diğer araçlarda var olduğunu belirtmiş servis Kendi söyledi

Alttan vurmadım önden vurdum tanpon baskı yapıp radyatör ezdi Bu arızanın radyatörle bi alakası yok.radyatorum sağlam yani

Öncelikle geçmiş olsun, internette biraz araştırma yaptım hiç kronik olduğuna dair arıza ve şikayetler bulamadım... Bir arkadaşımda 6000km de 116d var makyajlı kasa, onunla da konuştum sıkıntı yaşamamış...

Size kim söyledi kronik bir arıza olduğunu ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkurt2002

quote:

Orijinalden alıntı: 34akrep

İstersen soğuma sıfır araç BMW bülten yayınlayıp belirli şaselerde bu arızayı diğer araçlarda var olduğunu belirtmiş servis Kendi söyledi

Alttan vurmadım önden vurdum tanpon baskı yapıp radyatör ezdi Bu arızanın radyatörle bi alakası yok.radyatorum sağlam yani

Öncelikle geçmiş olsun, internette biraz araştırma yaptım hiç kronik olduğuna dair arıza ve şikayetler bulamadım... Bir arkadaşımda 6000km de 116d var makyajlı kasa, onunla da konuştum sıkıntı yaşamamış...

Size kim söyledi kronik bir arıza olduğunu ???

Bende kronik olacagini sanmam, ayrica kronik olmasi icin bircok arac sahibinin bu arizadan dolayi servise basvurmasi ve forumlardada konu ile ilgili bircok paylasim olmasi gerek, 2008 astra cdti h kasam varken selenoid valf arizasi yapmisti forumlardan bakmistim bircok kullanici ayni ariza ile ilgili paylasimda bulunmustu, benim arac eski kasa 55bini gectim bir defa kat.konvertor ariza yapti suan sifir aldigimdan daha performansli :)

• 2013-2014 arası 1.16i arıyorum. Varmı bildiğiniz,gördüğünüz eşinizde dostunuzda olan?? Beyaz ve sportline olması tercihimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jalinos

2010 golf 6 mı sattım 116 dizel otomatik 3 silindir kafamdaki araç kullananların yorumlarını merak ediyorum. özel bir sebepten dolayı yaklaşık aynı fiyata 2015 C180 exclusive paket aracı da alabilirim aynı segment değil tabi ama kafam fena karıştı hele yılda 15-20 bin km yapınca 118 ide düşünmeye başladım takipteyim sene sonunu bekliyorum

Degerli arkadaslar,
    C 180 benzinli ve BMW 118i ikinci el alma durumu var aynı sınıf degil ama tavsiyeniz ne olur?
  • Arkadşlarnbende 2012-2014 arası dizel bmw 116 arıyorum temiz bildiğiniz varmıdır.

• bodrum kullanıcısına yanıt
    quote:

Led farlar 2015 de çıkmadı mı? Bu özelliklerde zor bulursun.

• Volkswagen'in yaptığı sahtekarşık başına fena patlamış. Resmen emisyon testlerini atlatmak için software kullanmışlar ve 4 silindirli turbo dizel motorları emisyonu normal sınırların 40 katı çıkmış. Konu BMW dışı gibi gözükse de, bu ileride tüm endüstriyi ve Almanların ileride olduklarını iddia ettikleri turbo dizel motorlu araçları etkileyecektir. Bakalım Türkiye'de de geri çağıracaklar mı? Konu anladığım kadarı ile TDI 2.0 ları ilgilendiryor ama 1.6 TDI içinde durum aynıysa, VW ayvayı fena yedi. Avrupa'da VW,Audi,Skoda,Seat,vs vs hepsi bu motorları kullanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edysch

Volkswagen'in yaptığı sahtekarşık başına fena patlamış. Resmen emisyon testlerini atlatmak için software kullanmışlar ve 4 silindirli turbo dizel motorları emisyonu normal sınırların 40 katı çıkmış. Konu BMW dışı gibi gözükse de, bu ileride tüm endüstriyi ve Almanların ileride olduklarını iddia ettikleri turbo dizel motorlu araçları etkileyecektir. Bakalım Türkiye'de de geri çağıracaklar mı? Konu anladığım kadarı ile TDI 2.0 ları ilgilendiryor ama 1.6 TDI içinde durum aynıysa, VW ayvayı fena yedi. Avrupa'da VW,Audi,Skoda,Seat,vs vs hepsi bu motorları kullanıyor.

18 Milyar dolar ceza ödemesi söz konusu Amerika'da...
  • haberi içeren url;http://www.usatoday.com/story/money/cars/2015/09/20/volkswagen-ceo-martin-winterkorn-apologizes-epa-clean-air-act-emissions-violations/72519678/

Bakalım neler olacak... Bu kadar paranın döndüğü yerde böyle basit bir şekilde ceza kesileceğini zannetmiyorum...

• 18 milyar dolar VW etkiler mi ? Bence tınlamaz

• Çarpışma testlerinde 5 yıldız alıyor bunu da dikkate alsınlar hile yapmış olabilirler örneğin 60 km/h girdiği Çarpışma testi 25 km/ h girmiş olabilirler !

• Vay beyler ne populer arabaymış. 1.5 aydır kafama yatan1.16i bulamadım..
  • 1 yıldır makyajsız 116d sahibiyim. Biraz sıkılıp alınıcak araba var mı diye bakıyordum 1-2 haftadır. Spora bayadır almıyordum. Sıkılmamın sebebi buymuş Almayı düşünen arkadaşlar hiç düşünmeden alsın. Tam bir sleeper. Bizim arabadan yaklaşık 200 kg hafif olan tdı leon kafa yutmaya çalıştı ama yapamadı. yavaşlayıp yavaşlayıp geçtim .

• fm.karahan kullanıcısına yanıt
    Bende geçen gün bı FR ile denk geldim kalkışta hafif olmanın avantajıyla 1-1buçuk boy önümdeydi ama trafiğe takıldığı yerde dikiz aynamdaydı. muhtemelen 116i'den daha seri bi araç, hem kalkışta hem ara hızlanmada. Sadece tutunamıyo, aracın önü çok geziyo kalkışta gaza abanınca. 118i'ye hiç şansı yok tabi. Onun da rakibi scirocco sanırım.

• Giovanni_ kullanıcısına yanıt
    116iler dynoda 143 hp çıkıyormuş. Hatta bir rivayete göre araç sport modda diğer modlardan daha güçlüymüş.

• 116d ye box yaptıran ve dyno yada hızlanma verisi deneyimleyen var mı aramızda ??

• quote:

Orijinalden alıntı: fm.karahan

1 yıldır makyajsız 116d sahibiyim. Biraz sıkılıp alınıcak araba var mı diye bakıyordum 1-2 haftadır. Spora bayadır almıyordum. Sıkılmamın sebebi buymuş Almayı düşünen arkadaşlar hiç düşünmeden alsın. Tam bir sleeper. Bizim arabadan yaklaşık 200 kg hafif olan tdı leon kafa yutmaya çalıştı ama yapamadı. yavaşlayıp yavaşlayıp geçtim .

116hpde olsa cigerli tabirini hakediyo bizim araclar, 180e hizlanmasi bicok markanin bizden guclu araclarindan iyidir, 140lik astra sedani hafif hafif ayirabilmisligim var :))

• gdiri G kullanıcısına yanıt
    led far la demek istediğim, ormal farların çevresindeki led gündüz farlarından bahsediyorum.

• 
Sayfa: önceki 11391140114111421143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.