Şimdi Ara

BMC Megastar Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
25.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Etap koop'ta plakamız var izmit-kandıra çalışıyor devlet bize küçük araçlar için çarşamba günü hayırlısıyla ruhsatımızı verebilir.
    Biz orası için BMC MEGASTAR 17+1 400 mh lüx tv'li ve buzdolabılı bir araç düşünüyoruz oranın yolu biraz uzun hep Rampa ve yokuş ve çok virajlı
    Aracı 2008 ve üzeri almayı düşünüyoruz Bu aracın rampasının çekişini mazotu ne kadar yaktığını yedek parçasının ne kadar olduğunu sağlamlığını Atikliği yada herhangi bir bilgisi olan varsa Lütfen belirtebilirmi ?

BMC Megastar Yardım

BMC Megastar Yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 80.S.5.5 -- 24 Mayıs 2010; 19:10:37 >

• aracın 100 km 11 litre yaktığını duydum doğrumudur ?
  • Bu aracı alacağına alternatiflerine yönel bence konfor yok bu arabada.Mercedes yada wolsvagen pahalı gelirse 6 ileri 17+1 Ford Transitlere bak her türlü megastar'dan iyidir.Gerek konfor,motor gerekse yakıt olsun her türlü daha iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiG_LoVeS

Bu aracı alacağına alternatiflerine yönel bence konfor yok bu arabada.Mercedes yada wolsvagen pahalı gelirse 6 ileri 17+1 Ford Transitlere bak her türlü megastar'dan iyidir.Gerek konfor,motor gerekse yakıt olsun her türlü daha iyidir.

Koç firmasını sevmeyiz araçlarınıda sevmeyiz biz malzemeden çalıyor onu geçtik ama transit çok yakıyor bunu iyi biliyorum Gözede peh hitap etmiyor o araç. bizim kandıra-izmit yolunda haşat olur o araç zaten Mercedes Wolkvagen pahalı olduğu için alternatif olarak BMC düşünüyoruz eğer biz alırsak bizimle beraber başkalarıda BMC alabilir . Olurda megastar körüklüsünü bulursak herhalde biraz konforlu olur .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 80.S.5.5 -- 24 Mayıs 2010; 21:10:52 >

• Ben sadece öneriyorum arabayı alacak olan sizsiniz ama bazı şeyleri yanlış bilmeyin.Göze hitap etmiyor diyorsun ama megastar düşünüyürsunuz ozaman gözünde bir problem var senin.Onu geçtim Doğu Karadeniz bölgesinde dolmuş olarak transit kullanılır o yollarda haşat olmuyorda senin dediğin yoldamı haşat olacak bu araba.Transit sağlam arabadir mercedes wolsvagen kadar konforlu olamasada son çıkarttığı transitlerle hemen hemen aynı sayılabilecek bir konfora ulaşmıştır.Gidişine laf söylememeliyiz bastinmı gitmem demiyor.Yakıt konusuna gelecek olursak düşük ps li transitler diğerlerine göre çok yakar onda haklısın.En az yakan modeli 200 ps'lik modelleridir bunuda unutmamak lazım.Bunları nasılmı yazabiliyorum kendimi bildim bileli rizede dolmuş olarak transit kullanılır ve hiç bi zaman duymadımki yolda ilerlerken arabanın şurası kırıldı şurdan arıza verdi vs Yinede başta dediğim gibi arabayı alacak olan sizsiniz

• quote:

Ben sadece öneriyorum arabayı alacak olan sizsiniz ama bazı şeyleri yanlış bilmeyin.Göze hitap etmiyor diyorsun ama megastar düşünüyürsunuz ozaman gözünde bir problem var senin.Onu geçtim Doğu Karadeniz bölgesinde dolmuş olarak transit kullanılır o yollarda haşat olmuyorda senin dediğin yoldamı haşat olacak bu araba.Transit sağlam arabadir mercedes wolsvagen kadar konforlu olamasada son çıkarttığı transitlerle hemen hemen aynı sayılabilecek bir konfora ulaşmıştır.Gidişine laf söylememeliyiz bastinmı gitmem demiyor.Yakıt konusuna gelecek olursak düşük ps li transitler diğerlerine göre çok yakar onda haklısın.En az yakan modeli 200 ps'lik modelleridir bunuda unutmamak lazım.Bunları nasılmı yazabiliyorum kendimi bildim bileli rizede dolmuş olarak transit kullanılır ve hiç bi zaman duymadımki yolda ilerlerken arabanın şurası kırıldı şurdan arıza verdi vs Yinede başta dediğim gibi arabayı alacak olan sizsiniz

şu anda amcamda 2001 7+1 transit var sarı dolmuş var ticari zamanında bizdede vardı transit çok arıza yapıyor eskileri yenilerini bilmiyorum aracın fiyatlarıda çok pahalı 200 ps 2009 50.000 tl'den başlıyor . Biz dolmuş işi içindeyiz 90'lardan beri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 80.S.5.5 -- 25 Mayıs 2010; 11:54:03 >

• 2008 model ( 200 ps )42.420 TL
    http://www.hurriyetoto.com.tr/oto/ticari/detay.php?ilan_id=4391841

2009 model turizm paketli ( 200 ps )48.000 TL
    http://cinaroto34.araba.com/2892873.html

Bir bakın şunlara öyle dediğin kadarda pahalı değiller alırsanızda sizi üzmezlez merak etmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BiG_LoVeS -- 25 Mayıs 2010; 21:45:03 >

• quote:

2008 model ( 200 ps )42.420 TL
    http://www.hurriyetoto.com.tr/oto/ticari/detay.php?ilan_id=4391841

2009 model turizm paketli ( 200 ps )48.000 TL
    http://cinaroto34.araba.com/2892873.html

Bir bakın şunlara öyle dediğin kadarda pahalı değiller alırsanızda sizi üzmezlez merak etmeyin

Sağol inceleyim biz Ford Transit'leride.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.