Şimdi Ara

Blyss tavan vantilantörünün montajı nasıl yapılır???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
11.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben geçende koçtaştan bi tavan vantilatörü almıştım. vantilatörü topladım kanatlarını falan herşeyi yaptım ama tavana nasıl takacağız kılavuzda tavana monte edilen bi aparat gösteriyor ama o aparat kutudan çıkmadı. kendimizmi alacağız onu?? bilen biri cevap yazsın lütfen..
    linki bu: http://www.koctas.com.tr/product/Puket-Tavan-Vantilatoru-Ahsap-Kanat/3991-7583/
    bağlantı noktasının fotoğrafları:

• Arkadaşım senin vantilatörün içinden tavan monte parçası çıkmamış anlaşılan.Elinizde koçtaştan aldığınız fişle birlikte mağazaya gidin.Durumu anlatın.Yardımcı olacaklardır.İşi yokuşa sürmeye kalkarlarsa ısrarla mağaz müdürü ile görüşmek istediğinizi belirtin.Geçenlerde bende koçtaştan bu vantilatörün 5 kanatlısını aldım.Bana birde çelikdübel verdiler.Ama verdikleri çelik dübel yanlışmış.Ben tavanı deldikten sonra anladım.Sonra sizin kutudan çıkmayan duvar monte aparatının deliklerini genişleteyim derken (çünkü bu aparatın delikleri dardı ve verdikleri çelik dübel bu deliklerden geçmiyordu.)elektrik bağlantı soketini kırdım.O sinirle mağazaya geri gittim.Neden bana uyumsuz çelik dübel veriyorsunuz diye..Sonra müdürle falan görüşeceğim falan derken başka bir sağlam bağlantı soketi verdiler.Yani adamların verdikleri çelik dübel yanlıştı.Ve ben bu çelik dübeli tavana çakmış bulundum.geride sökemezdim.Uzunlafın kısası bir sürü uğraştım.İlk önce çelik dübeli çakmadan tavan monte parçasına denk geliyormu diye kontrol edip öyle tavana çakmak lazım...

• Merhaba arkadaşlar. Ben de geçen yaz sonunda Koçtaştan 5 kanatlı Blyss Alegra tavan vantilatörü aldım. Lambalı model bu vantilatör. Montajını kendimiz yaptık. Pervaneler çalışırken lambayı söndürünce oda diskoya dönüyor. Lamba yanıp sönüyor sürekli. Dolayısıyla gece yatarken pervaneyi ya kapatcaz ya da ışıklar açık uyumaya çalışacağız. Acaba yanlış montaj mı yaptık yoksa ürün mü arızalı. Tavsiye rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.