Şimdi Ara

BluTV | ANA KONU (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
562
Cevap
33
Favori
44.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ücretsiz kullanım devam ediyor mu hala acaba?

3 günlük vardı ama hala izelenebiliyor.

• fujigef F kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım devam ediyor izleyebiliyorum şuan
  • Arkadaşlar blutv kullanıyorum televizyonda fakat got izliyorum ama dublajlı olarak açılıyor ben orjinal seslendirme istyorum ama tv de bunun seçeneği yok telefonda var dublaj veya orjinal seslendirme diye bunu nasıl halledebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aygnhkkt

Arkadaşlar blutv kullanıyorum televizyonda fakat got izliyorum ama dublajlı olarak açılıyor ben orjinal seslendirme istyorum ama tv de bunun seçeneği yok telefonda var dublaj veya orjinal seslendirme diye bunu nasıl halledebilirim ?

lg tv değil mi? ben bu problemi 1.5 sene bildirmiştim halen daha çözemediler.  

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Evet lg tv herkes bundan müzdarip allahtan 3 günlük deneme promosyonu varmış para vermedim bein connect almayı düşünüyorum
  • quote:

Evet lg tv herkes bundan müzdarip allahtan 3 günlük deneme promosyonu varmış para vermedim bein connect almayı düşünüyorum

o da iyi değil hocam. Yıl olmuş 2021 halen 720p yayın veriyor en fazla. Ayrıca hem görüntü hem altyazı sansürü mevcut. Para verilmeyi hak ettiğini düşünmüyorum. Netflix veya amazon prime video deneyebilirsiniz.

• Discovery + içerikleri 5 mayısta eklenecekmiş
    Bunu iyi söyledin hocam o zaman onuda almayım ama bende zaten netflix var got izlemek istyorum oda digitürk ve blutv de var. Amazonda varmı got ?
  • quote:

Bunu iyi söyledin hocam o zaman onuda almayım ama bende zaten netflix var got izlemek istyorum oda digitürk ve blutv de var. Amazonda varmı got ?

Maalesef yok. Ya blutv'yi lg tv hariç bir yerden izleyeceksiniz xiaomi box, apple tv tarzı ya da size korsan yolları gözüktü   

• quote:

Orijinalden alıntı: ririii

Ssportlar var diye ve herkes övdüğü için blu tv aldım ama bence görüntü kalitesi berbat

Sports üyeliğindeki yayın bitrate i blutv içindekinden kat ve kat iyi.

Bununla ilgili ve genel olarak yayın kalitesi ile ilgili şikayet ve iyileştirme talebi için yazıştık; hız testi yap diyor bana.

Bir noktadan sonra yazışmayı kestim. Anlamıyorlar ya da bilerek sorun bendeymiş gibi davranıyorlar.

Bu kalitede yayın vermeye devam ederse bir daha bakmam bile.

Tüm içeriklerin bitrate i en az 2 katına çıkmadan kendinize işkence etmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Legal den yanayım korsan pek sevmem ama başkada yol yok gibi
    İllegalde olmadı son çare laptopu tv ye bağlıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: vlkn0888

Sports üyeliğindeki yayın bitrate i blutv içindekinden kat ve kat iyi.

Bununla ilgili ve genel olarak yayın kalitesi ile ilgili şikayet ve iyileştirme talebi için yazıştık; hız testi yap diyor bana.

Bir noktadan sonra yazışmayı kestim. Anlamıyorlar ya da bilerek sorun bendeymiş gibi davranıyorlar.

Bu kalitede yayın vermeye devam ederse bir daha bakmam bile.

Tüm içeriklerin bitrate i en az 2 katına çıkmadan kendinize işkence etmeyin.

Alıntıları Göster
    Aynen iptvden izliyom ben de görüntü daha iyi :) aldım bunu da öylesine arada film falan açıyom, imdb puanına göre sıralama yapıyor falan idare eder.. fiyatına göre iyi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün üyelik yapsam üyelik süresini 30 gün olarak mı baz alıyor yoksa ay sonu iptal ediyor mu arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: batarist

Bugün üyelik yapsam üyelik süresini 30 gün olarak mı baz alıyor yoksa ay sonu iptal ediyor mu arkadaşlar.

Önümüzdeki ayın 24'üne kadar olur.

• Yeşilcam dizisini merak ediyorum ama sadece 2 bölüm için almak istemiyorum izlemenin bir yolu varmı arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Yeşilcam dizisini merak ediyorum ama sadece 2 bölüm için almak istemiyorum izlemenin bir yolu varmı arkadaşlar?

Yıllık 118 tl her haliyle deger. Ayda 10 tl

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Toplam 6 bölüm olacak blutv dizilerini bulmak zor
  • Discovery+ 5 Mayısta Blutv de başlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-42A59A911

Toplam 6 bölüm olacak blutv dizilerini bulmak zor

10 bölüm olacağı söylenmişti sanki.. Oyuncuları öyle söylüyordu.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.