Şimdi Ara

Bluetooth ' u su gibi içenlere???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yafu arkadaşlar bu tlf'dan bu bilg.'a bluetooth ile resim mp3 vs gönderirken her parça dosya da bilg. onay istiyor ya buna yok mu bir çare.Yüz küsür tane resim gönderirken bir kere onaylasak kendi kendine devam etse olmuyor mu?Yapılamıyor mu?Var mı bir bilen?
    Bir ark.'ın crea*ive marka bluetooth aparatında oluyor ama marka çok önemli olmasa gerek diye düşünüyorum.
    Ben çok uğraştım ama muradıma eremedim valla.Şimdiden çok teşekkür ederim....

• önce telefonuna bluettoth aygıtları bölümüne telefonunu ekle sonra bluettoth yazılım ayarlarından serucity connection ayarlarını kaldır....
  • Bluetooth'unun driverını yükle
  • hem telef. hemde pc ye şifre ver ki her baglantıda sormasın
  • Uzun süredir forum'a girmiodum cevap gelmiş haberim yok.Teşekkür ederim.
    @kül ve @toonjai dediklerinizi denedim ama maalesef aynı sonuçları veriyor.Abdurrahimk'nin dediği ile sonuç alacağım galiba çok teşekkür ederim arkadaşlar.
  • Telefonun markası nedir?
    Sony Ericsson ise imzadaki K700 ayar dosyası işini görür
    Model önemli değil
    Mantık aynıdır
  • @tiske zahmetin için teşekkür ederim arkadaşım
  • ustam o kadar uğraşmışsın sadece "teşekkür ederim" çok az bir cevap olmuş.Kusura bakma şimdi excel dosyasını inceleyince gördüm.Hakkaten çok detaylı ve güzel anlatan resimler koymuşsun çok teşekkür ederim ellerine kollarına klavyene sağlık sayın tiske.
    [(medine dilencisi gibi oldum bu seferde :D :P :P)]
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.