Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
22
Favori
214.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sporda kullanılabilecek yoğun tere dayanıklı 200 tl 'ye kadar kulaklık tavsiyeniz var mıdır?

Huawei Sport Lite AM61'i almayı düşünüyorum.
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    sizin yorumlarınıza göre bende alacağım. Bilgi bekliyorum
  • mediamrkt dan JBL Endurance Run BT modelini 314 tl ye aldım.
    10 yıldır creative ep630 kullanan biri olarak fitness salonunda kullanmaya uygun Bluetoothlu 300 tl civarında kulaklık aradım.
    samsung orginal kulaklıktan geçecekseniz döver söver headshot atar tokatlar.
    creative ep 630 kullandıysanız ses yüksekliği aynen kaldığınız yerden devam edersiniz ama jbl nin yüksek seste bozulmama başarısı iyi.
    ses tadı olarak galiba alışmam lazım spor kulaklığı olduğundan kulağa öyle bir yapışıyor ki biraz basınç gibi bir durum oluştu onun etkisi var ama gayet güzel. baslar ep630 dan daha güçlü tizlerde ep630 daha üstün. ben tiz seven bir insanım imkanım dahilinde ep630 tercih ederim ama keşke ep630 um olsaydı dedirtmez bana. Bunun sebebi rock metal sevmemde olabilir belki rap pop da tam tersi bir durum oluşturabilir. tüm bunlarda ep630 un konforuda etki etmiş olabilir. dediğim gibi spor için aldım ve pişman etmedi.
    diğer tercihte sony w310 vardı ama oda spora uygun değil ve zayıf yapısı varmış, sarj olarak çok daha üstünmüş.

sarj durumunu daha deneyimlemedim ama 6 saatlik bir süresi varmış. şarkı değiştirebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bonuss

sizin yorumlarınıza göre bende alacağım. Bilgi bekliyorum
    Ürün bi gelse Kargo bakımından şanssızım aldığım her ürün geç geliyor Daha yolda görünüyor bakalım .
  • spigen legato r53e hakkında bilgisi olan var mı ? az biraz araştırdım sesi az geliyor diyenler olmuş kararsız kaldım.
  • Devridünya kullanıcısına yanıt
    Buranın düsturu da böyle demek ki... Herkes tavsiye istiyor ama kimse tavsiyede bulunmuyor. Yaklaşık 100-150₺ bandında bi’ cihaz arıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Start Again

Xiaomi Redmi Airdots nasıldır?
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-airdots-tws-bluetooth-5-0-kulaklik-p-HBV00000K41EM

170 lira.
    Takip.
    Ne dersiniz arkadaşlar alınır mı bu fiyata bu ürün?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Ürün bi gelse Kargo bakımından şanssızım aldığım her ürün geç geliyor Daha yolda görünüyor bakalım .

Alıntıları Göster
    Hocam ürün an itibari ile geldi. Şuan deniyorum.

Ürün çok şık. Koruma çantası var, 3 adet büyüklü küçüklü kulaklık başlığı ile geliyor. Sesini beğendim. Beni tatmin etti.
    Dışardan ses duymuyorum, dışarıya hafif bi ses veriyor, ama benim için çok önemli değil. Şuan üstünde gelen kulaklık başlığıyla kullanıyorum, diğerlerini henüz denemedim. Belki diğer başlıklarla daha iyi sonuç alabilirim. Şarjı uzun kullanımda test edicem bakalım ne kadar gidecek ama araştırdığım kadarıyla baya iyi gidiyormuş

Şimdilik görüşlerim bu kadar. Akşam spordan sonra daha detaylı yazabilirim. Özellikle sporda kullanmak için almıştım zaten.

Almadan önce internette çok araştırmıştım. Ekşide ve birkaç yerde olumsuz özellik olarak " White Nose" dan bahsetmişlerdi. Müzik dinlerken belli olmuyo haliyle ancak müziği çok kısarsanız arkada biraz belli ediyor. Onun dışında müziği durdurduğunuzda birkaç saniye sürüyor sonra kesiliyor.

Edit: White nose telefon görüşmesinde daha çok belli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 21 Eylül 2019; 14:5:1 >

• 300-400 bandinda muzik kalitesi yuksek hangi markalar var acaba?

• Merhabalar,

bir kulaklık arıyorum kulakta dursun yani benim kulak biraz değişik galiba her kulaklık kulağımda durmuyor düşüyor. kablosu falan olmasın bluetooth ile telefondan görüşmesi videosu falan işlerimi görsün aynı zamanda pc içinde kullanabileyim. Pc kullanırken kablo ile ona bağlı kalmak istemiyorum. onun dışında zaten çok ses kalite tiz bas aralığını fark edebilen bi kulak doygunluğum yok.
  • Ben müzik işini hallettim. Piyasa malı tüm kulaklıklar müzikte yetersiz olduğu için bluetooth amfi alarak kablodan daha net ve kaliteli müzik dinliyorum artık. Hiçbirisi parayı haketmiyor, şimdi sadece telefon görüşmesi için ucuz bluetooth kulaklık alacağım. 150 200 TLye telefon görüşmesi düzgün yapabilen bir kulaklık tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu kulaklık konusunda yüzüm bir gülmedi. Buradaki önerileri dikkate alayım bir de :)
  • Canberk-89 kullanıcısına yanıt
    Kulakiçi mi kafaüstü mü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 150 lira bandında bluetooth'lu kulanlık tavsiye edermisiniz ? Önemli olan telefon görüşmelerindeki ses netliği dışardaki gürültüleri kesmesi.
  • FreeBuds Lite alinirmi dostlar ne dersiniz?

• Takip

• Telefon görüşmeleri için netlik önemli. Var mı tavsiye ? Bütçe 200 lira.

• https://www.akilliphone.com/incele/baseus-covo-bc10-business-su-gecirmez-kablosuz-bluetooth-5-0-kulaklik-101890

Şu ürünü kullanan ya da hakkında bilgisi olan var mı acaba? Almayı düşünüyorum da.
  • celalsungur kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaş teşhir ürünü mü diye sormuş, teşhir ürünü değil. İzmir Optimum'da denediğimde 1299₺ idi. Bir iki hafta uğrayamadım, internet sitesinde 899₺'ye düşmüş oradan sipariş verdim. Özellikle bası çok güzel.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.