Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık QCY HT07 için inceleme deneyim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir hafta oldu alalı. Bass, tiz, gürültü önleme şeffaflık modu çok yerinde. Yaklaşık 6 saat kullandım YouTube videolarını dinliyorum çalıştığından sadece sesini duyabilirim çünkü. Kutusu ile 28 - 32 saat kullanılıyor dese de sadece kulaklıklar ile kullanabilirim. Kutusunun avantajını kullanamadim. Bilen var ise onu da açalım.

Ürün tüpe c ile geliyor küçük kablo. Kulakta hiç rahatsız etmiyor ve düşmüyor.

Tek eksiği kutusunun sarji ne kadar kaldı onu bilemiyorum.

Bluetooth Kulaklık QCY HT07 için inceleme deneyim. Bluetooth Kulaklık QCY HT07 için inceleme deneyim. Bluetooth Kulaklık QCY HT07 için inceleme deneyim. Bluetooth Kulaklık QCY HT07 için inceleme deneyim. Bluetooth Kulaklık QCY HT07 için inceleme deneyim. Bluetooth Kulaklık QCY HT07 için inceleme deneyim. Bluetooth Kulaklık QCY HT07 için inceleme deneyim. Bluetooth Kulaklık QCY HT07 için inceleme deneyim. Bluetooth Kulaklık QCY HT07 için inceleme deneyim. Bluetooth Kulaklık QCY HT07 için inceleme deneyim. Bluetooth Kulaklık QCY HT07 için inceleme deneyim. Bluetooth Kulaklık QCY HT07 için inceleme deneyim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.