Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.941
Cevap
493
Favori
935.947
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkür ederim yorumunuz için. Olağanüstü bir beklentim yok açıkçası. Silikonlu kulaklıklar uzun süreli kullanımda zamanla rahatsız ettiği ve bu tipteki kulaklıklar içinde f\p ürünü olduğu için bunu tercih ettim. Gündelik kullanım için fazla fazla yetecek gibi duruyor. Gelince deneyimlerimi aktarırım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hftblgc

hocam siyrilmis halinin fotografini gonderir misin sana zahmet

Alıntıları Göster

Foto zaten sıyrılmış haline ait. Yontulmuş yerler belli oluyor dikkatli bakarsanız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quinapalus Q kullanıcısına yanıt
    Bende bu ürüne çok bakmıştım ve genelde beğeniliyor dediğiniz gibi. Eğer alım yapmamış olsaydım mutlaka katılırdım. Güle güle kullanın.
  • arkadaşlar aynı anda 2 cihaza bağlanabilen gerçek kablosuz kulakiçi kulaklık arıyorum, bütçe maks 2 bin lira, bu özellikte jabra var ama dizayn olarak pek güzel görünmüyor, tavsiye edebileceğiniz başka bir kulaklık var mı?

• quinapalus Q kullanıcısına yanıt

Merhaba, gruba nasıl katılınıyor anlamadım açıksası. Birde anahtar teslim kaç paraya geliyor bu cihaz. Teşekkür ederim

• Arkadaşlar ipad air 4 aldım. Kulaklık girişi yok malum. Bana şarjı uzun giden, ses kalitesi iyi olan f/p ve Türkiye de garantisi olan bir tws kulaklık arıyorum. Çok bütçem yok sınırlı en fazla 200 TL verebilirim. Çok iyi bir modelse yada 2'li alımda toplam 300'e kadar çıkabilirim ama isteğim 150-200₺ civarına bu işi halledebilmek. Eğer dediğim Fiyat aralığında o ürün yoksa mecbur Aliexpress'e göre alacağım.

• 6 aydır Anker life dot 2 Bluetooth kulaklık kullanıyorum.Çok memnun kaldım.Ses kalitelisi olsun kulakta tutuşu olsun beni çok tatmin etti.Kesinlikle düşme ihtimali yok.Şuan amazonda 375 lira almak isteyen varsa baksın derim

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-42A59A911 -- 14 Nisan 2021; 11:45:27 >
  • Bir tavsiye de benden.

Şu anda AEde Soundpeats T2 kulaklıkta indirim var (400 TL civarlarında).

Herşeyiyle dolu dolu bir kulaklık. Sadece uygulama desteği yok.

Düşünenler kaçırmasın derim.

• MotunBinTuman kullanıcısına yanıt

Bass seviyorsanız mükemmel.Ses yüksekliği de iyi gümbür gümbür.

Tizlerde ve diğer seslerde de iyi, ama çok iyi değil.Çok iyi olsa bu fiyata bulamazdık.

Bu arada Blitzwolf'un birebir aynısı.Fazla para vermeyin.

• gercekkurtulus75 G kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, sağ olun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Rock muzik tarzı dinliyorum bass çok önemli değil. Son sesi yüksek olursa iyi olur. Kulak üstü - içi farketmez . neyi önerirsiniz

• therebel kullanıcısına yanıt
    Bütçe?

• themacir kullanıcısına yanıt

500 liraya kadar olabilir. TaoTronics SoundSurge 85 iyi gibi duruyor anker q10 bakarken gördüm ama onun basslar ön planda galiba

• therebel kullanıcısına yanıt

Kulaküstü modelleri çok bilmiyorum ancak kulakiçi düşünürseniz AEden Fiil modelleri olabilir.

Fiil T1 Pro > Fiil T1XS > Fiil T1 Lite

• forester9685 F kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Ben de bu kulakliklardan almayı düşünüyorum ama aklımda tek soru işareti var konuşma performansı.

Aslında şöyle ki özellikle sesli ofis ortamında gürültüyü karşı tarafa minimum iletecek olması gerekir. Bu kulakliklar bunu sağlar mı? Hiç deneme şansınız oldu mu?

• Yurtdışı inceleme sitelerinde, f/p ürünü aktif gürültü engelleyici kulaklık olarak taotronics sound liberty 94 öneriliyor. Ülkemizde Hepsiburada'da 480 lira gibi bir fiyata satılıyor. Bu ürün hakkında fikriniz nedir. Gerçekten f/p bir cihaz mı ?

• logitech jaybird freedom 2 aldım, 1 haftadır kullanıyorum çok güzel. 198 TL ye almıştım.

• İbelinliBalian kullanıcısına yanıt

Merhaba. Benim şu şekilde bir gözlemim oldu. Zaman zaman yürürken ses kaydı alıyorum. Özellikle yanımdan araçlar geçerken konuşarak ne kadar görültüyü alıyor ve benim sesimin de ne kadarını düzgün yakalıyor diye. Genelde araçlar ile aramda 1 - 2 metre mesafe oluyor kayıt sırasında. Aldığım tüm kayıtlarda kendi sesimi rahatlıkla duyabiliyorum. Tabi araba gürültüsüde kaydın içinde oluyor ama belirli oranda indirgenmiş halde. Yani ben arabanın sesini dinlediğimde kulaklarım rahatsız oluyorken, kaydın içindeki gürültü daha kabul edilebilir oluyor. Ayrıca bugüne kadar dışarıdaki yapmış olduğum görüşmelerde şu ana kadar kimse seni duymuyorum vb gibi bir şikayette bulunmadı. Çok rüzgarlı olduğu durumlar hariç. O durumda da sırtımı rüzgara dönerek yada tek kulaklık kullanarak bu durumu aşmaya çalışıyorum.

Kalabalık ofis ortamında kulaklıkları denemedim. Size net bir yanıt bu tip kullanıma ilişkin veremeyeceğim. Eğer makul düzeyde bir ofis sesinden bahsediyorsak o zaman iş göreceği düşüncesindeyim. Eğer ağırlıklı olarak ofis ortamında kullanılacak ise bu durumda USB bağlantılı çağrı merkezi kulaklıklarına yada Jabra 45h vb gibi modelleri bakmak daha anlamlı olabilir. Bu durumda fiyatta çok değişiyor.

Eğer sizin kullanım amacınıza uygun şekilde kullanan arkadaşlar var ve görüşlerini aktarırlar ise daha net bir sonucu ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forester9685 -- 18 Nisan 2021; 16:39:40 >

• T15 aldık bakalım. İlk BT kulaklık deneyimim olacak. Merakla bekliyorum.

• Teknosa preo kulaklık aldım 147 te düşmüş. Karsı taraf dıssrda içerde sesimi net anlıyor. Müzikte de basarılı. Şarjı da iyi. Tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.