Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
7.942
Cevap
493
Favori
935.799
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba, Koşmuyorum ama ara ara spor yapıyorum. Salonda kaldığım süre boyunca kulaktan düşmeye ilişkin olarak bir durum ile karşılaşmadım. Benim kulağıma tam olarak oturuyor. Ayrıca kulaklıklar için sünger de almıştım. Böylece kirden de koruyorum. Süngerde ayrıca bir miktar kalınlığı arttırdığı için kulağa daha da sıkı oturmasına yardımcı oluyor.

• Arkadaşlar merhaba,

Tronsmart Onyx Ace kullanıyorum, dünden beri 1-2 sıkıntı yaşıyorum. İlki kulaklık ya da kulaklıkları şarj kutusuna koyup kapattıktan sonra müzik çalmaya devam ediyor, önceden kesiyordu, diğeri ise telefonda bluetooth açık, şarj kutusundan kulaklığı çıkarttığım zaman otomatik bağlanmıyor.

Bu konular hakkında bilgisi olan var mı acaba?

• tembelterazi kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Kulaklık kutusunun şarjı bittiğinde bende aynı durumlar olmuştu, şarja takıp bir kontrol edin isterseniz

• wraq W kullanıcısına yanıt

Dediğiniz gibi şarja takınca düzeldi hocam :) Teşekkür ederim :)

• Soundpeats true air 2 de oyun moduna alinca kesintiler cizirtilar oluyor, boyle bir sorun yasayan var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forester9685 F kullanıcısına yanıt

Teşekkürler fikriniz için.

• Verdim soundpeats trueair 2 siparişini. 260 TL'ye geldi. Aylardır süren arayışım son buldu, emeği geçenlere teşekkürler. Bakalım kim bilir kaç günde gelecek. 

• Arkadaşlar merhaba. müzik ve film izlemeye yönelik çok fazla görüşme yapmayacağım kulaklık arıyorum. 3 model arasında kaldım hangisini önerirsiniz ?
    1.Anker life dot 2
    2.soundpeats trueair 2
    3.TaoTronics SoundLiberty 53 Pro

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • muhtemelen forumda soundpeats trueair 2 alan ilk kişi benim. 8 ocak sipariş 4 şubat teslim. ben alırken hiç inceleme bile yoktu. bangooddan 220 liraya mal ettim.

ses yüksekliği, basslar, gerçekten oldukça güzel. yani çok müzik kulağım yok, tizler derseniz cevap veremem belki ama ben istediğim kuvvetli ve net müziği alıyorum. konuşma çok kalabalık ortamda ( toplu taşıma ve cadde gibi ) deneyimlemedim ama ofiste, araç kullanırken, evde sorunsuz. kopma kesinlikle yaşamadım. arada nadiren cızırtı duyduğum oldu. telefona bağladım, laptopa bağladım, miboxa bağladım. hiç sorun yaşamadım. koşmadım ama normal ve tempolu yürüyüşte düşme gibi bir durum yaşamadım. bana göre f/p ürünü. diğer kullanan arkadaşları yorum da iyi zaten. enes özen incelemesi de güzel. appstore da uygulaması vardı. ama kulaklığı görmüyordu. storedan kaldırdılar. yarın öbür gün hataları düzeltip koyabilirler belki yeniden bilemiyorum. tereddütte kalıp düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: raziel82

muhtemelen forumda soundpeats trueair 2 alan ilk kişi benim. 8 ocak sipariş 4 şubat teslim. ben alırken hiç inceleme bile yoktu. bangooddan 220 liraya mal ettim.

ses yüksekliği, basslar, gerçekten oldukça güzel. yani çok müzik kulağım yok, tizler derseniz cevap veremem belki ama ben istediğim kuvvetli ve net müziği alıyorum. konuşma çok kalabalık ortamda ( toplu taşıma ve cadde gibi ) deneyimlemedim ama ofiste, araç kullanırken, evde sorunsuz. kopma kesinlikle yaşamadım. arada nadiren cızırtı duyduğum oldu. telefona bağladım, laptopa bağladım, miboxa bağladım. hiç sorun yaşamadım. koşmadım ama normal ve tempolu yürüyüşte düşme gibi bir durum yaşamadım. bana göre f/p ürünü. diğer kullanan arkadaşları yorum da iyi zaten. enes özen incelemesi de güzel. appstore da uygulaması vardı. ama kulaklığı görmüyordu. storedan kaldırdılar. yarın öbür gün hataları düzeltip koyabilirler belki yeniden bilemiyorum. tereddütte kalıp düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

hocam kulaktan düşme olayı nasıl? TaoTronics SoundLiberty 92 aldım hiç memnun değilim sürekli düşüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: uuRz

Arkadaşlar merhaba. müzik ve film izlemeye yönelik çok fazla görüşme yapmayacağım kulaklık arıyorum. 3 model arasında kaldım hangisini önerirsiniz ?
    1.Anker life dot 2
    2.soundpeats trueair 2
    3.TaoTronics SoundLiberty 53 Pro

Silikonlu kulağımı sıkmaz diyorsanız 53 Pro, rahatlık arıyorum uzun saatler film izleyeceğim hem de sesi iyi olsun diyorsanız da True Air 2.

• riaz kullanıcısına yanıt

yani kulak yapısı ile de alakalı olabilir ama, kulak kepçesi ile kulak girişinde ortadaki çıkıntı arasına çok güzel oturuyor bende. gayet sıkı duruyor. dediğim gibi koşuda falan denemedim ama, tempolu yürüyüşte bile düşme yaşamadım. ha ama düzgün oturmadığında kulağa, düşecek hissi yaşamadım değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: hftblgc

Soundpeats true air 2 de oyun moduna alinca kesintiler cizirtilar oluyor, boyle bir sorun yasayan var mi

bu sorunu yasayan var mi, 2.4 ghz wifi internete bagliyken yapiyor.

• Pantherus IV kullanıcısına yanıt

Epey övmüşsünüz, şimdi bende verdim siparişi $29,70 düz hesap $30 desek 245TL.

Belki 1 yıldır aliexpres ten birsey almıyorum giriş bile yapmadım diye şimdi girince $2,9 hoşgeldin, $1 da urunun altında kupon veriyor.

• cryptdlg kullanıcısına yanıt
    Şanssızlığım yine tutmuş, şaşırmadım.

• hftblgc kullanıcısına yanıt

PC lerde wifi ve BT aynı karttan calısıyor

İkisi de aynı anda aktif ise wifi çöküyor

Sırf bu sorunu yaşamamak için Ben harici usb wifi ile nete giriyom.

• quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

PC lerde wifi ve BT aynı karttan calısıyor

İkisi de aynı anda aktif ise wifi çöküyor

Sırf bu sorunu yaşamamak için Ben harici usb wifi ile nete giriyom.

ama sadece oyun modunda oluyor, normal modda sorun yok.

• ttec airbeat duo alındı 296TL mal oldu. teşekkürler ederim cevap verenlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uuRz -- 21 Nisan 2021; 23:4:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tembelterazi

Arkadaşlar merhaba,

Tronsmart Onyx Ace kullanıyorum, dünden beri 1-2 sıkıntı yaşıyorum. İlki kulaklık ya da kulaklıkları şarj kutusuna koyup kapattıktan sonra müzik çalmaya devam ediyor, önceden kesiyordu, diğeri ise telefonda bluetooth açık, şarj kutusundan kulaklığı çıkarttığım zaman otomatik bağlanmıyor.

Bu konular hakkında bilgisi olan var mı acaba?

hocam bu aletten memnun musun? uzun zaman oldu araştırıyorum. karşılaştırmalarda en iyi mikrofona sahip. aletin tek eksiği kızıl ötesi olmaması. kulaktan çıktığında otomatik durmuyor. 296 gittigidiyor fiyatı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

hocam bu aletten memnun musun? uzun zaman oldu araştırıyorum. karşılaştırmalarda en iyi mikrofona sahip. aletin tek eksiği kızıl ötesi olmaması. kulaktan çıktığında otomatik durmuyor. 296 gittigidiyor fiyatı var.

Alıntıları Göster

• 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.