Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.941
Cevap
493
Favori
935.863
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Asus hakkında fikrim yok ancak steelseries rtings'in en iyi oyuncu kulaklığı olarak listelendi winter 2020 için. Sony ise oyun için çok uygun değil bir kulaklık değil, mikrofonu zayıf ve bt üzerinden çok iyi bir latency sunmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

Rtings gibi profesyonel bir inceleme sayfası, eleştirdiğiniz hemen her konuda ürünün 700-800 TL'lik kulaklıklarla aynı performansta diyor. Bu yorumu kişisel değerlendirmelerle değil profesyonel cihazlarla ölçerek biçerek yapıyorlar.

Pil ömrü de, performansı da, dokunmatikleri de, ses berraklığı da aynen söylendiği gibi. Bir şekilde size uymamış ya da sizlere sorunlu ürünler denk gelmiş.

Kulaklığı Samsung Galaxy Buds Live, Sony XB700 ürünü de birkaç kulaklıkla karşılaştırdım fiyat/performans kesinlikle 1 numara...

Ürünlerinizi iade edip, 1200 TL verip Sony WF-1000XM3 alırsanız tüm isteklerinizi karşılar diye ümit ediyorum.

Alıntıları Göster

Rtings'i ben de takip ediyorum hocam ama sennheiser incelemelerinde değişik puanlamalar vermişler. Örneğin TWS 2 birçok sitede kral ilan edilirken burada normalin altında puanlamalar verilmiş.

Örneğin: https://www.rtings.com/headphones/reviews/sennheiser/momentum-true-wireless-2

https://www.rtings.com/headphones/reviews/samsung/galaxy-buds-plus-truly-wireless

• giges1997 kullanıcısına yanıt

Diğer özelliklerini bilmiyorum ama sesinin kötü olduğu frekans tablosundan belli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kampec

Diğer özelliklerini bilmiyorum ama sesinin kötü olduğu frekans tablosundan belli.

Hocam bildiğim kadarıyla sennheiser'in frekans aralığı 5 - 21,000 Hz, samsung'un 20 - 20, 000 Hz olmalı. Sennheiser bu noktada nasıl frekans tablosunda daha kötü çıkabiliyor?

Şurada ses karşılaştırmaları var mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi giges1997 -- 14 Aralık 2020; 17:15:23 >

• xsades X kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgileriniz için steel seriesten yana kullanacam tercihimi aklımda soru işareti kalmasın diye sordum
  • Kampec kullanıcısına yanıt

Punchy bass yok gibi bişey kulaklıkta. Midlerin nüansları lower-mid dediğimiz karanlık tarafta kalmış. Biraz uğultulu ve sıcak bir ses karakteri var tabloya göre. Zevk meselesi biraz ama bence de kötü bir frekans tepkimesi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tao 77 kullanan varmı tavsiye edermisiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon'da Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic 198 liraya düştü. 30 tl indirim koduyla da 168'e geliyor.

https://www.amazon.com.tr/dp/B08BRGH7S3/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_vve2FbPVXAWHZ?_encoding=UTF8&psc=1

• coconut C kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2, Haylou T19, TaoTronics SoundLiberty 53 pro Hangisini önerirsiniz arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Covannii -- 15 Aralık 2020; 10:15:28 >
  • Huawei Freebuds 3i almıştım bugün geldi. Daha evvel qcy t7 ve haylou t19 denemistim. Bence cok fark var. Bir kere malzeme kalitesi zaten üst duzey. Ses temiz ve yüksek, başlar sağlam. Mikrofon olarak da canli ders yaptim iyiydi. Zaten mikrofonun çok iyi olduğu söyleniyor. Amazondan 548 tl idi 30tl kod indirimi ve 50 world puanla 468e geldi. Bu fiyata çıkmayı düşünmüyordum acikcasi ama hem muzik, hem mikrofon performansi aradığım icin, tam ihtiyacimi karsilayacak bir kulaklık olduğu icin iyi ki almışım diyorum.
    Ses konusunda cok iyi markalar var tabiki herseyin daha iyisi var ama fiyat performans acisindan beni tatmin etti.

• EmreNX E kullanıcısına yanıt
    haylou t19 müzik ve telefon görüşmesi olarak nasıldı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Covannii

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2, Haylou T19, TaoTronics SoundLiberty 53 pro Hangisini önerirsiniz arkadaşlar ?

53 Pro kullandım, vallahi gayet beğendim. Dedikleri kadar var internette, youtube incelemelerinde. Haylou'da aynı derecede performans gösteriyormuş, ama ben 53 Pro'yu öneririm size. Mikrofon ve ses performansı gayet iyi. Bağlantısı da kapağını açınca tak diye bağlanıyor.

• giges1997 kullanıcısına yanıt
    SoundLiberty 53 pro mu üstadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Covannii

haylou t19 müzik ve telefon görüşmesi olarak nasıldı ?

Ben haylou yu begenmistim acikcasi. Ses kalitesiz aptx özelliği hissediliyordu ses çok guzeldi ama yetersizdi seviye olarak. Mikrofon da tabi freebuds kadar olmasa da iyiydi. Fiyatina gore cok guzel bence. Baska telefonda daha yüksek ses almistim hatta diyordum ses 2 tik yuksek olsa harika diye. Belki de benm telefon Bluetooth 4 diye oyle oldu o yüzden kötü bir cihaz diyemem

• Covannii C kullanıcısına yanıt

Evet hocam, yukaridaki arkadaşta yazmiş, haylou t19 la ayni ses kalitesine sahipler, fonksiyonel olarak bazi farkliliklara gore tercihinizi yaparsiniz.

• Covannii C kullanıcısına yanıt
    mi true wireless aldım ancak şekil olarak çok kaba geldi, iade ettim. Sonra 53 pro aldim, hemen hemen ayni fiyata geldi, cok memnunum.
  • Merhaba,

Airpods istiyorum fakat pahalı, bütçem yok o kadar.

Sadece müzik dinlemek için, ses kalitesi Apple kablolu Earpods kadar iyi, ses seviyesi yüksek ve kulak içi olmayan 300-400 arası ne önerirsiniz?

Teşekkürler.

• Razwr hammerhead bluetootha ne diyosunuz 400 bandına alabilrsem alıcam sizce nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: rock steady

mi true wireless aldım ancak şekil olarak çok kaba geldi, iade ettim. Sonra 53 pro aldim, hemen hemen ayni fiyata geldi, cok memnunum.

@giges1997 @rock steady @Dextır. @Agababangida @zabidor

Arkadaşlar ben de buradaki tavsiyeler ve araştırmalarım sonucunda Hepsiburada dan TaoTronics SoundLiberty 79 aldım 9 aralıkta. internetten incelemeleri izlerken kulaklığı ilk açtığınızda kutusundan şarj olduğu yerlerde koruma gözüküyor ancak bana gelende bu tarz bir koruma yoktu. Acaba iade ürün mü gönderildi? sizlerin TaoTronics SoundLiberty 79 ya da 53 lerde bu koruma mevcut muydu? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vésselam

@giges1997 @rock steady @Dextır. @Agababangida @zabidor

Arkadaşlar ben de buradaki tavsiyeler ve araştırmalarım sonucunda Hepsiburada dan TaoTronics SoundLiberty 79 aldım 9 aralıkta. internetten incelemeleri izlerken kulaklığı ilk açtığınızda kutusundan şarj olduğu yerlerde koruma gözüküyor ancak bana gelende bu tarz bir koruma yoktu. Acaba iade ürün mü gönderildi? sizlerin TaoTronics SoundLiberty 79 ya da 53 lerde bu koruma mevcut muydu? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Alıntıları Göster

@VYC Majoris @hakkan @SelimBoyali

Cevaplarınıza göre ürünü iade edip ya tekrar aynısından sipariş geçeceğim ya da geçenlerde olduğu gibi galaxy buds plus 650 lira civarına inerse ondan almayı planlıyorum. yahut bu civarlarda önerebileceğiniz bir tws var mıdır?

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.