Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
7.941
Cevap
493
Favori
935.917
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @zabidor Haber bekliyorum eminim benim gibi bekleyen diğer arkadaşlara da güzel bir referans olacaktır. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vésselam -- 7 Aralık 2020; 19:43:16 >
  • Tam yeri değil ama işine yarayan olur belki. Bluetooth ses seviyesi android telde ipade göre az geliyordu gelişmiş ayarlardan medya sesini eşitle gibi bir seçenek vardı onu işaretleyince iyi oldu. QCY t7 almıştım ses kasım gibiydi. Kulaklığında halkını yedim tavsiye soranlara karşı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zabidor kullanıcısına yanıt

İyi akşamlar 53 pro modeline bende bakıyorum ama bir başka videoda sürücüsü 7 mm diyor bu büyüklükte olan modele göre sürücüsü küçük diyor benim kafamı o karıştırdı aslında siz ne düşünüyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elimde kullanılmamış Syllable S101 var fiyat 300 TL

• Selamlar, aşağıdaki 3 kulaklıktan hangisini önerirsiniz? 500-600 TL bandında bir şeyler bakıyorum. Yoksa 1.000 TL + seviyelerine çıkıp başka kulaklıklar mı bakmak lazım? (Sony, Anker vs)

Klipsch T5 (ikinci el) 550 TL

Taotronics Soundliberty 97 500 TL

Taotronics Soundliberty 94 600 TL

Teşekkürler.

• Arkadaşlar boyundan askılı Bluetooth kulaklik onerebilirmisiniz? Meizu ep 52 baktım ama bulamadim hiçbir yerde.
  • Arkadaşlar bu airpods pro’lar çok hoşuma gidiyor fakat normal kulakiçi kulaklıklar, kulak yapım sebebiyle, kulağımda durmuyor. Airpods pro + kulak askı aparatı mı almamı önerirsiniz yoksa direkt askı aparatlı bir kulaklık mı almalıyım?
  • zabidor kullanıcısına yanıt

79 ile 53 arasında bariz fark yoksa 79 hiç işe yaramaz benim açımdan. 53 basit müziklerde başarılı ama enstrüman sayısı arttıkça veya ses seviyesi yükseldikçe çamur gibi çalmaya başlayan bir kulaklık. Sanırım 6mm sürücünün sınırı bu kadar.

T19 ile karşılaştırınca 53 çok zayıf kalıyor mesela.

• quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

79 ile 53 arasında bariz fark yoksa 79 hiç işe yaramaz benim açımdan. 53 basit müziklerde başarılı ama enstrüman sayısı arttıkça veya ses seviyesi yükseldikçe çamur gibi çalmaya başlayan bir kulaklık. Sanırım 6mm sürücünün sınırı bu kadar.

T19 ile karşılaştırınca 53 çok zayıf kalıyor mesela.

53 u ses yüksekliği açısından karsilastirabilir misiniz t19 ile? T 19u ses kalitesi acisindan begenmistim ama ses cok düşük gelmişti belki de cihazimla alakalidir bilmiyorum. Kerem enginar soundliberty 79 ile 53 arasinda fark oldugunu söylüyor

• EmreNX E kullanıcısına yanıt

Ses çok düşük değil kesinlikle. Hatta ortalamanın üstünde diyebilirim. Özellikle diğer haylou ürünleri arasında gayet yüksek sesi var. Sağır edici seviyede değil yine de.

53 ile tam karşılaştırma yapamam çünkü 53'ü %80'den sonra dinlemek biraz işkence oluyor (kalite anlamında) ama bariz bir ses yüksekliği farkları olmadığını söyleyebilirim. Ard arda dinleyince birinin ses seviyesi daha düşük gelmemişti.

Ses seviyesi hem kulaklıktan hem de telefondan ayarlanıyor. Telefon %100 olsa bile kulaklıktaki ses seviyesi düşükse tam ses alamazsınız. Kulaklığı son sese almış mıydınız?

• quote:

Ses çok düşük değil kesinlikle. Hatta ortalamanın üstünde diyebilirim. Özellikle diğer haylou ürünleri arasında gayet yüksek sesi var. Sağır edici seviyede değil yine de.

53 ile tam karşılaştırma yapamam çünkü 53'ü %80'den sonra dinlemek biraz işkence oluyor (kalite anlamında) ama bariz bir ses yüksekliği farkları olmadığını söyleyebilirim. Ard arda dinleyince birinin ses seviyesi daha düşük gelmemişti.

Ses seviyesi hem kulaklıktan hem de telefondan ayarlanıyor. Telefon %100 olsa bile kulaklıktaki ses seviyesi düşükse tam ses alamazsınız. Kulaklığı son sese almış mıydınız?

Haylou t19 da ses ayari var miydi 🤔 ben sadece telefondan ayarlamistim. Kulakligin dokunmatiklerinde sesle alakali bir ayar yoktu uygulamasında da

• Edifier nb2 deneyimleyen var mı arkadaşlar?

Ses ayarı var uygulamada.

• Aliexpressten edifier x3 sipariş verdim bir ay oldu gelmedi kargo takibi de yok satıcı bugün daha singapurda olduğunu söyledi illallah ettim. Soundliberty 79 almayı düşündüm onun yerine o da gün geçtikçe zamanlanıyor

• quote:

Ses ayarı var uygulamada.

Sound efect i mi diyorsunuz hoksayses yukseltip alçaltma mi var diyorsunuz ?

Sound efect de en yuksek sesi default veriyordu

• EdnanBey kullanıcısına yanıt

Hangi satıcıdan aldınız, ben 11.11'de aldım geçen hafta geldi.Kargo takibinde sıkıntı yoktu.

Şu kısımlardan hangi kulaklığın tıklamalayla ne yapmasını istediğinizi seçiyorsunuz. Sol tarafa ses kısma, sağ tarafa ses açma atanabiliyor.

• Vésselam kullanıcısına yanıt

Haftasonu verdiğim sipariş, dün kargoya verilmiş bugün elime ulaştı. Ürün orjinal, kargo hızlı, paketi özenliydi. Bilginize.

• Haylou t15 den eşime aldım inanılmaz kötü bir sesi var aşırı dandik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oinblgue -- 8 Aralık 2020; 19:14:53 >
  • quote:

Şu kısımlardan hangi kulaklığın tıklamalayla ne yapmasını istediğinizi seçiyorsunuz. Sol tarafa ses kısma, sağ tarafa ses açma atanabiliyor.

Ben iade ettim kulaklığı. Belki de daha yuksekti sesi. Ses kalitesi olarak beğenmiştim açıkçası cok kaliteli geliyordu sesi. Ama son ses seviyesi düşük gelmisti bana belki de bundan kaynaklıydi. Cok teşekkür ederim cevaplar için

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.