Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Pantherus IV Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
3.806
Cevap
284
Favori
463.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1157
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 284
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kimbehicayy (81 mesaj) themacir (74 mesaj) BrezilyaLigi (70 mesaj) hasanandnexus (61 mesaj) hakkan (59 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1984 mesaj) Mobil (1125 mesaj) Tablet (16 mesaj) Mini (311 mesaj) Uygulama (549 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    159 Mesaj
    Selamlar

Detayli arastirmalardan sonra fiyat performansta en basarili buldugum. tronsmart ace onyx aldim.

https://www.youtube.com/watch?v=6-e-mFrFKi4&feature=youtu.be

Daha cokta telefon konusmasi icin istiyorum. ancak konusmada karsi taraf sesimin boguk geldigini soyluyor ve anlamiyor.
    Ancak pc ye bagladigimda toplantilarda vs. Bir sey diyen olmadi.

Sorunun cozumu var midir ?
    Hata mi ettik. Paraya kiyip apple falan mi almaliydik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    165 Mesaj

Kz z1 veya kz S2 yi düşünebilirsiniz birde edifier x3 modeli olabilir
    |
    |
    Luc4sHood kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    225 Mesaj

hocam ben ilk kez bt kullanıyorum, düşecek hissi var ama psikolojik. bugün dışarda 4-5 saat kulağımdaydı bir problem yaşamadım
    |
    |
    TiSKE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    225 Mesaj

benim 2-3 günde elime ulaştı.
    |
    |
    ahcal06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    101 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bambam1912

Selamlar

Detayli arastirmalardan sonra fiyat performansta en basarili buldugum. tronsmart ace onyx aldim.

Daha cokta telefon konusmasi icin istiyorum. ancak konusmada karsi taraf sesimin boguk geldigini soyluyor ve anlamiyor.

Peki muzik performansı nasil ses yuksekligi ne durumda

|
    |

• Yüzbaşı
    385 Mesaj

Benimkide yola çıktı.

|
    |
    cem7091 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1745 Mesaj

Sesli ve rüzgarlı ortamda mikrofon kalitesi, görüşme nasıl?

|
    |
    sheare78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    794 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bambam1912

Selamlar

Kesinlikle !

Dikkat edin TV'de demeç veren doktordan bakanlara kadar herkes Apple kablosuz kulaklık kullanıyor ve bunun bir sebebi var. Apple fanı değilim ama durum böyle.

Jabra'dan T15'e kadar 20 çeşit kablosuz kulaklık denedim hepsinde mikrofon sesi berbat, karşı taraf iyi duyamıyor bir türlü.

Sesi karşıya Apple kadar iyi veren bir kulaklık bilen varsa yazarsa harika olur. (Bose hariç, zira alınabilecek fiyatta değil)

• Binbaşı
    1346 Mesaj
    Kulak ici tipte olup, kulaktan dusmeyen (mumkunse silikon baslik iceren); gorusmelerde sorun yasatmayacak (mikrofon kalitesi iyi olan) bir kulaklik yok mu. Butun kulakliklara baktim. Ya mikrofonu kotu; ya kulaktan dusuyor, ya da kulagi acitiyor. Spor tip urun de olabilir. Tamamen kablosuzlarda anker life note, sport tarzlarda ise Tronsmart encore s1 ve sony wi-c310 ilgimi cekti. Bu uc cihazi kullanan arkadaslar yorum yapabilir mi. Smart tv izlemek ve yolda yururken muzik dinlemek/telefonla konusmak icin kullanilacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 2 Aralık 2020; 12:20:59 >
  • Yarbay
    3039 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

Kesinlikle !

Dikkat edin TV'de demeç veren doktordan bakanlara kadar herkes Apple kablosuz kulaklık kullanıyor ve bunun bir sebebi var. Apple fanı değilim ama durum böyle.

Jabra'dan T15'e kadar 20 çeşit kablosuz kulaklık denedim hepsinde mikrofon sesi berbat, karşı taraf iyi duyamıyor bir türlü.

Sesi karşıya Apple kadar iyi veren bir kulaklık bilen varsa yazarsa harika olur. (Bose hariç, zira alınabilecek fiyatta değil)

Alıntıları Göster
    Apple kadar iyi değildir elbet ama soundliberty 79 çok başarılı. Kız arkadaşımda var. Telefon görüşmelerinde kulaklık var mi yok mu dışarıda mı hiç anlaşılmıyor. Tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1459 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: boombip

Kulak ici tipte olup, kulaktan dusmeyen (mumkunse silikon baslik iceren); gorusmelerde sorun yasatmayacak (mikrofon kalitesi iyi olan) bir kulaklik yok mu. Butun kulakliklara baktim. Ya mikrofonu kotu; ya kulaktan dusuyor, ya da kulagi acitiyor. Spor tip urun de olabilir. Tamamen kablosuzlarda anker life note, sport tarzlarda ise Tronsmart encore s1 ve sony wi-c310 ilgimi cekti. Bu uc cihazi kullanan arkadaslar yorum yapabilir mi. Smart tv izlemek ve yolda yururken muzik dinlemek/telefonla konusmak icin kullanilacak.
    |
    |

• Binbaşı
    1430 Mesaj

çoğu kablolu cep telefonu kulaklığı kullanıyor

|
    |
    hakkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    794 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Apple kadar iyi değildir elbet ama soundliberty 79 çok başarılı. Kız arkadaşımda var. Telefon görüşmelerinde kulaklık var mi yok mu dışarıda mı hiç anlaşılmıyor. Tavsiye ederim.

Alıntıları Göster

Bende SoundLiberty 79, Galaxy Buds Live, T15, Baseus Encok W09, Sony WF-XB700 ve birkaç kulaklık daha var, tümüyle denedim, evin içinde az çok idare ediyorlar ama sokakta mesela Kadıköy'de yürürken "konuşman anlaşılmıyor" diyorlar. Ancak aralarında yine en iyisi farkla Liberty 79. Galaxy Buds Live'ın da gürültü kesme özelliği çok iyi ama onun mikrofonu Liberty'e göre daha kötü.

Genel incelemelere bakınca sokakta mikrofonul en başarılı Bose QuietConfort ama onun da fiyatı 3700 TL 

|
    |

• Teğmen
    153 Mesaj

hocam boş verin arkadaşlar kendilerini kandırmaya çalışıyor üzmeyin onları 

10 dolarlık t15 ile mutlu olmalarına izin verin

|
    |
    hakkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5405 Mesaj
    169 a haylou t15 aldım. Mikrofon u kullanmam. Podcast ve youtube ağırlıklı kullanacağım. İnceleme videosunda gecikme olmadığı da görünüyordu.

|
    |
  • Teğmen
    225 Mesaj

kablolu apple kulaklığını uzun süre kullandım. kablosuzunu da kullandım. çoğu üründe sorgusuz sualsiz apple kullanan biriyim ama bu cümle çok yanlış. özellikle kablolu apple ile 100-200 tl bandındaki kulaklıklar arasında gerçekten gözle görülür bir fark yok. profesyonel olmasa da müzik bilgisi olan biri olarak şunu söyleyebilirim, yaptığınız 10 dolar vs 40 dolar karşılaştırmasını sadece müzik kalitesi sanmanız üzücü. apple'ın daha uzun süre dayanması, herhangi bir problemde servis güvenilirliği ve marka bilinirliği bu fiyatta etken. dediğiniz 10 dolarlık t15 ile mutlu olanlardan biriyim, sesi gayet güzel, telefon odadayken salonda kesilmeden müzik dinliyorum ki bu mesafe tahmini 12-13 metre + duvarlar. benim için gayet yeterli. bozulursa gider bir tane daha alırım, o da bozulursa belki gider airpods alırım. kendi paramızla mutlu olurken de başkasından izin almamız gerekiyor sanırım.
    |
    |
    gunners49 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    397 Mesaj
    Bir elma yüzünden standart kulaklığa bin lira versem yalan yok ben de ölümüne savunurum.

|
    |
  • Teğmen
    153 Mesaj

Ben apple övmüyorum. Diyorum ki piyasada 150-200 lira arası satılan kablolu herhangi bir kulaklıkla 10 dolarlık bluetooth kulaklık eşyanın tabiatı gereği kıyaslanmamalı diyorum.

zaten bluetooth olduğu için maça 5-0 geride başlıyor.

elma ile armut kıyaslıyorsunuz havaya konuşuyoruz.

|
    |
    cem7091 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2861 Mesaj

Konudaki 2 arkadaş verdiği tavsiyeler ve kendim gördüğüm kadarıyla 3 seçenek arasında seçim yapmak istiyorum. Biraz araştırayım dedim ama o kadar çok model var ki kayboldum..

Taotronics Soundliberty 79, KZ S2 1DD+1B, edifier x3

Bunun dışında 300-350TL bütçeyle müzik dinleme açısından beni CKR5 gibi tatmin edecek bir model var mı bilmiyorum. Bu 3 modelden birini kullanan tavsiyede bulunabilecek olan var mıdır acaba ?

• Teğmen
    134 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    1baba-blog

quote:

Orijinalden alıntı: Luc4sHood

Konudaki 2 arkadaş verdiği tavsiyeler ve kendim gördüğüm kadarıyla 3 seçenek arasında seçim yapmak istiyorum. Biraz araştırayım dedim ama o kadar çok model var ki kayboldum..

Taotronics Soundliberty 79, KZ S2 1DD+1B, edifier x3

Bunun dışında 300-350TL bütçeyle müzik dinleme açısından beni CKR5 gibi tatmin edecek bir model var mı bilmiyorum. Bu 3 modelden birini kullanan tavsiyede bulunabilecek olan var mıdır acaba ?

Aynı kararsızlık bende de var. Soundliberty 79 ve Edifier x3 arasında gidip geliyorum.

Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
backlink paketleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.