Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.933
Cevap
493
Favori
934.440
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hasanandnexus

Tws nb2 almanızı öneririm hocam. Her ne kadar ilk modelinin gürültü engellemesi daha iyi olsa da hala çok başarılı bir model. Anker'in o modeli bir miktar beklentilerin altında kaldı. Şahsen anker ve tronsmart gibi markaları eskisi gibi f/p oranı yüksek bulmuyorum açıkçası. Marka imajını oturtunca her çinli üretici gibi fiyat yükseltiyorlar.

Teşekkürler hocam değerli yorumlarınız için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasanandnexus kullanıcısına yanıt

Bende nb2 mevcut ilk modelini bilmiyorum ama anc gayet başarılı fiyatına göre.sizde kullanıyormusunuz nb2 modelini..

• droguzhan D kullanıcısına yanıt

Size yeterli geliyorsa sorun yok hocam. Nb2 kısa süreli elime geçti ve gitti. X3 modelinden sonra etkilenmiştim açıkçası. Sanırım burda devreye giriyor ekmek köfte olayı. :) Bir kulaklıktan beklentim pil ve ses kalitesi olduğundan mütevellit çok da takilmadim anc olayına. Zaten silikonlu ve top tasarımlı kulaklıklar daha müziği açmadan kesiyor ufak gürültüleri.

• Sıfır OPPO ENCO W51 699TLYE vereceğim, aktif gürültü engelleme, 6 mikrofon, kablosuz şarj, oppo Türkiye garantili, beyaz renk.

• quote:

Orijinalden alıntı: vonderland

Arkadaşlar kulaklık tavsiyesi için Enes Özen'in hazırladığı şöyle bir liste var, belki işinize yarar.

https://bluetoothrehberi.com/konu/tavsiye-ettigim-tuem-kulakliklar-tek-liste.225//

Bu arkadaş bütün vidyolarının altına referanslı linklerini döşediği için pek dikkate almamanızı tavsiye ederim.

• atabeyyy A kullanıcısına yanıt
    Anker urunlerine goz atabilirsiniz.
  • Anc özelliği en iyi çalışan kulakiçi kulaklık hangisi? Çoğu yerde Sony Wf1000xm3 deniliyor ama sizlerin yorumları nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: ihsanmx

Bu arkadaş bütün vidyolarının altına referanslı linklerini döşediği için pek dikkate almamanızı tavsiye ederim.

Alıntıları Göster

Adam o kadar emek veriyor bırakda biraz ekmek kazansın değil mi? Ne cins insanlarsınız.

• Dostlar merhaba, kulaklık önerilerinizi bekliyorum. Özellikle jabra elite 75t ve Huawei freebuds pro karşılaştırması yaparak siz hangisini önerirsiniz? Ben bu iki modelin arasında kaldım. Huawei freebuds pro incelemelerinin neredeyse hepsi reklam bu yüzden doğru dürüst fikir sahibi olamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muco

Adam o kadar emek veriyor bırakda biraz ekmek kazansın değil mi? Ne cins insanlarsınız.

Alıntıları Göster

Mesele yaptığı reklamı size objektif bir inceleme gibi itelemesi, kandırılmaya o kadar alışmışsınız ki. Hakkıyla eleştirdiği, bu fiyata alınmaz dediği ürün var mı? Hepsi çok güzel nedense.

• ihsanmx kullanıcısına yanıt

Youtube incelemelerinin geldiği hal böyle. Refli linklerin bir izahı olamaz. Objektiflik konusunda da "halihazırda almış olanlar küsmesin", "almayı düşünenler şevklensin bende o hypedan faydalanayım" tarzı baktıkları için ürün rezalet de olsa videonun sonunda artı yanlarından bahsedip, eksilerden bahsederken de kimsenin umursamayacağı şeyler buluyorlar. Kulaklığın kötü yanlarından bahsederken "kulak silikonlari zor çıkarıp takılıyor" diyen youtuber gördüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: nazaman

Hocam aliexpress te ekstradan kanca aparatı satiliyor.

Alıntıları Göster

hocam her model için bulunur mu ki..

ben aslında şöyle kancalı düşünmüştüm.

Anker Soundcore Spirit X2, True Wireless Earbuds, Body-Moving Bass, IP68 Sweatproof, 36H Playtime, Fast Charge, Secure Earhooks, Bluetooth 5, CVC 8.0 Clear Calls, Sports Earphones for Gym, Sport https://www.amazon.com/dp/B083VXSTDN/ref=cm_sw_r_u_apa_fabc_yr6YFbYP33VVJ

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanandnexus

Youtube incelemelerinin geldiği hal böyle. Refli linklerin bir izahı olamaz. Objektiflik konusunda da "halihazırda almış olanlar küsmesin", "almayı düşünenler şevklensin bende o hypedan faydalanayım" tarzı baktıkları için ürün rezalet de olsa videonun sonunda artı yanlarından bahsedip, eksilerden bahsederken de kimsenin umursamayacağı şeyler buluyorlar. Kulaklığın kötü yanlarından bahsederken "kulak silikonlari zor çıkarıp takılıyor" diyen youtuber gördüm.

100 bin takipçili audiophile kadın almatı düşündüğüm jbl 650bt için harşka diye review yaptı, 200dolara alınabilecek en iyisi vb diyodu, baktım review geçen seneye ait.

fiyatı artık düştü, büyük ihtimal başarısızşıpındsn, 130 dolar artık, o reviewin altına saydırdım direkt.

zaten daha samimi tipler var onlar kötü demişti..

Kanalında var.

Daha iyisini sen yap seni izleyelim

• https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-life-dot-2-tws-bluetooth-5-0-kulaklik-ipx5-100-saat-dinleme-suresi-siyah-a3922-p-HBV00000WC9L2?magaza=Hepsiburada

Anker soundcare life dot 2

4x4 saatlik indiriminde 369tl

• Merhaba,

TS 79 kulak içi olmasa alacağım ama kulak içi modeller çok rahatsız ediyor.

Aslında aklımdan geçen Airpods fakat pahalı.

Sadece müzik dinlemek için ses kalitesi Airpods'a yakın ve kulak içi olmayan 300-400 arası ne önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: break.

Merhaba,

TS 79 kulak içi olmasa alacağım ama kulak içi modeller çok rahatsız ediyor.

Aslında aklımdan geçen Airpods fakat pahalı.

Sadece müzik dinlemek için ses kalitesi Airpods'a yakın ve kulak içi olmayan 300-400 arası ne önerirsiniz?

Ayni durumdayim qcy t7 ve denedim muzik performansi çok düşük mikrofon iyi

Haylou t19 denedim belki de telefonum Bluetooth 4 diye ses kaliteli ama düşüktü, mikrofon fena değildi.

Kafayi bozup airpods alacağım nerdeyse. Sizin gibi 400tlye kadar airpods tarzi mikrofon ve muzik performansi iyi sesi yüksek birşey arıyorum...

Öve öve bitiremediği t7 yi aldık 10 gün sonra tekinin sesi gitti.Servis tekrar sıfırını gönderdi.Bunda ise tam 1 gün sonra tekinin sesi azaldı.Bundan sonra kimsenin tavsiyesini dinleyip rezil olmam alırım airpods geçerim.

• ucuza gmpods aldım, pişman oldum.ses çok düşük.taotronics 53'e geçtim kardeşim verdi sağolsun.taotronics her ihtiyacı karşılıyor.sadece manuel olarak açılıp kapatılamaması sorun, onun haricinde ihtiyacı karşılıyor.taotronics soundliberty 53'ün prosu da çıktı, tavsiye ederim.dediğim gibi silikonlu uç sorununuz yoksa tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AntiMosya85 -- 6 Aralık 2020; 14:24:49 >
  • uzun araştırmalardan sonra taotronics 79 aldım, yurtdışında 50 dolar bandında türkiye fiyatı çok uygundu sadece hepsiburada da satılıyor bu arada. ilk izlenimlerim

-kapağı açınca bağlanıyor, geri kapağa konunca kendini kapatıyor

-şarj süresi çok çok iyi. 8 saat - kutuda 30 saat

-air pods 2. nesil ile karşılaştırdım. airpods sesiyle aynı seviyede. ancak airpods biraz daha dengeli tabi, fiyat farkı olarak 3 te 1i bu arada.

-mikrofon gaayet iyi bu fiyata göre. karşınızdakide sizi rahat anlıyor, ancak sokakta denemedim.

-dezavantaj ı multiconnect olmaması. hem pc de hem telefonda kullanıyorum ve bağlantı geçişleri için birinin bluetoothunu kapatmam gerekiyor, buda biraz vakit alıyor.

-kulaklığın uygulaması yok yada ben bulamadım. playstore da taotronics uygulaması var ancak kulaklığımı bulmadı. Equalizer, yapay ses engelleme modu ayarlarını yapamıyorum ve şarjını göremiyorum

Giriş seviyesi için yeterli bir kulaklık, daha önce xiaomi tws almıştım 1 hafta sonra iade ettim bozuk cıkmıstı, ona 150 lira verileceğine 300 e çıkıp bunu almak daha mantıklı, bu baya sizi üst segmentte hissettiriyor. Bunu biraz kullanıp sennheiser momentum a geçiş yapmayı planlıyorum fiyatına göre tabi :)

• 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.