Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.941
Cevap
493
Favori
935.906
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: visceroid

Vergi olayını henüz bilmiyoruz zira biraz şans işi...

Normal modeli için 53 TL ödeyen görmüştüm. En fazla o kadar çıkacağı kanaatindeyim...

TR'deki satıcılarda düz model için 219 TL gördüm en ucuz onlar da GG ve N11. İkisi de güven vermiyor bana...
    Teşekkürler sizlerin yorumlarına istinaden sipariş vereceğim. Acelem yok. Yorumlarınızı bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: secilburgaz

Teşekkürler sizlerin yorumlarına istinaden sipariş vereceğim. Acelem yok. Yorumlarınızı bekliyorum

Alıntıları Göster
    Rica ederim. Geldiğinde elbette yorumlarımı yazarım...
  • Merhabalar airdots aldım. Gayet memnunum fakat sol kulaklıktan sağdan fazla ses geliyor. Sebebi nedir? Normal mi?

• kulaklığın normali böyle midir zannetmiyorum ama kulaklıkta sorun yoksa bir kbbye gözükün derim, duyma probleminiz olabilir.
    edit:yorumlara baktımda senkronizasyon sorunu oluyormuş, öyle birşey olmasın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liberty_damn -- 20 Ekim 2019; 22:24:53 >
  • liberty_damn L kullanıcısına yanıt
    Senkronizasyon sorunu olduğunu düşünmüyorum. Kbb periyodik olarak gidiyorum bir problem çıkmadı son gittiğimde. Bariz kulaklık bazlı bir sorun gibi geldi bana. Garantiye göndermek çok uzun bir işlem gibi. Başına gelen oldu mu?

• KBB görünüyorsanız o zaman kulaklıkla ilgili olabilir. yorumlarda hiç denk gelmedim bu tarz bir soruna, sizinkinde sorun olabilir gönderin isterseniz garantiye

• Uygun airdots arıyorum önerebileceğiniz bi kupon site vs varmıdır? :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Baroscope B kullanıcısına yanıt
    +111111

• Haylou GT1 veya Airdots almak istiyorum, Aliexpress'ten alsak ne kadar vergi çıkıyor bunlara 125'e kapatsam çok temiz olur.

• airdots almayı düşünüyorum, Trendyol vb yerlerde 150 TL falan fakat oyunlarda yada videolarda gecikme oluyor mu acaba ? (Pubg gibi oyunlarda mesela) bir de ben eskiden beri iPhone’un içinden çıkan kulaklığı kullanıyorum o kaliteyi veriyor mu acaba ?

• Gecikme hepsinde var diyorlar oyun için pek önerilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gravitist

Haylou GT1 veya Airdots almak istiyorum, Aliexpress'ten alsak ne kadar vergi çıkıyor bunlara 125'e kapatsam çok temiz olur.
    merhaba geçen 2 arkadaşım aldı tekinde 30 tl gibi tekinde 50 tl vergi çıktı tamamen şans işi ama her şartlarda tr den ucuza ürün geliyor ben kullanıyorum canadadan amazondan aldım memnunum gayet iyi cihaz airpodsa gerek yok
  • AirPods 2 takibindeyim
    AirPods Pro ay sonunda çıkacak, 2’nin fiyatları etkiler mi?
    Kasım ayı Şahane Cumasını ya da N11 11.11’i beklemek mantıklı mı bilemedim
    Fiyatı artırıp indirim uygulayacaklar gibi

Şu an Morhipo’da uygun gibi ama satıcıya güvenmedim
    Amazon’da satıcı da Amazon olursa güvenilir midir?
    Tecrübe eden bilgi paylaşımı yaparsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kikimato -- 22 Ekim 2019; 14:0:30 >
  • Haylou marka gg den 179 a aldım

• arkadaşlar galaxy buds kullanan var mı (telefonum galaxy a50, galaxy cihazlarla daha iyi çalışıyor deniyor)
    500 tl ye falan sıfır bulunabiliyor, şuan 2 kablosuz kulaklığım var ama nedense ikisinde de tizler sanki eskisine göre artmış gibi hissediyorum ( jbl t450bt ve anomoibuds capsule pro)
    sizce buds alınır mı? çoğunlukla trap dinliyorum. bir de ergonomisi nasıl? sürekli takılacak bir cihaz mı? bazı kulakiçi kulaklıklar pek öyle değil
  • Arkadaşlar, true wireless olacak şekilde 1000-2000 lira arası önerebileceğiniz sorun yaşatmayacak ve kaliteli ses verecek kulaklık nedir?
  • kralkarga kullanıcısına yanıt
    Araştırdığım kadarı ile bu fiyat aralığında en öne çıkan modeller sennheiser momentum,jabra elite65t
  • RaSCaL kullanıcısına yanıt
    sennheiser momentum, bana da en iyisi gibi bahsettiğim fiyat aralığında.teşekkür ederim hocam.
  • Arkadaşlar şu linkteki tarz bi kulaklık arayışındayım ya da ankerin bu modelini kullananlar memnu mu bilgi alabilir miyim?
    https://www.hepsiburada.com/bluetooth-kulakliklar-c-16218
  • Xiaomi Airdots var mıdır güzel bir fiyata? 100 lirayı görünce 150-160 veresi gelmiyor insanın.

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.