Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.107
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tahmin ettiğim gibi stokta olmayan ürünmüş,iptal ettiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Hocam bu arada bu kadar cihazi sarj etmek icin hangi kablo ve sarj aletini kullanıyorsunuz acaba Biliyorsunuz Sarj etme konusunda en önemli 2 şey Sarj Cihazi ve kablolar

Bir suru var

Daha cok 5 portlu Blitzwolf sarj aleti ve Tronsmart kablo kullaniyorum. Ama 6 portlu QC 3.0 li Aukey siparisi gectim gecenlerde baya da Baseus kablo siparisi gecmistim onlari da kullanicam sanirim

Anladim hocam sagolun, bende 5 portlu Aukey sarj cihazi kullaniyorum, indirimlerde 6 Portlusundan siparis verdik bakalim 2 adet. Kablo olarak Baseus a güvenmiyorum hocam, aciklama belirtmiyorlar. Blitzwolf Ampcore serisi uygun fiyatli dayanikli seri, ben onu kullaniyorum hem type c hemde micro usb olarak. Bence sizde sorun yoksa tronsmart kabloyu kullanmaya devam edin, gerci baseus da bluetooth hoparlör sarjinda sorun cikarmaz ama, telefon sarjinda uzun ömürlü olacagini düşünmüyorum pek yinede.

Kablolar uygun fiyatli ve yakisikli olunca dayanamadim bakalim gelince goruruz artik Ozellikle isikli olanlar cok hosuma gitti genelde gece yatarken sarja taktigim pek cok cihaz var esim uyuyor oluyor genelde lambayi acamiyordum baya isime yarayacak onlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam bu arada bu kadar cihazi sarj etmek icin hangi kablo ve sarj aletini kullanıyorsunuz acaba Biliyorsunuz Sarj etme konusunda en önemli 2 şey Sarj Cihazi ve kablolar

Bir suru var

Daha cok 5 portlu Blitzwolf sarj aleti ve Tronsmart kablo kullaniyorum. Ama 6 portlu QC 3.0 li Aukey siparisi gectim gecenlerde baya da Baseus kablo siparisi gecmistim onlari da kullanicam sanirim

Anladim hocam sagolun, bende 5 portlu Aukey sarj cihazi kullaniyorum, indirimlerde 6 Portlusundan siparis verdik bakalim 2 adet. Kablo olarak Baseus a güvenmiyorum hocam, aciklama belirtmiyorlar. Blitzwolf Ampcore serisi uygun fiyatli dayanikli seri, ben onu kullaniyorum hem type c hemde micro usb olarak. Bence sizde sorun yoksa tronsmart kabloyu kullanmaya devam edin, gerci baseus da bluetooth hoparlör sarjinda sorun cikarmaz ama, telefon sarjinda uzun ömürlü olacagini düşünmüyorum pek yinede.

Kablolar uygun fiyatli ve yakisikli olunca dayanamadim bakalim gelince goruruz artik Ozellikle isikli olanlar cok hosuma gitti genelde gece yatarken sarja taktigim pek cok cihaz var esim uyuyor oluyor genelde lambayi acamiyordum baya isime yarayacak onlar

Anladım hocam, o zaman işe yarar işte Bu arada Ugreen'in de çift taraflı Micro USB kabloları vardı; Type C kablolar gibi 2 türlü de takılabiliyorlardı. Babam için almıştım, bayağıdır kullanıyor memnun. En azından kabloyu zorlayıp cihaz soketini bozacağım derdi yok Birde bunun ışıklısını üretseymiş Ugreen, tam olacakmış ama Söylemişken linki de ekliyim, belki işine yarayacak arkadaşlar olabilir

Ugreen Çift Taraflı kullanılabilen Micro USB Kablo:https://tr.aliexpress.com/store/product/Ugreen-Nylon-Braided-Tangle-Free-Micro-USB-Cable-Charger-Cable-For-Samsung-Android-5V2A-Data-Mobile/301635_32723650227.html?spm=a2g10.12010612.0.0.3a1026ae119g18

Bu arada kablo üzerindeki ledlerin ne kadar güç tükettiği ile ilgili bir bilgi varmı? Kablonun ne kadar güç verebildiğini test etmek zorlaştırır bu durumu diye düşünüyorum ama; artık eski usül cihazın şarj süresinden anlaşılır kabloda sorun olup olmadığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraoca2 -- 7 Eylül 2017; 18:17:43 >

• Bunu sipariş geçtim yorumlar batarya ömrü gayet iyi. kullanan var mı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bir suru var

Anladım hocam, o zaman işe yarar işte Bu arada Ugreen'in de çift taraflı Micro USB kabloları vardı; Type C kablolar gibi 2 türlü de takılabiliyorlardı. Babam için almıştım, bayağıdır kullanıyor memnun. En azından kabloyu zorlayıp cihaz soketini bozacağım derdi yok Birde bunun ışıklısını üretseymiş Ugreen, tam olacakmış ama Söylemişken linki de ekliyim, belki işine yarayacak arkadaşlar olabilir

Ugreen Çift Taraflı kullanılabilen Micro USB Kablo:https://tr.aliexpress.com/store/product/Ugreen-Nylon-Braided-Tangle-Free-Micro-USB-Cable-Charger-Cable-For-Samsung-Android-5V2A-Data-Mobile/301635_32723650227.html?spm=a2g10.12010612.0.0.3a1026ae119g18

Bu arada kablo üzerindeki ledlerin ne kadar güç tükettiği ile ilgili bir bilgi varmı? Kablonun ne kadar güç verebildiğini test etmek zorlaştırır bu durumu diye düşünüyorum ama; artık eski usül cihazın şarj süresinden anlaşılır kabloda sorun olup olmadığı

Bu ugreen kablo da iyiymis listeye ekledim

O led tas catlasa 5-10mah ceker diye dusunuyorum cok parlak bir sey degil zaten. Bu sebeple mikro sarj destegi olmayan powerbank larda durduk yere surekli yanmaz yani

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Yok hocam powerbank acisindan degilde, dedigim gibi kablo omru acisindan demistim. Dediginiz gibi powerbank da sorun olacagini sanmiyorum, dusunmuslerdir herhalde onuda

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Xtreme ile go&play 2 nin videolarini cok izledim hk daha derin basslara sahipti ve sesini gercekte de duyma sansim oldugundan onu aldim. A1 eledim jbl isinamamistim.harman kardon Onyx studio 4 cikmis tasarimi yuvarlak uzerinde ayni sayida surucu var. 2 tiz 2 woofer 2 pasif radyator. Watt biraz dusuk birde go play 90mm surucuye sahip onyx 75mm fiyati 1050tl. Magazada 1210 lira alacagim var bunun siyahini mi almayi dusundum stokta var. yoksa goplay siyahin stoklara girmesini mi beklesem bilemedim. Beyaz desem hemen yollayacaklar ama cok kir tutuyor. Siyahi yok satmis ne zaman gelecek belli deil bu ay icinde gelmesini bekliyoruz dediler

• Arkadaşlar aşağıdaki ürünü 200 tl ye buldum. Düşüncelerinizi öğrenebilir miyim? Konu hakkında bilgim yok.

https://www.sony.com.tr/electronics/kablosuz-hoparlorler/srs-x11

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Ses işi derya hocam :) en az 20 kulakiçi, 6-7 kafaüstü kulaklığım var, sansa clip + eko ayarları 5 bant olmasına rağmen çok detaylı ve hoşuma gidiyor, xiaomide bir çok kulaklığa göre ayar var, eko ayarları da var ama açıkası müziği sansa clip ya da cowon gibi cihazlarda dinlemek bir başka,kulak içi olarak dzat df 10 kullanıyorum sansa cliple, fiionun e12 anfisi de var, gayet iyi uyuyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: cengineer06

Arkadaşlar aşağıdaki ürünü 200 tl ye buldum. Düşüncelerinizi öğrenebilir miyim? Konu hakkında bilgim yok.

https://www.sony.com.tr/electronics/kablosuz-hoparlorler/srs-x11

Yardımcı olacak arkadaş var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: zimilanga

Ses işi derya hocam :) en az 20 kulakiçi, 6-7 kafaüstü kulaklığım var, sansa clip + eko ayarları 5 bant olmasına rağmen çok detaylı ve hoşuma gidiyor, xiaomide bir çok kulaklığa göre ayar var, eko ayarları da var ama açıkası müziği sansa clip ya da cowon gibi cihazlarda dinlemek bir başka,kulak içi olarak dzat df 10 kullanıyorum sansa cliple, fiionun e12 anfisi de var, gayet iyi uyuyorlar

Anladim hocam sagolun, bende Fiio X1 yerine yolculukta kullanabilmek icim dap bakiyordumda uygun fiyatli ve ufak, kaybolsa veya bozulsa uzulmeyecegim ve Fiio X1i pek aratmayacak tarzda. O acidan sormustum. Bende de 6-7 tane kulaklik var, Xiaomi Mi6 ile Xiaomi Anc Hybrid i, Fiio X1 ilede Xiaomi Hybrid Pro HD yi yada Audio Technica Cks 1000 i kullaniyorum.

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Yolculuklarda tek vazgeçilmezim sansa clip+ ,küçük ama güçlü, kulaküstü kulaklıkları bile sürebiliyor ,bangır bangır hem de, düşük de değil ses ama kimileri telefonundan dinliyor tabi yani çoğu telefonundan dinliyor, ev içinde bluetooth hoparlör ve ses sitemi dışar da da mobillerle işi halletmeye çalışıyoruz anlayacağınız hocam

• Arakdaşlar siZe tesadüfen alıp kullandığım bu ürünü tavsiye ederim. Bu kadar küçük bir ürünün ses performansına inanamadım. Ayrıca şarj süresi çakmak cebine bile sığacak boyutu çok ideal. Benim en çok kullandığım özelliği ise selfie çekme tuşu. Bir inceleyin

http://www.istekle.com/tr/speaker-mavi-400293

• enteresan bir şekilde bu cihazları kullananlar bas a takmış durumda. Sanırım genelde dış mekan ve parti amaçlı kullanıldığı için. Bu durumda üreticilerde buna göre üretim yapıyor ve bass ı ön plana çıkarıyor. Böyle oluncada haliyle (bana göre) sesler berrak ve net çıkmıyor. İncelediğim ürünlerde sesler hep tok fakat enstrüman seslerini bastırıyor. Gece sessizliğinde bir müzik açıp kafa dinleyeyim dediğiniz zaman zevk vermiyor. Fakat erik dalı gevrektir türküsünü açınca hoplatıyor o ayrı :) Belkide streo olmamasından kaynaklıdır çok teknik bilgimde yok.

önceki yazılarda studyosu olan ve bu işlerle uğraşan bir arkadaş yazmıştı , şimdi tamamen hak verdim. Pahalı bir ürün alıpta hayal kırıklığıda yaşamak istemiyorum açıkcası. Aradığın ürün budur diyecek ve sorumluluk alacak kimse var mı?

• cengineer06 C kullanıcısına yanıt
    burda 15 adet yorum var.

http://www.hepsiburada.com/sony-srs-x11-bluetooth-kablosuz-tasinabilir-hoparlor-p-TELMULSONYCNSRSBYZ

kullananlar oldukca memnun.
    200 TL yede iyi bulmuşsun..
  • ali expreste Enusic® Soundcup benzeri çıkmış TTLIFE M3 hemde 49$

kalitesini ve ses çıkışını bilmiyorum.

https://tr.aliexpress.com/item/TTLIFE-Portable-Bluetooth-Speaker-Wireless-Stereo-Loudspeaker-Super-Bass-Waterproof-Column-Sound-Box-Handsfree-NFC-for/32819787670.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Mihmander

ali expreste Enusic® Soundcup benzeri çıkmış TTLIFE M3 hemde 49$

kalitesini ve ses çıkışını bilmiyorum.

https://tr.aliexpress.com/item/TTLIFE-Portable-Bluetooth-Speaker-Wireless-Stereo-Loudspeaker-Super-Bass-Waterproof-Column-Sound-Box-Handsfree-NFC-for/32819787670.html

TTlife M3 ile Enusic Soundcup aynı ürünler. Ürettirme haklarını alan farklı farklı firmalar kendi markaları ile ürünü üretiyorlar. Her ikisi de bende mevcut. TTlife m3 ilk çıktığında 40 Dolardan almıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mihmander

Enusic® Soundcup almak istiyorum.

Ama nerden alacağımı bilmiyorum. Satan varsa alabilirim.
    Yada bu ürüne en iyi alternatif ne olabilir??
    (su geçirmez olacak)

teşekkürler.

https://www.banggood.com/Enusic-Soundcup-Wireless-Bluetooth-4_1-Waterproof-IPX4-Speaker-With-EQ-Mode-NFC-UP-To-8H-Playtime-p-1098662.html

dun buradan siparis ettim, musteri temsilcisi ile live chat yaptiktan sonra faturayi 30 usd yapacaklar, gumrukte de sikinti cikmaz umarim.

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.