Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.122
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tronsmart T2, geleli 10 gün oldu. Bass ve sesinden çok memnun kaldım. Açık alanda son ses kullanamadım, konuşamıyorsunuz bile. Tatile çıkan arkadaşa sattım ve tekrar Tronsmart T2 siparişi verdim.

Su geçirmez olsaydı T6 tercih edebilirdim.

@freefalcon yönlendirmen için çok teşekkürler.
  • kamaka kullanıcısına yanıt
    Hocam T2 yi baska bir ürünle karsilastirabildiniz mi?
    Birde yüksek seste dinlerken oldugu yerden cok ziplayip ses yapiyor sanki. Bu sorun sizce nasil?
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Orijinalden alıntı: volcano78

valla benide zarara soktun, ne zamandır bakıyordum, rengi ve dizaynı hoşuma gitti, inşallah ses kaliteside beklentimi karşılar,

137 tl den siparişi verdim gitti, emeğine sağlık hocam, teşekkürler.

Hayırlı olsun Bu hoparlör bu fiyata bedava bence. JBL Flip 3 ten daha iyi olduğunu düşünüyorum, gelince göreceğiz tabi ama kaçırılmaması gereken bir fiyatı var kesinlikle. JBL Go oyuncak kalır bunun yanında ama aynı fiyata geliyor

ben de 40.99 $ dan sipariş verdim de gümrüğe takılır mı acaba? Daha önceki aliexpress siparişlerim hep limit altıydı. Bir başlıkta 30 euro üzeri alışverişlerde adrese kimlik numaranızı da yazın yazıyordu. Gümrüğe takılırsa süreç uzun mu ?

• Daha önce dinlediğim bir kaç JBL hoparlörden aşağı olduğunu düşünmüyorum.

Çevremdeki herkes için şaşırtıcı bir ses deneyimi yarattı. Son seste çızırtı duymuyorsunuz. Doygun tok bir ses çıkışı var.

Yüksek seste biraz titreşim var, bunu gücüne bağlıyorum. Sese etkisini fark etmedim. Masa üstü gibi bir kullanım düşünmediğim için benim için sorun teşkil etmiyor.
  • quote:

quote:

valla benide zarara soktun, ne zamandır bakıyordum, rengi ve dizaynı hoşuma gitti, inşallah ses kaliteside beklentimi karşılar,

Hayırlı olsun Bu hoparlör bu fiyata bedava bence. JBL Flip 3 ten daha iyi olduğunu düşünüyorum, gelince göreceğiz tabi ama kaçırılmaması gereken bir fiyatı var kesinlikle. JBL Go oyuncak kalır bunun yanında ama aynı fiyata geliyor

Hocam bu mu yoksa n1000 mi karşılaştırmasını bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: asy06

quote:

quote:

ben de 40.99 $ dan sipariş verdim de gümrüğe takılır mı acaba? Daha önceki aliexpress siparişlerim hep limit altıydı. Bir başlıkta 30 euro üzeri alışverişlerde adrese kimlik numaranızı da yazın yazıyordu. Gümrüğe takılırsa süreç uzun mu ?

Takilacagini sanmam. Bazi arkadaslarin sansina gumrukten geri gondermisler tabi hangi kanuna gore geri gonderdiklerini cok merak ediyorum sahsen. Sonucta yasakli bir urun degil en kotu vergi cikmasi lazim. UKİM e giren urunlerde urunun ulasma sureci en fazla 1-2 hafta daha uzayabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: chaos_Lord

quote:

quote:

Hocam bu mu yoksa n1000 mi karşılaştırmasını bekliyoruz.

Onu ben de cok merak ediyorum. Benimkiler gelene kadar clavinejunkie kanali coktan karsilastirmis olur herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

Hocam T2 yi baska bir ürünle karsilastirabildiniz mi?
    Birde yüksek seste dinlerken oldugu yerden cok ziplayip ses yapiyor sanki. Bu sorun sizce nasil?

Ptt subesinin 1 haftadir beklettigi hoparlorumu nihayet gidip bugun aldim. Ziplama sorunu ayni Mifa urunlerindeki sorun. Aslinda alt ayaklardaki bantlari cikmasi lazim ama bu da çıkmıyor gordugum kadariyla ve sert yuzeylerde yuksek basslarindan dolayi ziplama yapiyor.

Ses kalitesi mukemmel diyebilirim. Ses cok temiz dengeli ve detayli geliyor. Yalniz ses yuksekligi 10 watt urune gore biraz dusuk geldi. Bazi yerlerde 2x3,5 watt demis sanirim 7 watt lik bir urun ama altina bakinca da 2x5 watt yaziyor bilemedim. Ses rengi olarak Pulse X in daha kucuk daha dusuk sesli hali gibi. Bu ayarda ben yine Earson 160 i tercih ederim ama onun da kasasi cok kotu asiri ciziliyor ve kotu bir gorunum olusuyor. Bu onemli degilse T2 yerine Earson 160 derim. T2 yi JBL diye 200 TL den satsalar kimse yadirgamaz. Kasa ve ses kalitesi kusursuz bence ama ses yuksekligi bana az geldi biraz.(10 watt icin)

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap icin tesekkürler

Sizce 2 adet T2 alip sterio baglanirsa, Pulse X ten daha fazla mi ses seviyesi olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vahsi Hindi Sürprizi -- 9 Ağustos 2017; 19:1:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

Somho s327 çok dikkatimi çekiyor. TTLIFE M3 ile arasında gidip geliyorum ama yaklaşık 20 dolar da fiyat farkı var. Bu kadar fark yaratacağını da pek zannetmiyorum açıkçası.

amazon ve TR de yok bu model, GG'da varmış bitmiş. nereden alınır acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

Somho s327 çok dikkatimi çekiyor. TTLIFE M3 ile arasında gidip geliyorum ama yaklaşık 20 dolar da fiyat farkı var. Bu kadar fark yaratacağını da pek zannetmiyorum açıkçası.

amazon ve TR de yok bu model, GG'da varmış bitmiş. nereden alınır acaba

İkisi de Ali'de var
    Hocam çevremde hiç bluetooth hoparlör kullanan yok o yüzden senden bir bir kıyaslama rica edicem eğer uygunsan şimdi ben sony srs xb20 ve jbl flip 4 arasında kaldım ses karşılaştırmalarındanda xb20 yi daha çok beğendim.Senden 2 ricam var;1.olarak seninde bu iki ürün hakkında yorumunu almak isterim,ses olarak sony iyi ama flip 4 ünde su ve toza dayanıklılık batarya ömrü gibi artıları var.2. olarak bana 100 dolara kadar(ürün fiyatı) bunlarların dışında önerebileceğin ya da fiyat/performans olarak bunu al diyebileceğin bir hoparlör var mıdır? Şimdiden çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

Hocam cevap icin tesekkürler

Sizce 2 adet T2 alip sterio baglanirsa, Pulse X ten daha fazla mi ses seviyesi olur?

Daha fazla ses seviyesi olmaz ama odayi daha iyi doldurur daha zevkli bir dinleme deneyimi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Rache77

Hocam çevremde hiç bluetooth hoparlör kullanan yok o yüzden senden bir bir kıyaslama rica edicem eğer uygunsan şimdi ben sony srs xb20 ve jbl flip 4 arasında kaldım ses karşılaştırmalarındanda xb20 yi daha çok beğendim.Senden 2 ricam var;1.olarak seninde bu iki ürün hakkında yorumunu almak isterim,ses olarak sony iyi ama flip 4 ünde su ve toza dayanıklılık batarya ömrü gibi artıları var.2. olarak bana 100 dolara kadar(ürün fiyatı) bunlarların dışında önerebileceğin ya da fiyat/performans olarak bunu al diyebileceğin bir hoparlör var mıdır? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Flip 4 XB20 den her bakimdan ustun bence. Daha cok XB30 ile kiyaslaniyor. Aliexpress ten sansinizi denemek isterseniz Doss Soundbox XL alabilirsiniz. En kotu 40-50 TL vergi cikar diye dusunuyorum.

DOSS SoundBox XL Bluetooth 4.0 Home Speaker with 20W Driver, 12W Subwoofer and More Bass, Perfect for Home theatre and Party

http://s.aliexpress.com/mqqYJNnM

Bence su an Tronsmart T6 nin fiyati da harika. T2 nin ses kalitesini gordukten sonra T6 dan beklentim inanilmaz artti diyebilirim. T2 yi az once Mifa F6(7 watt) ile de kiyasladim. Her bakimdan ustun diyebilirim. 2 Adet T2 yi stereo kullanmak da cok guzel olabilir gibi geldi.

Hocam öncelikle çok teşekkür ederim.
    Şimdi baktım gerçekten soundbox xl sesi mükemmel ama taşınabilirliği nasıl?Birde T6 nın fazla kıyaslama videosunu bulamadım o yüden yorumuna güveniyorum.Son olarakda bu 4 ü arasından fiyatı hesaba katmadan en iyi ses performansı sonrada genel performansı hangisi sence?Tekrardan teşekkür ederim
  • https://m.aliexpress.com/s/item/32811453029.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32811453029&productSubject=32811453029&shortkey=vMfQnE7f&addresstype=600

İlginç bir hoparlör belki almak isteyen olur diye paylaşıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rache77

Hocam öncelikle çok teşekkür ederim.
    Şimdi baktım gerçekten soundbox xl sesi mükemmel ama taşınabilirliği nasıl?Birde T6 nın fazla kıyaslama videosunu bulamadım o yüden yorumuna güveniyorum.Son olarakda bu 4 ü arasından fiyatı hesaba katmadan en iyi ses performansı sonrada genel performansı hangisi sence?Tekrardan teşekkür ederim

Doss un taşınabilirliği az tabiki ama performans en iyisi. T6 yeni bir ürün o yüzden incelemesi yok ama bütün Tronsmart ürünleri gibi bu da çok kaliteli çıkacaktır diye umuyorum. Taşınabilirlik önemliyle T2 de pişman etmez

• Arkadaslar lg p7 nasildir? Ya da daha iyi bir sey onerirmisiniz amazondan falan alabilecegim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar doss soundbox xl getirebilen varsa alabilirim. Ya da bu ürünü nasıl alabiliriz?
  • Tronsmart T6 65,70$ olmuş alanlara hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.