Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.114
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen hocam yoksa kupon vardi 14 dolara falan gelecekti bende ondan cekindim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freefalcon kullanıcısına yanıt
    Tamamdir:) hafta sonu kuzende gordum grundig marka radyo kirmizi olanini tabi o suanda 350 tl falan bende oyle almaya karar verdim

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Eve geldm alayim dedim urun gözükmüyor tükendi heralde aliexpresste takilmaz insallah baska yerde yok cunku

• Avantree 3-in-1 Portable FM Radio with Bluetooth Speaker and SD Card Player, Auto Scan Save, LED Display, Rechargeable Battery(No Am) - SP850https://www.amazon.com/dp/B01J3N8ICQ/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_bapMCbTQB2RZF

Bu nasil hocam bilginiz varmi dediginiz urun amazonda yok suanda bunu buldum bende

• sirri42 S kullanıcısına yanıt
    15 dolara aldığımızı varsayarsak 85 tl gibi ediyor. amazondaki 20 dolar desen 115 tl falan ediyor. vergiye girse 30 tl lik vergiye kadar amorti ediyor kendini, takılsa bile 10-15 tl fazla vermiş olacaksın. ama takılmazsa 30 tl karın olacak diye düşün
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynsdrn

Aliexpress yıldönümünde 110 tl ye düşüyor hocam bu sizin attığınız ürünün markasından iş görür mü

TRY 114.92 51%OFF | TOPROAD HIFI bluetooth hoparlör Taşınabilir Kablosuz Süper Bas Çift Hoparlör Mic ile Soundbar TF FM Radyo USB Ses Kutusu
    https://s.click.aliexpress.com/e/mx2qYI0er
    Bu ürün hakkında freefalcon'un olumlu yorumu var işinizi görecekse alın.

• ilk 3 4 saniye dikkat edin bass kısmında patlak hoparlör gibi ses çıkıyor bu normalmi arkdaşlar? Amazona yazsamı ki?
  • ismai1 kullanıcısına yanıt
    o sesten çok doğru kelime mi olur bilmem de dızzlama beni daha çok rahatız etti. şarkıya özel midir acaba.

ek olarak, amazona yazsan bile satıcı başka onla görüşün diyecekler muhtemelen. bide bu geçen indirimden aldıın mı ? çabuk gelmiş öyleyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 25 Mart 2019; 19:54:8 >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    yok hocam daha önceden almıştım 18 dolara ama kenarda duruyordu bayadır kullanmadım bi 1 ay kadar oldu şimdi çıkardım son sesde çızırdıyor anlamadım sesi 2 kademe kısınca kesiliyor çızırdama
  • ismai1 kullanıcısına yanıt
    tam hatırlayamadım ama sen ya da başka bi kinps sahibi son seste patlıyor demişti sanırım. clavinetjunkie de testte sona açınca bozuyor gibi bişey demişti sanırım. belki ekolayzır ayarlarını kurcalayınca düzelir.

son seste patlamayan orta şeker hoparlör zor bulunuyordur belki :)
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Hocam amazon desteğe yazdım bize geri gönder yenisini yollayalım diyor. Süreçi tam anlamadım kargo parası vs ürünün bedelini geçmesin.
    Bide amazon.com hatay numarası ile telefondan arıyor çok tuhafıma gitti sesi dinlet felan diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismai1

ilk 3 4 saniye dikkat edin bass kısmında patlak hoparlör gibi ses çıkıyor bu normalmi arkdaşlar? Amazona yazsamı ki?
    buna benzer bir sorun yaşadım yüksek seste tıklama oluyodu, ama uzun süre şarj etmemiştim şarja takıp fulledim sorun kalmadı hatta az önce aynı parçayla bendeki kinpsi denedim sizdeki tıklama sesi yok bende, şarja takıp fulleyin sonra tekrar deneyin eğer aynı sorun devam ederse amazonla irtibata geçin. Sadece kinps için değil lityum pilli tüm elektronik cihazları ara sırada olsa şarj etmekte fayda var, çünkü bu tür piller şarj oldukça ömrü uzar.

• EaglePaw_ kullanıcısına yanıt
    hocam 1 ay önce aldım alır almaz şarja takım 1 2 kere kullandım kenarda duruyordu. Aldığım zaman şajı fulledim yüzde yüz öyle kullandım şuan yüzde 90 da şarj siz deyince tekrar taktım yüzde yüz gelsin tekrar denicem.

Edit yüzde yüz oldu yine aynı hocam tıklama oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismai1 -- 26 Mart 2019; 1:22:36 >
  • https://turbofuture.com/consumer-electronics/BlitzWolf-BW-AS2-40W-Wireless-Speaker-Review

The AS2, however, falls short when it comes to audio playback. Since I listen to audiobooks via Audible quite a bit, I decided to test this out. The AS2's clarity is affected especially on louder volumes because of the boosted bass. Voices aren't nearly as crisp as they could be and, as a result, you will experience a slight echoing effect if that is the right term to use.

AS2 de basslar sesin netliğini etkilemektedir diyor özellikle de yüksek seslerde diyor.
    bir de basslarındaki artışın yapay oluşundan bahsediyor.
    Buna ek olarak da sesteki artışa rağmen bozulmanın olmaması harika diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 26 Mart 2019; 0:26:46 >

• Efsane bit şey olmalı :)

https://www.aliexpress.com/item/-/32953355490.html

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba.

Vtin R2, Kinps Soundcircular, Mifa a10 arasında kaldım.

F/p ürünü diye mifa öne çıkıyor sanırım aliexpress indirimiyle ama gümrük konularını hiç kafaya takmak istemiyorum.
    Desibel çok yüksek olmasına gerek yok fakat bass çok net ve güçlü olmalı. Siz bunlardan hangisini önerirsiniz bana?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyumyasasi

Merhaba.

F/p ürünü diye mifa öne çıkıyor sanırım aliexpress indirimiyle ama gümrük konularını hiç kafaya takmak istemiyorum.
    Desibel çok yüksek olmasına gerek yok fakat bass çok net ve güçlü olmalı. Siz bunlardan hangisini önerirsiniz bana?
    Bence mifa a10 u eleyin önce. Artık mifa a10 alınmaz.

• quote:

Merhaba.

Mifa A10 da bass yok denecek kadar az.
    Giriş seviyesi bass lı cihaz alacaksanız Mifa A20 veya Tronsmart Element Pixie tavsiye ederim.
    Pixie kampanyada 27$ olacak kuponlarla dahada düşer. Mifa A20 seviyesinde fiyat/performans ürünüdür.
    https://www.aliexpress.com/item/Tronsmart-Element-Pixie-Bluetooth-Speaker-20W-Soundbar-Portable-Speaker-TWS-Double-Passive-Wireless-Speaker-15H-Playtime/32950320983.html?isOrigTitle=true&gps-id=6300026&scm=1007.14677.110221.0&scm_id=1007.14677.110221.0&scm-url=1007.14677.110221.0&pvid=d039fcb6-18c4-450e-84b8-f56f23f5ae7a&spm=a2g1y.promotion-20181111.promoteRecommendProducts_6227793.6

• quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

Mifa A10 da bass yok denecek kadar az.
    Giriş seviyesi bass lı cihaz alacaksanız Mifa A20 veya Tronsmart Element Pixie tavsiye ederim.
    Pixie kampanyada 27$ olacak kuponlarla dahada düşer. Mifa A20 seviyesinde fiyat/performans ürünüdür.
    https://www.aliexpress.com/item/Tronsmart-Element-Pixie-Bluetooth-Speaker-20W-Soundbar-Portable-Speaker-TWS-Double-Passive-Wireless-Speaker-15H-Playtime/32950320983.html?isOrigTitle=true&gps-id=6300026&scm=1007.14677.110221.0&scm_id=1007.14677.110221.0&scm-url=1007.14677.110221.0&pvid=d039fcb6-18c4-450e-84b8-f56f23f5ae7a&spm=a2g1y.promotion-20181111.promoteRecommendProducts_6227793.6

Alıntıları Göster
    yurtdışından çok sık alışveriş yapmadığımdan soruyorum, aliexpresste gümrük sıkıntısından bahsedilmiş sıkça, amazonda tüm vergileri baştan ödediğimiz için sorun olmuyor denmiş. 20w için gayet iyi fiyatta gibi önerdiğiniz ürün fakat sonrasında vergi ne kadar çıkma ihtimali var? ayırdığım bütçe kısıtlı ondan kararsız kalıyorum

• quote:

yurtdışından çok sık alışveriş yapmadığımdan soruyorum, aliexpresste gümrük sıkıntısından bahsedilmiş sıkça, amazonda tüm vergileri baştan ödediğimiz için sorun olmuyor denmiş. 20w için gayet iyi fiyatta gibi önerdiğiniz ürün fakat sonrasında vergi ne kadar çıkma ihtimali var? ayırdığım bütçe kısıtlı ondan kararsız kalıyorum

Alıntıları Göster
    Amazonda vergi dahil olduğu için uygun fiyatlı ürünleri oradan almak daha mantıklı.
    Çin piyasasından alınırsa yüksek ihtimalle bu cihazlara vergi çıkar.
    Mifa A20 ve Element Pixie 15W.

• 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.