Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.120
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmet0303531

hocam ürünü alirken vergi ve depo bedeli odemediyseniz sizden %20 gümrük bedeli ve depo bedeli alacaklar. ama bazen depo bedelini almiyor dhl sadece gumruk bedeli alirlar...

Depozito ödedim ama niye böyle bir şey çıktı anlamadım...

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    tamam hocam dedigim gibi sizden birde gümrük vergisi alacaklar yuzde yirmi

iste bu depozito bedeli hiçbir zaman bizim ptt olmuyor, ozel kargo firmaları boyle maalesef, amazon ebay gibi sitelerde hep ozel kargolar ile gönderim yapiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet0303531 -- 27 Şubat 2018; 12:4:33 >
  • quote:

iste bu depozito bedeli hiçbir zaman bizim ptt olmuyor, ozel kargo firmaları boyle maalesef, amazon ebay gibi sitelerde hep ozel kargolar ile gönderim yapiyor...

%20 değil %18 hocam,avrupa birliği dışındaki ülkeler'de %20 ayrıca rutin bir işlem,amazon.de gümrük vergisi'nin parasını almış zaten,herhangi bir ücret çıkmaz..
  • complete_ kullanıcısına yanıt
    evet şimdi farkettim, vergi ve depozito bedeli alınmış...

• quote:

Orijinalden alıntı: complete_

quote:

%20 değil %18 hocam,avrupa birliği dışındaki ülkeler'de %20 ayrıca rutin bir işlem,amazon.de gümrük vergisi'nin parasını almış zaten,herhangi bir ücret çıkmaz..

Teşekkürler umarım çıkmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Orijinalden alıntı: complete_

quote:

Teşekkürler umarım çıkmaz

çıkmaz hocam özel kargo firmaları ne yapacakları belli olmaz ama sorun çıkarırlarsa muhatabınız amazon diyin ben onlara gerekli ödemeyi yaptım

Bebek arabası ve bebek yatağı almıştım daha önce Amazon.de den. Ups e yetki belgesi gönderdim herhangi bir ücret falan ödemedim siz de ödemezsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hboz90

Bebek arabası ve bebek yatağı almıştım daha önce Amazon.de den. Ups e yetki belgesi gönderdim herhangi bir ücret falan ödemedim siz de ödemezsiniz.

Yetki belgesi dediğiniz nedir hocam, kime gönderiliyor?

Takipte gümrüğe takıldı görünüyorsa ups i arayın mailinize atıyorlar siz doldurup imzalayıp tekrar e mail olarak gönderiyorsunuz. Bir iki gün içinde İstanbul’da iseniz ulaşıyor ürün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hboz90

Takipte gümrüğe takıldı görünüyorsa ups i arayın mailinize atıyorlar siz doldurup imzalayıp tekrar e mail olarak gönderiyorsunuz. Bir iki gün içinde İstanbul’da iseniz ulaşıyor ürün

Anladım teşekkürler

hocam kullananların görüşleri bence daha degerli, mifa a10 kesinlikle dediginiz gibi, jbl go ile kiyaslanamaz dediğiniz gibi...

• Alalım mı almayalım mı derken xb20 59€ olmuş

Bu çok iyiymiş kutulu alsam gümrükte sorun olur mu acaba hediye olarak alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

Bu çok iyiymiş kutulu alsam gümrükte sorun olur mu acaba hediye olarak alacağım

Gümrüğün işi belli olmaz ama genelde hoparlörde sorun çıkmıyor özellikle aliexpress'ten gelenlerde. 23€ sınırı uygulanmaya başlarsa biraz daha fazla vergi çıkma ihtimali olabilir. Satın alırken satıcıya 20$ yazmasını belirtirseniz sorun olmaz

Teşekkürler incelemelere baktım sesi de iyiymiş
  • Merhaba arkadaslar amazondan aldigim sony xb 20 geldi. Ufak bir kiyaslama yaptim ses kalitesi gayet iyi xiaomi mdz 26 ile kiyasladigimda 5 gomlek daha iyi dersem beoplay a1 den 2-3 gomlek dusuk diye anlatabilirim. Ozellikle bang olufsen bile bas agirlikli bir hoparlor degilken bas kalitesi beoplayden dusuk kaliyor.Bu beni biraz üzdü Ama fiyatina gore cok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: infrared

Merhaba arkadaslar amazondan aldigim sony xb 20 geldi. Ufak bir kiyaslama yaptim ses kalitesi gayet iyi xiaomi mdz 26 ile kiyasladigimda 5 gomlek daha iyi dersem beoplay a1 den 2-3 gomlek dusuk diye anlatabilirim. Ozellikle bang olufsen bile bas agirlikli bir hoparlor degilken bas kalitesi beoplayden dusuk kaliyor.Bu beni biraz üzdü Ama fiyatina gore cok iyi

hayırlı olsun hocam,sony'i dolap,raf v.s. yerlerde kullanın,bas performansı ve surround artar,ayrıca hoparlöre 50 saat zaman verin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 28 Şubat 2018; 20:46:20 >

• Ilerleyen zamanlarda tekrar denerim zaten yanliz beoplayde 10 saat calmamistir

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.