Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
375
Favori
1.333.927
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yalnız hocam arada muazzam fiyat farkı var sırf bu yüzden segmentleri farklı...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haklisiniz bu yuzden xb 20 fiyat performans olarak cok iyi. Ama 1000 tl bandinda birsey ariyorsaniz beoplay a1 in ses rengi cok guzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • infrared kullanıcısına yanıt
    Kullanmadım hocam doğrudur sonuçta o fiyata bayağı kaliteli bir ürün ortaya çıkmıştır. Zaten markada özellikle bu alanda uzman...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infrared

Merhaba arkadaslar amazondan aldigim sony xb 20 geldi. Ufak bir kiyaslama yaptim ses kalitesi gayet iyi xiaomi mdz 26 ile kiyasladigimda 5 gomlek daha iyi dersem beoplay a1 den 2-3 gomlek dusuk diye anlatabilirim. Ozellikle bang olufsen bile bas agirlikli bir hoparlor degilken bas kalitesi beoplayden dusuk kaliyor.Bu beni biraz üzdü Ama fiyatina gore cok iyi

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

Beoplay A1 RMS çıkış değeri nedir hocam? Peak değeri vermişler ama RMS bulamadım. İkisini kıyaslayınca ses kalitesi değil de ses çıkış gücü ve son sesi temiz vermede durum nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 20w bass 20w tiz yaziyordu ama peak mi hatirlamiyorum hocam. Evde son ses pek acamadigim icin su an icin son ses deneyemedim xb 20yi. Ancak beoplay bir apartman dairesinde kesinlikle yeterli ve hic bozulma yok. Xb20 yi denedigimdede yazarim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infrared -- 1 Mart 2018; 13:17:21 >
  • Sony xb20 yaklaşık 4.5 günde Kayseri'ye teslim edildi sipariş verdikten sonra. İstanbul firmalarından verdiğim siparişler bile bu kadar çabuk gelmiyor nerdeyse

Akşam vakit bulursam inceleme ve karşılaştırma yapmaya çalışacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Sony xb20 yaklaşık 4.5 günde Kayseri'ye teslim edildi sipariş verdikten sonra. İstanbul firmalarından verdiğim siparişler bile bu kadar çabuk gelmiyor nerdeyse

Akşam vakit bulursam inceleme ve karşılaştırma yapmaya çalışacağım

Hayırlı olsun hocam. İncelemeni, değerlendirmeni ve diğerleriyle karşılaştırmalarını bekliyoruz dört gözle.

Benimkisi de yarın teslim edilecek diye umuyorum.

• kanihba K kullanıcısına yanıt
    Flip 4 ile XB20 arasında kısa bir kıyaslama yaptım. XB20 de Extra Bass açıkken bile bass yok desem yeridir Bass Head değilim ama hoparlör gücüne göre Bass lar gerçekten çok cılız.. Ses olarak mükemmel olmasa da gayet kaliteli. Bass ların zayıflığından olsa gerek ses genel olarak tiz geliyor. Ses yüksekliği olarak Flip 4 e yakın. Hafta sonu daha detaylı bir kıyaslama yapabilirim ama şu an içi Flip 4 e 10 puan verirsem XB20 ye 8.5 veririm. Flip 4 daha dengeli ve bass ları bariz üstün bir hoparlör. XB20 yi 235 TL ye aldığımızı düşünürsek bu fiyata çok iyi diyebilirim. Ben mavisini almıştım görünüm ve kasa olarak da çok hoş.

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Hocam Pulse X ile kıyaslananız ne dersiniz? Özellikle bass hususunda?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur

Hocam Pulse X ile kıyaslananız ne dersiniz? Özellikle bass hususunda?

Pulse X Bass tan yapılmış tabiki daha iyi Şaka bir yana Pulse X in tek daha iyi olduğu taraf bass diyebiliriz onun dışında XB20 her türlü üstün

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Flip 4 ile XB20 arasında kısa bir kıyaslama yaptım. XB20 de Extra Bass açıkken bile bass yok desem yeridir Bass Head değilim ama hoparlör gücüne göre Bass lar gerçekten çok cılız.. Ses olarak mükemmel olmasa da gayet kaliteli. Bass ların zayıflığından olsa gerek ses genel olarak tiz geliyor. Ses yüksekliği olarak Flip 4 e yakın. Hafta sonu daha detaylı bir kıyaslama yapabilirim ama şu an içi Flip 4 e 10 puan verirsem XB20 ye 8.5 veririm. Flip 4 daha dengeli ve bass ları bariz üstün bir hoparlör. XB20 yi 235 TL ye aldığımızı düşünürsek bu fiyata çok iyi diyebilirim. Ben mavisini almıştım görünüm ve kasa olarak da çok hoş.

Off ya. Ben de bass head değilim ama, o kadar düşük olması da fena olmuş. :(

Bu flip 4 var ya, en sonunda aldırtacak kendini bana..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanihba -- 1 Mart 2018; 22:0:35 >

• arkadaşlar bugün elime ulaşan mifaa10 u 5 dakika denedim kutusu herşeyiyle tam olarak geldiği gibi satıyorum. Cihaz iyi fakat ben çok daha iyi bir makina arıyormuşum bunu anladım :)

bu nedenle ürünü satıyorum.

28 usd ye aldım 100 tl ye istanbul maltepe civarında elden teslim edebilirim.
  • Arkadaslar xb 20 6 saattir falan sarjda. Led bildirim hala kirmizi yaniyor. Yesile donmuyormu bu cihazda

• quote:

Orijinalden alıntı: paranoi

arkadaşlar bugün elime ulaşan mifaa10 u 5 dakika denedim kutusu herşeyiyle tam olarak geldiği gibi satıyorum. Cihaz iyi fakat ben çok daha iyi bir makina arıyormuşum bunu anladım :)

bu nedenle ürünü satıyorum.

28 usd ye aldım 100 tl ye istanbul maltepe civarında elden teslim edebilirim.

Hocam o zaman çok daha iyilerine yönelmen gerekecek. Mifa A10 bu başlıkta haddinden fazla övülüyor olabilir, alanların sonuçta 10W RMS değerini göz önüne almaları gerekiyor. Bir de bu tip bluetooth hoparlörler stereo etkisini tam veremiyorlar, eğer derdiniz oysa 360 derece olanlarına göz atıp gerçek ortamda deneyin derim.
  • kanihba K kullanıcısına yanıt
    Flip 4 gerçekten çok iyi. JBL bunun üzerine ne koyup Flip 5 çıkartabilir dedirtiyor insana Aynı Şekilde Charge 3 ve Xtreme modelleri de çok iyi olduğu için JBL yeni model çıkarmak yerine bunları yazılımsal olarak geliştirmeye devam ediyor ki bence çok doğru bir hamle.

XB21, XB20 nin üzerine ne koyacak bilmiyorum ama kimse kusura bakmasın XB20 , JBL Flip 4 den iyi diyen ya ağır Sony Fanıdır ya da JBL hater ı

Ben 2 markayı da seviyorum, hatta fiyatını da düşünerek XB20 yi gerçekten sevdim ama her türlü Flip 4 önde XB20 den. Fiyat farkına değer mi derseniz outdoor kullanmayacaksanız XB20 ,Flip 4 ün yerine rahatlıkla alınabilir 49€ ya düşerse yine. XB20 su geçirmez olmadığı için JBL ürünlerini sahil,havuz vb. yerlerde kullanmak daha mantıklı.

• sony'de bas yok diyen arkadaşlar bence cihazı besleyemiyorlar,aux girişi ile yada iyi bir player ile denesinler bakalım bas varmı yok mu,ayrıca 50.-saatlik burn süresi var,plip 4 detay kaçırıyor,plip 5'de belki bunu başarırlar,ama harman firması kablusuz ses konusun da jbl'i daha eğlencelik ürün gamı olarak harman'ı ise hifi odaklı kullanıyor..

mifa'yı beyenmeyen arkadaşlar olabilir,çünkü çözünürlük diye bişey yok,ayrıca dipses sorunu var,ayrıca surround ses konusunda yetersiz,100.-tl edermi edebilir diyeyim..
  • Freefalcon hocam kısa bir süre onceki yazınizda charge 3 e guncelleme geldiğini ve flip 4 u yakaladıgını yazmıştınız. Sizce ses kalitesinde hangisi daha iyi

• bu iş böyle demekki

mifa a10 aldık yeter dediydik
    şimdi okudukça daha iyisini alasım geliyor.

JBL Flip4 amazonda 74 dolar daha uyguna nerden alınabilir?
    https://www.amazon.com/gp/product/B00Y3B7AHS/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1M2AR6046TFJG&psc=1
  • Mihmander kullanıcısına yanıt
    Charge 3 bak dostum çok daha iyi bende alacağım yorumlar güzel

• kendall kullanıcısına yanıt
    kaça alırız?
  • 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.