Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.920
Cevap
375
Favori
1.334.393
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar f/p cihazlarına baktım da hepsi 30$ bandında geziyor fiyatlar. En çok satılan ürün yanlış ya da eksik bakmadıysam Anker Soundcore 2 var. Bunun yanında Mifa A10, Xiaomi Mi Wireless Bluetooth Hoparlör, DOSS SoundBox Bluetooth Hoparlör. Sıralama yapabilecek olan var mı ya da onu değil bunu al diyecek var mı? Basslar çok bozulmasın yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben de mifa a10 almıştım earson 160 ı arkadaşa satmıştım ama earson 160 dan sonra bariz bir fark göremedim. Ses kaynağı ile mi alakalı acaba bilemedim. Sadece basslar biraz daha kaliteli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 2 Aralık 2017; 16:21:59 >
  • 18 kasimda siparis vermis oldugum mifa a10 geldi toplam 12 gunde.. muthis bir alet cok memnunum.. bekledigimden kucuk mus canavar gibi. Grafite modelini aldim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Matthew Murdock

Lg p5 sanırım hoparlör destekliyor. Bende de s8 var onda da kendinden 2 farklı hoparlörü bağlayabiliyoruz. Benim bildiğim bu kadar.

Çok iyiymiş S8'in özelliği hocam, acaba telefonun yazılımı ile mi donanımı ile mi alakalı merak ettim.

• Arkadaşlar pc'den bluetooth hoparlörü kullanmak için hangi cihazı önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: flegga34

Arkadaşlar f/p cihazlarına baktım da hepsi 30$ bandında geziyor fiyatlar. En çok satılan ürün yanlış ya da eksik bakmadıysam Anker Soundcore 2 var. Bunun yanında Mifa A10, Xiaomi Mi Wireless Bluetooth Hoparlör, DOSS SoundBox Bluetooth Hoparlör. Sıralama yapabilecek olan var mı ya da onu değil bunu al diyecek var mı? Basslar çok bozulmasın yeter

Arkadaşlarlar şu gönderiyi yorumlayabilecek olan var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

quote:

Orijinalden alıntı: Matthew Murdock

Lg p5 sanırım hoparlör destekliyor. Bende de s8 var onda da kendinden 2 farklı hoparlörü bağlayabiliyoruz. Benim bildiğim bu kadar.

Çok iyiymiş S8'in özelliği hocam, acaba telefonun yazılımı ile mi donanımı ile mi alakalı merak ettim.

Hocam büyük ölçüde donanim destegi ile alakali, Bluetooth 5.0 ayni anda iki adet müzik cihazina (Kulaklik Hoparlör vs.) veri gönderebildigi icin, bu ozellik olmali. Gerisi ise cihazin yazilim özelliğine kalmış.

• quote:

quote:

Arkadaşlar f/p cihazlarına baktım da hepsi 30$ bandında geziyor fiyatlar. En çok satılan ürün yanlış ya da eksik bakmadıysam Anker Soundcore 2 var. Bunun yanında Mifa A10, Xiaomi Mi Wireless Bluetooth Hoparlör, DOSS SoundBox Bluetooth Hoparlör. Sıralama yapabilecek olan var mı ya da onu değil bunu al diyecek var mı? Basslar çok bozulmasın yeter

Hocam Büyük ölçüde Mifa A10 tavsiye ediliyor, ozellikle Dengeli ses icin. Xiaomi MDZ-15 ise alt ve alt-orta ses düzeyinde Bass konusunda Mifa A10dan daha iyi olduğu söyleniyor. Fakat yüksek seste Xiaomi Mdz-15 in bass konusunda bir avantaji kalmadigi belirtiliyor. Ayrica genel manada Mifa A10un ses düzeyi daha yüksek olduğu belirtiliyor Xiaomi Mdz-15 e göre. Doss hakkinda ise bir fikrim yok.

• https://www.sesvegoruntusistemleri.com/LSX-70-Isikli-Bluetooth-Hoparlor-SOK-FIYAT-Bronz,PR-3869.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 3 Aralık 2017; 4:37:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paranoi

Selamlar philips bt110 konusunda hiç kimse yazmamış ama youtube da frenkans incelemesinde cok övülmüş ürünü kullanan varmı tavsiye edermisiniz?

Arkadaşlar bt110 kullanan yok mu

• MIFA A10 almış olan arkadaşlar nerden aldınız acaba?
    Amazon yada Aliexpress farketmez. Link verirseniz bende almayı düşünüyorum.
  • quote:

quote:

Mifa A10>Soundcore 2=Doss SoundBox

• quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Hocam ben de mifa a10 almıştım earson 160 ı arkadaşa satmıştım ama earson 160 dan sonra bariz bir fark göremedim. Ses kaynağı ile mi alakalı acaba bilemedim. Sadece basslar biraz daha kaliteli.

İkisi de Dengeli ses veriyor zaten, arada pek fark yok gibi normal kullanimda. Mifa A10 yuksek kaliteli muziklerde detayi biraz daha iyi veriyor

• Aldığım bir ürünü sizlerle paylaşmak istiyorum, f/p ürünü çıktı, kulakiçi bluetooth kulaklık arayanlar ve özellikle batarya sorunundan şikayetçi olanlar için biçilmiş kaftan

SİROFLO S01 Gearbestten aldım şuan 10.99 ben kargoyu puan vs ile bedavaya getirdim, ürünün en önemli artısı adamlar 220 mah pil kullanmış, normal satılan kulaklıkları 70-100 mah arası ortalama düşünürsek muazzam ve gerçekten de uzun çalıyor ürünü 2-3 saatten fazla kullandım hala tek diş düştü, 10 saar süre yazıyor ama 5-6 saat çıkarsa bile çok iyi, ses kalitesi de bu fiyata göre ortalamanın üzerinde basslar çatlak, adi değil ve müzik esnasında bluetooth bağlantısı parazit ve benzeri sinyaller vermiyor, kulaklık kısmı biraz spor tarzı büyükçe ama kulağa takınca rahatsız etmiyor, zaten bataryaların muhtemelen bu kısımlarda olduğunu düşünüyorum, aldığım ürüne yurtiçinde olsa fiyat biçmem gerekirse 200 TL den aşağı etmez bu kalite, hele bu pil süresi her üründe yok düşünenler kesinlikle kaçırmasın, yalnız kulaklık slikonları değişince performans baya artıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 3 Aralık 2017; 14:4:41 >

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam yani şuan benim telefonumu 3 bluetooth hoparlörüme bağlama şansım yok öyle mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetozturk154

MIFA A10 almış olan arkadaşlar nerden aldınız acaba?
    Amazon yada Aliexpress farketmez. Link verirseniz bende almayı düşünüyorum.

Aliexpressten almıştım ben 28 dolara şimdi 31 dolar olmuş. Aldığım fiyata arkadaşa sattım ahım şahım bir sesi yok .mifa m1 almıştım ilk onunla birebir aynı. ses kalitesi olarak. Açıkçası ben earson 160'ı daha çok beğendim. Ses yüksekliği ve bas kalitesi olarak az daha iyi mifa a10 .30 dolara kadar olan ürünler hemen hemen aynı kalite.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 3 Aralık 2017; 17:52:32 >
  • Peki arkadaşlar herkes mifa A10 demiş bide Bluedio Bs5 ile karşılaşırsak hangisini dersiniz o da çok aklımı çeldi

• flegga34 kullanıcısına yanıt
    Bluedio kalitesiz ve şişirilmiş bir marka A10 alın.

• Arkadaşlar benim sorum biraz farklı elimde akıllı saat ve bluetooth kulaklık var. Telefon olmadan bunları birbirine bağlayıp örneğin koşu yaparken akıllı saate müzik yükleyip bunu bluetooth kulaklık ile dinleme şansım var mı acaba? Akıllı saatimin sd kart girişi olmadığından deneyemedim

• 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.