DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Bluetooth Alınan Dosyaları Bulamıyorum
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
55.081
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Bluetooth Alınan Dosyaları Bulamıyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      69 Mesaj
      18 Haziran 2011 13:12:30 Konu Sahibi
      Arkadaşlar Nokıa 5130 XpressMUsic telefondan bilgisayara bluetooth aracılığıyla resim gönderdim ancak kaydedilen yeri bulamadım.Bilgisayarın işletim sistemi Windows 7.Gönderdiğim buluetooth marka modeli (Bluetooth class billionton) aygıt tak çalıştırdır.
      |
      |

BU HAYATI FAZLA CİDDİYE ALMAYIN NASIL OLSA İÇİNDEN SAĞ ÇIKAMAYACAKSINIZ
    • Teğmen
      169 Mesaj
      18 Haziran 2011 15:18:22
      Eğer dosya gönderimi başarılıysa ve dosyanın adı değişmeyeceğinden dolayı; bilgisayarınızda yolladığınız dosya adıyla arama yaptırırsanız hangi dizine yolladığını bulabilirsiniz.
      |
      |

Herkesin aynı şeyi söylemesi bazen herkesin yanıldığı anlamına da gelebilir.
    • Binbaşı
      1006 Mesaj
      18 Haziran 2011 16:45:49
      büyük bir ihtimallle belgelerimde bluetooth un dosyasının içindedir
      |
      |

• Yarbay
      2712 Mesaj
      18 Haziran 2011 17:21:29
      Sağ alt köşedeki simgelerde bluetooth a sağ tık yapın kaydedilen verilerin yerini açmak için seçenek olması gerekir
      |
      |

Intel Core i7-6700 @3.40GHz | Zotac AMP! Edition Nvidia GeForce GTX 1070 |ASRock H170 Pro4/Hyper| 16GB-DDR4-2133MHz | 1TB 7200RPM WD Blue+1TB Hitachi 7200RPM HDD+2 TB Western Digital Harici | Windows 10 Pro | 8MBps Smile ADSL 50GB AKK
    • Er
      1 Mesaj
      13 Şubat 2016 16:50:03
      Slm arkadaşlar ben samsung grand2 tlf eşime bluetootla resmi aktaracakken başka bir tlf gitti nokia 101 diye yanliklik ona yollamisiz gönderirken iptal ettik ancak öncekiler gitmismidir veya 10 katli apartmanda en fazla nereye kadar bluetot çeker acaba lütfen yardım edin bakabiliriz kişiyi nasıl bulabiliriz veya samsung tlf drabox falan bluetooth gönderilmeleri kaydederek nasıl bir yol izleyelim müşteri hizmelerini aradık ancak gitti gorunuyir dedi ama başarı pldunu olmasını acaba ltfn cvp yazi kisi resimleri görebilirim veya iptal eetim yarisindayken acaba resim hepsini de basarisii yazar😔

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.