Şimdi Ara

BlueStacks ile Android Uygulamalarınız Artık Bilgisayarınızda (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
8
Favori
101.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: d33p3r

quote:

Orijinalden alıntı: neofobic

quote:

Orijinalden alıntı: Batman Beyond

Bluestack installation is corrupt diyor hocam? Ve program açılmıyor.Sildim yükledim yine olmadı.Uyuz etti.Çok güzel olucaktı halbuki

kendi sitesinden 100 küsur mb lık dosyayı indir kur düzelir. beta sürümlerinde onu yapıyordu. yada program ekle kaldırdan sadece app player ı kaldır tekrar yukle. yukleme sırasında ınternetten dosya ındırıp kuracak. ozaman calısır.

Kendi sitesinden 100 mblık dosyayı bulamadım. 9 mb küsürlük bir dosya indirtiyor. İsmi şu şekilde. BlueStacks-SplitInstaller_native

100 küsür mblık dosyayı cepten indirip bilgisayara atacağım zaten. Farklı bir sistem denemeye çalşıyorum. Çünkü Evbilgisayarı değil.

Link veya yönlendirme yapabilir misin dostum?? Teşekkürler...

o indirdiğin dosyayı pc ne kur. yükleniyor ekranında tekrar takılı kalıyorsa eğer programı kapat. saatin oradan uygulamadan çık. yada görev yöneticisinden görevi sonlandır farketmez. daha sonra program ekle kaldır dan BlueStacks App Player ı kaldır. diğer BlueStacks Notification Center kalsın. kurulum dosyasını tekrardan çalıştır ve instal et düzelecektir. çalıştıramayan herkes ( ben dahil) bu şekilde çalıştırdı. başka yöntemi varmıdır bilmiyorum. eğer yine çalışmazsa senin pc de sorun olabilir yada başka bir sorun vardır bilemiyorum. yani çalışmaz ise başka bir çözüm önerim yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: d33p3r

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Batman Beyond

Bluestack installation is corrupt diyor hocam? Ve program açılmıyor.Sildim yükledim yine olmadı.Uyuz etti.Çok güzel olucaktı halbuki

kendi sitesinden 100 küsur mb lık dosyayı indir kur düzelir. beta sürümlerinde onu yapıyordu. yada program ekle kaldırdan sadece app player ı kaldır tekrar yukle. yukleme sırasında ınternetten dosya ındırıp kuracak. ozaman calısır.

Kendi sitesinden 100 mblık dosyayı bulamadım. 9 mb küsürlük bir dosya indirtiyor. İsmi şu şekilde. BlueStacks-SplitInstaller_native

100 küsür mblık dosyayı cepten indirip bilgisayara atacağım zaten. Farklı bir sistem denemeye çalşıyorum. Çünkü Evbilgisayarı değil.

Link veya yönlendirme yapabilir misin dostum?? Teşekkürler...

o indirdiğin dosyayı pc ne kur. yükleniyor ekranında tekrar takılı kalıyorsa eğer programı kapat. saatin oradan uygulamadan çık. yada görev yöneticisinden görevi sonlandır farketmez. daha sonra program ekle kaldır dan BlueStacks App Player ı kaldır. diğer BlueStacks Notification Center kalsın. kurulum dosyasını tekrardan çalıştır ve instal et düzelecektir. çalıştıramayan herkes ( ben dahil) bu şekilde çalıştırdı. başka yöntemi varmıdır bilmiyorum. eğer yine çalışmazsa senin pc de sorun olabilir yada başka bir sorun vardır bilemiyorum. yani çalışmaz ise başka bir çözüm önerim yok.

Başka bir başlıkta 100mblık dosyayı kurdum direk çalıştı. Sıkıntı olmadı. Verdiğin bilgiler içinde teşekkür ederim... Sağolasın...

• başka bir başlıktaki 100mb'Lik dosya nerde birisi link verse diyorum artık.
  • http://i.hizliresim.com/e2z9Le.jpg

arkadaşlar resimdeki gibi oluyor. bu sorunu nasıl çözerim, yardımcı olursanız sevinirim.
  • Merhaba, ben F klavye kullanıyorum. Ancak bu uygulamada yazdıklarım Q klavye düzenine göre çıkıyor. Ben nasıl F klavye ile bu programda yazabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^navi^^

http://i.hizliresim.com/e2z9Le.jpg

arkadaşlar resimdeki gibi oluyor. bu sorunu nasıl çözerim, yardımcı olursanız sevinirim.

sağolun çok yardımcı oldunuz, herşeye bilsede bilmese de bodoslama dalan donanımhaber kullanıcıları!

• uygulama güzel de klavye ayarlarını yapamıyorum yapsam da kaydetmio bunun bi çözümü varsa lütfen en kısa zamanda anlatabilir mi ?
  • new star soccer rahatlıkla oynuyorum tabi ekran titremesi var oda ekran kartım kötü olduğundan peki gamepad - joystick bağlayabiliyor muyuz bunlara çünkü örnek dr.driving i mouse ile oynamamız imkansız :D
  • BlueStacks programını kurdum ama oyunlarda ekranımda yıpıldama var hic durmuyor acaba nedendir.....
  • bilgisayara indirdiğim apk dosyalarını bluestacks'e nasıl atabilirim
  • Her şey güzel kullanıyorum fakat türkçe karakter kullanamıyoruz bunun bir çözümü var mı
  • arkadaşlar herkese selamlar baz apk dosyaları yüklerken sd karta atin ve apk kurundiyor
    peki pc de sd kart neresi aceba
  • Android cihazlarda iki parmagımızla ekranı kucultup buyutebiliyoruz ya.Acaba bunda nasıl oluyor bilen varsa çok makbule geçer
  • Arkadaşlar ben bu programı kurdum kullanıyorum fakat whatsapptan gelen görüntüleri pc üzerinde nerden görüntüleyebilirim,daha doğrusu bu program gelen dosyaları nereye kaydediyor ben bunlara nasıl ulaşabilirim ? internette ingilizce kaynaklar var,yapmaya çalıştım ama beceremedim.
  • arkadaslar uygulamaya pcden nasıl resm aktarabılırız
  • programı kullanan arkadaslar masaustune giremiyorum hep ilk kurulumdaki bir suru program kurma geliyor ama tabletteki gibi masaustu gelmiyor
  • Bu uygulamayı kurmayın. Genymotion,windroy kullanın ama bunu kullanmayın. Sisteme zarar verir bu.
  • bende kurdum ama böyle bi kurulum olmadı bende direk programa giriyor ama facebook yada farklı bir uygulama açmaya çalışırken gmail istiyor hesap'a bağlan dediğimde de bağlanmıyor sorun nerede acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.