Şimdi Ara

Heyecan Verici Özellikleriyle PSP 2 Dosya Konusu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
1
Favori
35.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uq4l4

quote:

Orijinalden alıntı: ilker burak

sony computer entertainment japan başkanı zamanında ds satışlarda öne geçtiğinde neden psp nin fiyatını düşürmüyorsunuz satılmıyor gibisinden bir soru sorduğunda verdiği cevap " biz zaten psp nin herkesin elinde olmasını istemiyoruz " psp yapı olarak oyun desteği olarak daha premium bir oyun konsolu olarak kalacaktır." gibi cümleler kurduğu için baya eleştirilmişti :D

şimdi ise eğer sony psp2 fiyatlandırmasını doğru yapıp oyun gamını daha da güçlendirerek 3ds in karşısına çıkarsa başarılı olacaktır en azından ds-psp farkı olmayacak eskisi gibi çünkü gerçekten psp2 nin detayları harika olmuş..

iki küçük eksiği var ancak eksik der misiniz bilemem bence eksik böyle teknoloji torbası bir alette :D titreşim yok ve hoparlörler el ya da parmakların altında kalacak oyun sırasında.. bunlar can sıkabilir.. bir de pil süreleri durumu var.. kabul edilebilir sınırlar içerisinde mi bilmiyoruz.. 5" ekrana güç sağlamak kolay değil..

o çok satar bu çok satar gereksiz tartışmalar.. ortada bi gerçek var 3ds bana hitap etmiyor.. hardcore oyunların,oyunların derinliğinin psp de fersah fersah ds den öte olduğunu biliyoruz psp2 bu farkı daha da açacak görünüyor işte bu yüzden 3ds katiyyen almam istese herkeste ds olsun hiç bir güç bana ds aldıramaz çekilişten çıksa bile satar psp2 alırdım :D

bence ds genelde 13,15 yaş altı çocuklara hitap ediyor sonuçta onlar için grafik önemli değil

yanlış bir düşünce.. ben 25 yaşındayım, psp fanıyım ama daha 1 ay önce nintendo ds lite aldım ve şu anda ikisinden de memnunum.. çok film izlediğim için psp'yi daha fazla kullanıyorum ama ds'te de içi dolu çok güzel oyunlar mevcut..

• quote:

bence ds genelde 13,15 yaş altı çocuklara hitap ediyor sonuçta onlar için grafik önemli değil

Tam tersi 13 15 yaş için grafik önemli.
  • bunu almak için psp 3004 ü satmak istiyorum piyasası hakkında pek bilgim yok.lisede derslerim bozulduğu için ailem elimden aldı yani fazla kullanılmadı kaça satabilirim arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismetdai

quote:

Tam tersi 13 15 yaş için grafik önemli.

hayatımda duyduğum en saçma genelleme

grafik beklentisi ile yaşın ne alakası var laf söyleyeceğim diye de bu kadar zorlamayın kendinizi.. komik duruma düşüyorsunuz nerelerimle güleceğimi bilemedim o derece :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 28 Ocak 2011; 1:33:22 >
  • Bsc miasfiri o linki paylaştında noldu. Bizde psp nin forumundan bişeyler paylaşalım, anlamadığım neyi çekemiosun. Sen git marionu pokemonunu oyna güzel güzel. Ne kadar sattığı beni ilgilendirmiyor ben aldığım zevke bakarım.
  • sony uçmuş bu sefer eğer denildiği gibi could computing sayesinde ps3 tamamlayıcısı olacaksa microsoft ne yapacak ben çok merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

http://www.nintendocu.com/index.php?subaction=showcomments&id=1296163034&archive=&start_from=&ucat=19&

sitenin adından belli zaten ne gibi bir fanboy işi olduğu.. bazıları gider god of war ghost of sparta oynar zevkten 15 köşe olur ama nintendocular gider sanki cihazı bunlar satıyormuşçasına "ama bizimki daha çok sattı yeaa" diye ağlar.. hayır ben de ds lite sahibiyim ve cihazı seviyorum ama ortalığı karıştırmanın ne anlamı var. 3ds ve psp2'yi almayı düşünüyorum, bana ne yahu kim ne kadar sattıysa.. zengin malı züğürdün çenesini yoruyor başka bir şey değil..

• bu sefer MS de çıkarsa bir mobil konsol ne güzel olurdu. rekabet hesabı
  • online desteği nasıl olacak acaba
    portable online olayı süper olur birde headset desteği var mı ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ilker burak

sony computer entertainment japan başkanı zamanında ds satışlarda öne geçtiğinde neden psp nin fiyatını düşürmüyorsunuz satılmıyor gibisinden bir soru sorduğunda verdiği cevap " biz zaten psp nin herkesin elinde olmasını istemiyoruz " psp yapı olarak oyun desteği olarak daha premium bir oyun konsolu olarak kalacaktır." gibi cümleler kurduğu için baya eleştirilmişti :D

şimdi ise eğer sony psp2 fiyatlandırmasını doğru yapıp oyun gamını daha da güçlendirerek 3ds in karşısına çıkarsa başarılı olacaktır en azından ds-psp farkı olmayacak eskisi gibi çünkü gerçekten psp2 nin detayları harika olmuş..

iki küçük eksiği var ancak eksik der misiniz bilemem bence eksik böyle teknoloji torbası bir alette :D titreşim yok ve hoparlörler el ya da parmakların altında kalacak oyun sırasında.. bunlar can sıkabilir.. bir de pil süreleri durumu var.. kabul edilebilir sınırlar içerisinde mi bilmiyoruz.. 5" ekrana güç sağlamak kolay değil..

o çok satar bu çok satar gereksiz tartışmalar.. ortada bi gerçek var 3ds bana hitap etmiyor.. hardcore oyunların,oyunların derinliğinin psp de fersah fersah ds den öte olduğunu biliyoruz psp2 bu farkı daha da açacak görünüyor işte bu yüzden 3ds katiyyen almam istese herkeste ds olsun hiç bir güç bana ds aldıramaz çekilişten çıksa bile satar psp2 alırdım :D

Ben 12 yaşındayım ama gerizekalı değilim! İstersen şu 13-15 yaşı 7-8 lere indir.

• quote:

Orijinalden alıntı: PracticeMan

online desteği nasıl olacak acaba
    portable online olayı süper olur birde headset desteği var mı ?

PSP'dek igibi olcak
    headset yok zaten dahili mikrofonu var kulaklığı oluyor ama oyun sesleri için
    -------
    PSP2 alacağım psp bana güzel bir deneyim yaşattı psp2 ise harikulade 3ds'nin grafikleri oyunları psp2 ile yarışamaz artık 10 yıldr mario 10 yıldır nintendo dog 10 yıldır sıktı bu işler psp 2 ne güzeltakmış unchartedı touchpadle valla uc3'ten daha çok sevdim ayıptır söylemesi
  • iphone 4 çüler psp ile karşılaştırıyorlardı telefonlarını.6 yıllık konsol ile ile taze çıkmış iphone 4 ile 6 yıllık olmasına rağmen onda aldığım zevki iphone 4 te alamıyorum.oyunalr dokunmatik ve hiçbir zevki yok.psp de loco roco,lbp,fifa 11 oynamak ise paha biçilemez
    şimdi gitsinler de yiyorsa psp 2 ile karşılaştırsınlar iphone larını ,tabi yerse
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmR_3153

iphone 4 çüler psp ile karşılaştırıyorlardı telefonlarını.6 yıllık konsol ile ile taze çıkmış iphone 4 ile 6 yıllık olmasına rağmen onda aldığım zevki iphone 4 te alamıyorum.oyunalr dokunmatik ve hiçbir zevki yok.psp de loco roco,lbp,fifa 11 oynamak ise paha biçilemez
    şimdi gitsinler de yiyorsa psp 2 ile karşılaştırsınlar iphone larını ,tabi yerse

iPhone 4 lerimizde oyun oynamayacağız artık

• Arkadaştan PSP Go alacaktım PSP 3004'ün yanına, gerçi PSP Go'yu yine alıcamda PSP2 sene sonuna doğru çıksa bari. Ona göre para biriktiricem çünkü.
  • quote:

iphone 4 çüler psp ile karşılaştırıyorlardı telefonlarını.6 yıllık konsol ile ile taze çıkmış iphone 4 ile 6 yıllık olmasına rağmen onda aldığım zevki iphone 4 te alamıyorum.oyunalr dokunmatik ve hiçbir zevki yok.psp de loco roco,lbp,fifa 11 oynamak ise paha biçilemez

onlar Angry Birds ü oynamaya devam edecekler sen ise aldığında Uncharted oynayacaksın arada dağlar öte fark olacak yani
    =)

Bir de ekran çözünürlüğü ne kadar net olacak o çok önemli aslında

• güzel inceleme bir psp almayı düşünüyorum ben de teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

iPhone 4 lerimizde oyun oynamayacağız artık

oynanmıyor hacı zaten.tabi bu benim görüşüm psp den hala iphone 4'ten çok daha fazla zevk alıyorum yani.iphone 4 te birtek fifa 11 oynuyorum o da yanımda psp taşımayım diye

quote:

Orijinalden alıntı: PracticeMan

quote:

onlar Angry Birds ü oynamaya devam edecekler sen ise aldığında Uncharted oynayacaksın arada dağlar öte fark olacak yani
    =)

Bir de ekran çözünürlüğü ne kadar net olacak o çok önemli aslında

angry birds de ne oyunmuş arkadaş.yarım saatten sonra sıkıyor yani. cuth the rope vardı o daha güzel ama angry birds abartıldıkça abartıldı.

şu psp2 çıksın.korsan olmasına gerek yok.uncharted,killzone,fifa,lbp,loco roco çıkar mı bilmem çıkarsa onu alırım bana yeter

• IOS oyunları genellikle basit ve anlık eğlenceye yönelik oyunlar oluyor.
    ipod touch ve iphone 4 üm var 3DS almayı düşünüyordum aklım psp2 ye de kayıyor seçim yapmak zor. Olmadı önce ucuz olanı veya ilk kırılanı alırım hevesimi alınca diğerini alırım.
  • Unutulan su ama.
    Oncelikle NINtendodan nefret etttigimi belirtiyim,.
    Tam bir SONY ciyim (tum konsollari elimde nintendodan bir cihaz bile almadim su ana kadar . )
    DS vs PSP ile 3DS vs NGP nin her seyi ayni.
    DS de PSP den once cikmisti.
    PSP de DS den bi kac kat guclu idi.
    Ancak sonuc, satis rakamlari ortada. DS sadece dokunmatik ekranla guc eksikligini kapadigi gibi birde satislari nerdeyse 2 katina katladi,
    DS : 140 Milyon
    PSP : 60 Milyon.

Yine 3DS erken cıkıyor PSP2 den.
    PSP yıne 3DS den cok ama cok guclu.
    Ancak 3DS de yıne farklılık olusturacak bır durum var. Herkesın merak ıcınde baktıgı GOZLUKSUZ 3D deneyımı.

Gucun ıse yaramadıgını ılk generasyonda PSP ve DS savasında gorduk.
    Artı 3DS su an DS lık oyunlardan cıkıp hardcorelesmeye dogruda gıdıyor (Ornek 2 tana Resıdent EVıl vs)
    Yani eskı kucuk, eglenceli oyunların yanına uzun surelı oynanıs gerektıren hardcore oyunları da eklemeye calısıyor.
    Buda eskıde PSP ye gore eksık olan yonunu kapama hamlesı olarak gorulebılır.
    Ancak PSP de GUC harıc ılgı cekıcı bır durum henuz ben goremedım.
    Portable cıhazları severım (2 psp em var) ancak zorunlu kalmadıgım surece grafık gerektıren oyunları PSP emde pek oymaka ıstemem (GOW ghost of sparta yı mecbur PSP de oynadım ama PS3 de de de cıksaydı PSP de mı PS3 de mı oynardım ? Kesınlıkle PS3 de olurdu cunkı 42 ınch de oynamak cok daha zevklı)
    O yuzden ben yıne PSP2 alıcam (sırf ona cıkacak ozel oyunları oynamak ıcın) (ALlah nasıp ederse) ama 3ds yı de dusunmuyor degılım.
    Gozluksuz 3D deneyımı benı kendıne cekıyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.