Şimdi Ara

Battlefield: Play4Free İnceleme (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
1
Favori
48.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

sanırım şu f ile p arasındaki rakam arttıkça oyunun freeplay seviyesi düşüp parayı veren düdüğü çalar mantığına gidiyor bu bilgiyi bize uygulamalı gösterdiğin için teşekkürler ea -_-

BF free oynuyorum.
    Silah sistemi cs nin yanına yaklaşamaz.
    Tamamen para harcamaya yönelik bir sisteme sahip.
    Training de puan harcamadan helikopter jet vs. kullanılmıyor kullanılsa etkili kullanmak için daha çok puan harcamak gerekiyor.
    Cidden alasım geldi.
    Full Trainingi açmak için 50 lira harcıyordum sonra uyandım
    " Orjinal oyun almak varken dedim " kendime.

Ben araç jet heli var diye oynuyorum.
    Battlefield 4 PC ye çıktı mı?
    BF3 mü alayım yoksa.

• oyun bedava ama para yatırmadan birşey yapamazsın adamların paralı silahları yanında başlangıç silahı sapan gibi kalıyor
  • şimdi kayıt oldum fakat indirmiyor. hala server.zip te bu oyunun indirme süresi nedir?
  • Bırakın abi oyunu Recon ların para yatırılıp alınan bir silahı var hem tek mermi ağır hasar veriyor 100 candan 50 60 gibi hemde taramalı gibi atıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ölü

şimdi kayıt oldum fakat indirmiyor. hala server.zip te bu oyunun indirme süresi nedir?

Yaklaşık 1 saat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • americas army nin grafikleri kötü diyorlar bu oyun americas army nin eline su dökemez bune ya bir sefer deniyeyim dedim kaliteli oyundur diye malum arkasında marka bir oyun firması var oynadığıma oynayacağıma pişman oldum o ne ya grafikler sanki bilgisayarın icadıyla aynı zamanda yapılmış birde bu oyunun marketinden gerçek parayla item alıyorsun bırakın arkadaş bedava diye kandırıyorlar bedava oyun bu
    lever atlamalı beş kuruşta harcamıyorsun steam üzerinden kuruyorsun kayıt oluyorsun oynuyorsun

• sireno52 kullanıcısına yanıt
    Oyun yeni olduğundan elbette ücretsiz olacak ileride normal F2P mantığına dönecektir. Ayrıca BF:P4F grafikleri gayet iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senin pek bilgin yok sanırım bu oyun ilk defa cıkmadı ilk cıktığında america's army. america's army 2. america's army 3.ve son sürüm olan america's army proving grounds tur ve bu ilk başladığı günden bu güne ücretsizdir kar güdmeyen bir oyundur market siztemi yoktur bundan önceki sürümleri oynamak gerçekten zordu örneğin oyun içi testleri vardı atış testi son olarakta sağlık testi zaten en zoruda o geçmek zordu sınavları geçtimi oyuna katılabiliyordun şimdi o kalktı
  • insaf neresi iyi bf 4 freenin görüntü kalitesi ilk cıkan americas army e benziyor bu senin bf 4 free
    buda ilk çınan americas army
    buda americas army 3 eğitim
    buda americas army 3 medic testi
    buda son cıkan oyun

• Gerçekten güzel bir oyun çıktığından beri oynuyorum. Recon oynaması çok eğlenceli. Oyunun biraz pay to win olması insanı sinirlendirebiliyor. Onun dışında güzel bir oyun.
  • thecellchuk T kullanıcısına yanıt
    Oyuna girdiğimde punkbuster kick yiyorum çözüm bilen varsa acil yardım
  • https://www.youtube.com/channel/UC_vWGpjH6SKRgJi0hIcVqVQ Arkadaşlar desteklerinizi bekliyoruz kanalımızda warface ve minecraft videoları vardır.istege gore windows ve android oyun ve uygulamalar incelenir.
  • artık funds satışı bitmiş mi, kendi sitesi dışında satış yapan oyun sitelerinde var gözüküyor onlar geçerli mi acaba?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.