Şimdi Ara

Bloodborne Saw Cleaver

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu doğru yerde mi bilmiyorum ancak konu gamerlar ile ilgili olduğu için buraya açtım Evet şimdi gelelim konuya..
    Bloodborne Saw Cleaver yapmak istiyorum internette bir çok fotoğraf var ve hangi malzeme ile nasıl yapmışlar öğrenmek istiyorum.
    Pek anlayamadım yapmak için neler kullanmalıyız, rengini nasıl resimlerdeki gibi yapmış ? Mucit arkadaşların fikirlerini bekliyorum. Teşekkürler

Bloodborne Saw Cleaver
     Bloodborne Saw Cleaver
     Bloodborne Saw Cleaver
     Bloodborne Saw Cleaver
     Bloodborne Saw Cleaver
     Bloodborne Saw Cleaver
     Bloodborne Saw Cleaver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spawn2 -- 30 Mart 2015; 13:13:22 >

• Güncel. Beyler bir el atın gözünüzü seveyim
  • EBay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

Güncel. Beyler bir el atın gözünüzü seveyim

resimleri koyduğun yerde anlatıyor işte. Bu arada niye benim gözümü seviyorsun anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: xleonhart

EBay

Yok hocam bakındım ama yok
  • Dostum bıçak şeklinde yapılan yerin malzemesi vibro macun a benziyor bizim fabrikada kullanılıyor bu malzeme ısıl işlem görmesi lazım sertleşmesi için mutlaka bir kalıba konulmalı bıçak şeklinde bir kalıba ihtiyacın olur gerisi profillerine yapılma

• Cop

• quote:

Orijinalden alıntı: ByScarface1905

Dostum bıçak şeklinde yapılan yerin malzemesi vibro macun a benziyor bizim fabrikada kullanılıyor bu malzeme ısıl işlem görmesi lazım sertleşmesi için mutlaka bir kalıba konulmalı bıçak şeklinde bir kalıba ihtiyacın olur gerisi profillerine yapılma

yaptırılabilecek bir yer var mı peki hocam. koleksiyonluk çok güzel bir şey olur bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

quote:

Orijinalden alıntı: ByScarface1905

Dostum bıçak şeklinde yapılan yerin malzemesi vibro macun a benziyor bizim fabrikada kullanılıyor bu malzeme ısıl işlem görmesi lazım sertleşmesi için mutlaka bir kalıba konulmalı bıçak şeklinde bir kalıba ihtiyacın olur gerisi profillerine yapılma

yaptırılabilecek bir yer var mı peki hocam. koleksiyonluk çok güzel bir şey olur bence

fiyat aralığı verirsen yaptırabilirim bir yere
  • Valla vibro macun o kadar pahalı değil ama kalıbı yapacak kişi parayı çok ister

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.