Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (762. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: JettoPistole Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
17.377
Cevap
159
Favori
616.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
15. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 760761762763764
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arianna'ya gittiğimde cevap vermedi ve geç kalmışım şapele davet etmeye o yüzden bossdan düşeni alıp kullanacağım. Dediğiniz kayıt yedekleme ile yapacağım 3 farklı sonu. Yasak ormandan gelen NPC'yi keseyim dedim oda kaybolmuş. Cevaplar için sağolun hocam.
  • mtnei kullanıcısına yanıt
    O npc kesince run veriyor. Iosefka'nin kliniğine gönderirsen de alien'a dönüşüyor ve kesince yine aynı run'u veriyor. Rica ederim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyuna başlamadan önce mutalaka okunması gerekir. Bana baya faydası oldu. Oyun kafamda daha çok şekillenmeye başlamıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynayan varsa hertürlü yardım edilir arkadaşlar.

• Hocam kosun yetiminde yardıma ihtiyacım var. Balıkçı köyünde.

PSN ID:mtnei
  • mtnei kullanıcısına yanıt
    Eklisiniz bende. Akşam gireriz,açık olursanız davet atarım.

• ps4 icin öncelikle bloodborne merak ediyorum,çok konuşulan oyunlardan,unch 4 ve last of us ta tadına baktık,onlarda çok konuşulanlardan,fakat çok süper güzel efsane vs biraz abartı kalmış..

witcher 3 te bloodborne gibi karakter geliştirerek ilerliyorsun sanırım,tom clancys the division da gına geldi artık bu karakter geliştirme mevzusundan,o yüzden uzak dur bulaşma diyorum blood mlood witcher falan filan..yüzlerce saat kafayı çiz dur yok gear yok zırh stamina falan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 11 Haziran 2019; 18:21:59 >
  • silahlara uygun verilmesi gereken statları nereden öğrenebilirim ?

• GörünmezKöy G kullanıcısına yanıt
    Ilk sayfadaki rehberde olmasi lazim hocam

• bu ne ya,daha ilk boss mu ne ayak oraya gelemedik,her oldugunde tekrar bastan al ayni dingillerle ugras dur..ilk boss a gitmeden bi yerde daha guclu kiyafet varmis belki onu alirsak...çin işkencesiymiş bu oyun

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    234 lw e kadar geldim hocam oyunda hic bir yerde ilk boss a gelene kadar zorlanmadım cünkü yabancıydım o oyun tarzına pes etmeyin ben etmistim 1 hafta girmemistim sonra 4 kez oyunu bitirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonthor

234 lw e kadar geldim hocam oyunda hic bir yerde ilk boss a gelene kadar zorlanmadım cünkü yabancıydım o oyun tarzına pes etmeyin ben etmistim 1 hafta girmemistim sonra 4 kez oyunu bitirdim.
    234 lvl mi

her oyunda oldugu gbi alismak gerek illa ki ama 0.1 mili saniye gec kaliyosun elindeki kazmayi sallamaya küttt yiyosun sopayi tuş kombinasyonuna alisana kadar git gel konya avcinin rúyasi kâbusu kaynanasi

Delinin bilgisi bulduysan kullan, sezgiyi bir yap level almaya başla. Pes etmek yok avcı :)

Hocam teker teker basla ilk önce yavas yavas zaten zorlandığın yerlerde yardım çağırabiliyorsun. (ilk boss u gördükten sonra)

• sadistçe sanki kirk defa olsende yine de kendine ceken bisey var oyunda cozemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Delinin bilgisi bulduysan kullan, sezgiyi bir yap level almaya başla. Pes etmek yok avcı :)
    haa o deli nin icatindan 2 tane var sanirim duruyolar oyle sap sap..

1-tus kombinasyon degisiyor mu,kosma tusu yuvarlak hic rahat degil, X olsaydi daha iyi olur.

2- merkez yapraam mi nedir ordan cikamadik daha , biraz taktiklerle alistim,10 dk indiriyom butun kolay kamilleri,bikac tane de hayvan bikac iri cusseli tipsiz dombilik falan,atiyorum 3-4 bin kan yankisi toplaniyo bi yerde õlmeden once ilk basladigimiz yere gidip o yankilarla bisey alabilirmiyiz ? mesela baltayi hantal buldum gidip testere yi alabilirmiyim ?o tas bebek mi ne vardi oraya donebilirmiyiz merkez yapraam diye basladigi yerden geriye..orda mi gelistirme vs yapiyoruz ?

1-Tuş kombinasyonu oyun içinde değişmiyor ancak ps ayarlarında sanırım öyle bir değişiklik yapılabiliyor.

2-Merkez Yharnam'dan Avcı Rüyasına ilk bulduğunuz lambadan dönebilirsiniz. Taş bebekten level alabilirsiniz. Ayrıca balta hantal görünebilir fakat ileride bazı düşmanlar tuzak kurup topluca üzerinize geldiğinde uzun modda R2 şarj atak ile hepsini süpürebilirsiniz hızlıca. Yani silaha alışmaya bakın sonra elinizden düşürmezsiniz.

Bu ilk bölümü farm yaparak geçmeye odaklanın,bu sayede kan şişesinede ihtiyacınız kalmayacaktır. Topladığınız her ruh ile level almaya çalışın. Sonrasında ufak tefek ruhlar üstünüzde işe yaramayınca harcarsınız ihtiyacınıza göre.

Taş bebeğin canlanması için sezgi puanına ihtiyacın var. Delinin bilgisini kullan de inventoryden. Onlar 1 sezgi puanı veriyor.

• tşk cvp icin

• Oyunu tekrar yükledim ama zor geliyor bana, co-op oynama gibi bir durum var mı?
  • 
Sayfa: önceki 760761762763764
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.