Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (672. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.376
Cevap
159
Favori
616.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
47. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 670671672673674
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: valley4891_sony

Oyun ilerledikçe daha zorlaşıyor ben ps4 aldığımda almıştım ilk boss a gelemeden ölüyordum sürekli şimdi baya ilerledim zorlaşmaya başladı isterseniz beraber oynayabiliriz

Psn adını yaz buraya yada pm olarak atabilirsin sanırım 3 kişi oluyordu co-op şeklinde bizde arkadaşla yeni başladık daha 1.bolumdeyiz yaklaşık 7-8 saat tek oynadim mümkün değil 1.bölümü geçmek

Co-op olarak oynarsak oyunu silmiyecem devam edecem yoksa tek oynarsam silerim oyunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abiler zindanlardayım sıralı gidiyordum ama tıkandım ayin kanı 5 gerkiyor hangi zindanda bulabilirim yada bir yerdenmi teminedebilirim birde esrarlı pus nedir ne işe yarar bilen varsa lütfen yardımcı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kardanad -- 6 Aralık 2017; 18:45:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: kollaps

oyun baştan sona co-op şekilde ilerlenmesi için tasarlanmamış, olayı da o değil zaten. tek kişi bir şeyleri başarabilmek asıl zevki veriyor, etrafı keşfetmek vs... oynamaya oynanır her bölümü geçince tekrar çağırarak ama başka online oyunlar varken neden souls veya bloodborne anlamıyorum.

Oyunu tek başına oynamak çok zor onun için dedim

Co-op olarak oynanırsa 2 kişi daha etkili olur diye düşündüm

Tek başıma oynuyorum daha ilk bölümü geçemiyorum

Yaklaşık 7-8 saattir aynı yerdeyim

Birde ölünce en başa dönmesi çok sıkıntılı

Oyun bana çok zor geldi

Online co-op şeklinde olursa devam yoksa silecem

Oldugunde uzerindelo soulslari kaybettiginin farkindasin degil mi? Gidip soul kasip, lambaya geri gelip ozelliklerini upgrade yapiyor musun?

Soyle diyeyim sana oyun ilk basta cooook zor geliyor ama sonradan alisiyorsun. Oyun gene ayni zorlukta olsa da ne yapman gerektigini ogreniyorsun

Ayrica herkesi oldurmek zorunda da degilsin. Kos yanindan gitsin gerekiyorsa.

• kardanad kullanıcısına yanıt
    Kupaları açmak için oynuyorsanız tüm zindan kadehlerini oynamanıza gerek yok. Belirli bir sırası var onları oynarsanız yeter.

Esrarlı Pus üst seviye zindanları açmak için gereken bir ayin malzemesi.
    Ayin Kanı 5 içinde bu linke bakın

http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Ritual+Blood
  • dark_hell_86 kullanıcısına yanıt
    abicim varis rünü için son runu almak için yani derin yara saldırılarında yüzde 60 daha fazla kan yankısı için rün onuda bulamadım
    Hocam biraz baktımda o rüne ulaşmak için çok uzun bir yol gerekiyor yani platin için labirent kraliçesi lazımken o rün için bir kaç alt zindana daha inmek gerekiyor yani değmez bence
  • bloodborne 2 ne zaman geliyor
  • Id hakanemr eklerseniz sevinirim yeni basladim 1 bossu gectim ama ilerde yardimsiz olmuyor anladigim kadariyla

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan_44

Id hakanemr eklerseniz sevinirim yeni basladim 1 bossu gectim ama ilerde yardimsiz olmuyor anladigim kadariyla

İlk bossu geçtiysen ileride pek sorun yaşamazsın.

• Amygadala icin yardima gelebilecek var mi?

• Şu an NG+ 2 de oynuyorum. Oynamak isteyenler id: LOTR_45. Yardıma ihtiyacı olanlara da yardım edebilirim.

Abim benim yardımın için saol zindanları ek ayin yaparak oynuyorum premetuda 5 kadeh açıldı 6 boş art mezar 4 kadeh açıldı loranda beş açıldı son olarak kıraliçenin kadehi açıldı daha girmedim bu varis rünü tam olarak hangi zindanda inat ettim alıcam onu yardımın için çok saol

Pthumeru Ihyll Root Chalice 3. katmanında düşüyor denmiş (1 ve 2'de de düşebilir şans galiba)
    bu kadeh için labirent kraliçesinin olduğu zindanın 2. bossunu kesmen lazım. Boss kesilince kadehi düşürüyor.
  • oyun aşırı zor,detaylı ve karmaşık gözüküyor ama yine de alıp oynayasım var deli gibi ama büyük ihtimalle pişman olup,sinirlenip oynamayacağımı da biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

oyun aşırı zor,detaylı ve karmaşık gözüküyor ama yine de alıp oynayasım var deli gibi ama büyük ihtimalle pişman olup,sinirlenip oynamayacağımı da biliyorum

İLk başlarda zor geliyor ama alışıyorsunuz ilerledikçe tavsiye ederim çok keyif alarak oynuyorum alırsanız yardıma gelebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: valley4891_sony

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

oyun aşırı zor,detaylı ve karmaşık gözüküyor ama yine de alıp oynayasım var deli gibi ama büyük ihtimalle pişman olup,sinirlenip oynamayacağımı da biliyorum

İLk başlarda zor geliyor ama alışıyorsunuz ilerledikçe tavsiye ederim çok keyif alarak oynuyorum alırsanız yardıma gelebilirim

teşekkürler aklımda bulunsun

• Herkes zindandaki Amygalada için zor diyor ama ondan önceki boss 10 kat daha zor. Genelde sırf bu boss için yardım isteniyor ben ona şaşırdım.

Şimdi anladım saol be kardeş

Abicim kraliçenin olduğu kadeh zindanı ıssız kadeh diye biliyordum 2.bosu kestim ama varis Rum’unun olduğu kadeh dusmedi acaba kraliçe başka bir kadehtemi

• Yardımlarınızı bekliyorum:

Oyunu bitirdim. Son iki boss’u kestim. Oyun bitince yazılar çıktı. O yazılar bitince bir video girmiş sonuna yetiştim izleyemedim. Klinkte uyandım. Yıkıldım Türkçe olarak o video’yu internette bulamıyorum. Bulan varsa yardımcı olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darktemplar1903 -- 17 Aralık 2017; 3:58:15 >
  • 
Sayfa: önceki 670671672673674
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.