Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (674. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.381
Cevap
159
Favori
617.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 672673674675676
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arka kısayoldan gelirken arada merdivenin orda bulunan 2 dev vardı belki görmüşsünüzdür onun arkasındaki asansör den iniliyordu yanlış hatırlamıyorsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplar için teşekkürler youtube da izledim belki defalarca geçtim ordan nasıl görmedim orayı çok şaşırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkblt85 -- 25 Aralık 2017; 8:31:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaclk

Aslında 1 haftada oyun mekaniklerine 3 aşağı 5 yukarı alışıyorsunuz ama belkide siz biraz yabancılık çektiniz. Benim size tavsiyem yuvarlak tuşunu etkin kullanmak. Eğer tek düşmanla dövüşüyorsanız r3 ile kilitlenin, çoklu düşman arasına karambole kesinlikle dalmayın. PArry(riposte)yapmayı öğrenin (https://www.youtube.com/watch?v=eDhs7CqDeys). Üzerinizde çok fazla kan yankısı ile dolaşmayın, birikti ise karakterinize level atlatın. Ama kesinlikle oyundan vazgeçmeyin, keşke sizin yaşadığınızı yaşasam oyunu yeni oynuyor olsam İlk aldığımda çok zorlandım, sürekli ölüyordum hatta oyunu aldığıma çok pişman oldum. Ama sonradan anladımki hayatımda oynadığım en iyi, en muhteşem oyun. Eğer plus kullanıyorsanız zorlandığınız bölümlerde size yardım edebilirim. Kolay gelsin.

Hocam kan yankıları biriktiği zaman ben level atlatmak için avcının rüyasına dönüyorum ama tekrar lambalardan başlamam gerekiyor geri kaldığımız yerden devam edebilirmiyiz?

• geçen ayki indirimden almıştım oyunu.dün ilk defa oynayayım dedim ama ilk evdeki yaratığı geçemedim kapadım oyunu
  • bkblt85 B kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam kaldığımız yerden devam edemiyoruz. Tekrar lambadan uyanıp devam etmek zorundayız.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafaclk

Hayır hocam kaldığımız yerden devam edemiyoruz. Tekrar lambadan uyanıp devam etmek zorundayız.

Bende baştan başlamak istemediğim için kan yankılarını hep kaybediyorum keşke aralarda level atlamak için başka bir çözüm olsaydı
    O zaman Bloodborne un bir anlamı kalmazdı. Böyle olması çok daha iyi. O heyecanı yaşamak, kan yankılarını kaybedince tekrar aramak vs güzel yapan detaylar.
    Harita olmadığı için bazen aynı yerlerden geçebiliyorsunuz bi yandan iyi oluyor ama kıyıda köşede itemler oluyor araştırmayı seviyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghostrain

Zorluğunu merak ediyorum nasıl olacak acaba Dark Souls kadar zor olmaz heralde.

Gelecekten yazıyorum seni lanet olası. Sakın alma 3 gün sonra satacaksın. Tanrı aşkına bu oyun Dark Souls un kalkansız versiyonu dostum. Zorluğu hesap et artık.

• Kalkan var ama hiç kullanmadığım tahta kalkan Birde dlc ile gelen bir tane kalkan var onuda kullanmadım
  • Şu make contant hareketini bulacağımız yeri bir çözemedim Videolar var ama orası neresi anlamadım hiç gitmedim öyle bir yere. Yardımcı olur musunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oyunu bitirdim yeniden başladı old huntera girmek istiyorum ama ek pakete girmek için Vicar Amelia bossunu yeniden mi öldürmem gerekiyor.
  • hakan_44 H kullanıcısına yanıt
    Evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: nopnog

Evet

hadi ya en gıcık boss ya tesekkürler
  • BD911 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, öncelikle yhargul görünmez köy bölgesinden yukarı katedral bölgesinin anahtarını almalısınız Maalesef yine youtube videosuyla bulabilirsiniz. Sonrasında katedral bölgesinden sağ tarafta bulunan asansör ile yukarı çıkıp anahtar ile açılmayan kapıyı açmalısınız. Ondan sonra zaten ilerleyerek istediğiniz hareketi bulursunuz. Eğer plus hesabınız varsa denk gelince beraber oynayarak yardımcı olabilirim.
  • Micholas Cage bossu nasıl gececem taktik lazım

Yarı kadar getiriyorum sonra yine kovalıyorum

Şimşek gibi birşey atıyor ölüyorum bundan nasıl kurtulacam

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Micholas Cage bossu nasıl gececem taktik lazım

Tam atmaya hazırlanırken tabancayla vur.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Micholas Cage bossu nasıl gececem taktik lazım

Tam atmaya hazırlanırken tabancayla vur.

Tamamdır deniyelim bakalım

Teşekkürler denedim ama yine başaramadım
    Rpg oyunları bana göre değil
    İyi sabrınız var bu oyunu oynayanlara iyi sabırlar diliyorum
    Sırf bitsin diye oynuyorum 3-5 bölüm filan kaldı
    Bitince direk silerim oyunu tabi zorluğu ve rpg oyunu oynamayı seven vardır dediğim gibi bana göre değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanblue001 -- 26 Aralık 2017; 21:49:40 >
  • Sağ olun hocam, geçtim oraları hep. Sona geldim bitmesin diye DLC yi oynuyorum şuan ancak baya zorluyor. Bloodletter almak istiyorum ancak Yaşayan başarısızlıklar bossunda kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Sağ olun hocam, geçtim oraları hep. Sona geldim bitmesin diye DLC yi oynuyorum şuan ancak baya zorluyor. Bloodletter almak istiyorum ancak Yaşayan başarısızlıklar bossunda kaldım.

Bende oyun bitsin de kurtulayım diyorum

• 
Sayfa: önceki 672673674675676
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.