Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (868. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.379
Cevap
159
Favori
616.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 865866867868869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ağla:) BB mi kaldı. 2014-2015 oyunu. Miss gibi yeni oyunlar ve kralların kralının dlc si geliyor. Zooorrtt
  • Hortlak Fuat kullanıcısına yanıt

Git konusunda yap o zaman fanboyluğunu Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada 

• Dlc çıkacak oyun Elden Ring ise onu da FromSoft yapıyor. Zırcahil. Zart zurttt.
  • yaratıc1KLAVYE kullanıcısına yanıt

elden ringle bloodborne u kıyaslamakta ne bileyim. dark souls 4 ü açık dünya yapıp elden ring diye itelemişler işte. bloodborne daki atmosfer hiçbir oyunda yok olmayacakta. lovecraft hiç okumamış biri yorum yapınca çok sırıtıyor.

• 0 levelle zindana girilebiliyor mu biri yardım etsin de şu zindan boss'u kupasını alayım da platin gelsin ya. İçimde kaldı yeminle
  • MessiTugi M kullanıcısına yanıt

kana susamış canavarı öldürmek gerekiyordu diye hatırlıyorum ilk zindana girebilmek için. sonrası için herhangi bir kısıtlama yoktu diye hatırlıyorum ama ilerki zindanlarda can sıkıcı bosslar olabiliyordu. hatta bir zindanda canımız yarıya düşüyordu.

souls türünde tecrübeli ve becerikliyseniz düşük seviyelerde oynanır elbette ama oyunda da ilerlemek gerek bence ya.

• darth hede kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler hocam. Kaydım silindiği için baştan başlamak durumunda kalacağım. Leveli zindanları tek başına bitirebilecek kadar yüksek seviyede bir arkadaş varsa onun yardımıyla bitirip zamandan tasarruf etmek istiyorum
  • 60 fps remastered bekliyordum ama Elden Ring tat vermeyince buna mı başlasam diyorum. Zaten pc üzerinden oynuyorum Elden Ring'i o da keyifsiz oluyor konsola göre. 30 fps falan ama napalım dehşet bir Lovecraftian atmosfer var diyorlar. Remastered gelirse tekrar oynarız zamanla.

• Master Willem kullanıcısına yanıt

Bloodborne u hatırlayamayacak kadar çok bitirdim halen de ara ara girer oynarım ama atmosfer diyorsan Elden Ring in eline kimse su dökemez. Bloodborne un da atmosferi muazzam ama çoğunlukla birbirine benzer orta çağ teması. Karanlık, distopik bir atmosfer arıyorsan evet bloodborne çok çok iyi ama Elden Ring genel atmosfer konusunda farklı bir boyutta şuan hiç bir oyunla atmosfer olarak mukayese edilemez. Ben bloodborne oynarken çok nadir waaow atmosfere bak demişimdir beni genel olarak o karanlık ve ürpertici teması çekiyordu ama Elden ring oynarken ağzımı açık bıraktı, devasa bir harita ve haritanın her köşesi özenle tasarlanmış bir birinden farklı temalarda nereye gitsen SS alasın geliyor, durup etrafı seyrediyordun. Leyndell Capitol ve Nokron City e girdiğimde ağzım cidden açık kalmıştı, miyazaki daha iyisini yapana kadar en iyisi Elden ring.

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada

• Karakterin hareket animasyonundan; ölme animasyonuna,seslere kadar Dark Souls 3 kopyası olan bir oyun sırf açık dünya diye Bloodborne gibi bir oyun ile ne atmosferde ne oynanışta mukayese edilemez bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaratıc1KLAVYE -- 28 Şubat 2024; 16:43:7 >
  • Kardeş kardeşe düşmesin, Bloodborne da bizim Elden Ring'de..

• Elden Ring atmosferinin Bloodborne atmosferinden iyi olması günün en güzel fıkrası olabilir sadece.

• RTX3080Ti kullanıcısına yanıt

katılmıyorum hocam. bloodborne lovecraft evreniyle en iyi harmanlanmış oyundur. daha iyiside yapılamaz. elden ring manzara vs anlamda daha iyi olabilir. sonuçta deniz kıyısı bile var. ama atmosfer olarak çok daha geri bloodborne dan. bloodborne u ilk oynarken buraya nasıl gireceğim diye düşündüğüm bir çok yer oldu. korkuttu oyun resmen. buda atmosferin gücünü gösteriyor. sanat anlamında ben korku atmosferini sevdiğim için yine bloodborne öndedir. ha belki eşit diyebilirsiniz ama medieval temasında kusucam artık. o yüzden elden ring baydı. bu bahsettiğiniz nokron city gerçekten güzel. ama onuda bloodborne dan copy paste yapmışlar gibi sanki:) sonuç olarak elden ringde iyi oyun bloodborne da. ama elden ring medieval işte. bloodborne daki atmosfer i hiçbir oyun yakalayamaz. belki bloodborne 2Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada 

• Mart ayına girmişken Sony sürpriz yapıp remake versiyonu duyursa keşke.
  • Demons Souls bile remake yapılmış iken bu oyun neden ölü muamelesi görüyor dostlar mantığı ne yani? Bir 60 fps Ps5 güncellemesi en azından ne kadar zor olabilir ki?

• Söylenti: Bloodborne: Sony üzerinde çalışıyor ve bu "sadece bir remaster'dan daha fazlası" ve "biraz zaman alacak" Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada 

• Ds3, Demon's souls remake ve Elden Ring'i tamamen bitirmiş biri olarak henüz Bloodborne'u oynamamış olmanın ayıbıyla karşınızdayım  Birkaç kere giriş yaptım ancak 30fps olması sebebiyle zorlandım oynarken ama bitirmeyide çok istiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir ? Herhangi takip edilmesi gereken build vs. var mıdır beyler ?

• Quarren kullanıcısına yanıt

bu oyunda pek bir build seçeneği yok ya. hani geçtim elden ring'i soulslardaki kadar bile yok. büyü zaten yok gibi birşey.

can, dayanıklılık, kuvvet, yetenek, kanrengi bir de arkana vardı puan verebileceğimiz. balta gibi ağır silahlarla oynayacaksanız güçten, testere satırı gibi hızlı silahlarla oynayacaksanız yetenekten gitmek doğru olur. kanrengi ve arkana silahları epey ilerde geçiyor elimize. o yüzden başlangıçta onlara puan vermek doğru olmaz. ha sıkıntı şu, karakteri sıfırlayamıyoruz.

başka da aklıma birşey gelmiyor açıkçası. zaten tür içinde tecrübelisiniz. keyifli oyunlar, bol ölümlerBloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada 

• Quarren kullanıcısına yanıt

30'a alışınca sorun olmuyor. Zira oyunun input lag değeri çok düşük.

BB'de, çok daha yüksek FPS'de çalışan oyunlardan bile düşük bir lag var. Dolayısıyla, 30'a adapte olunca oynanışa etkisi minimuma iniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 8 Mart 2024; 20:2:30 >
  • Ben bu oyunu nasıl 380 saat oynadım onu çözmeye çalışıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MessiTugi -- 8 Nisan 2024; 12:31:10 >
  • 
Sayfa: önceki 865866867868869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.