Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (749. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.381
Cevap
159
Favori
616.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 747748749750751
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunu satmayi dusunen varsa dijital olarak mesaj atabilir guzel dediler baya denemeyi dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

oyunu satmayi dusunen varsa dijital olarak mesaj atabilir guzel dediler baya denemeyi dusunuyorum
    Hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan biri. Souls oyunlarına bloodborne ile başladım sonra dark souls 3-2 oynadım. Müthiş bir yapısı var bu oyunların.

• quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

oyunu satmayi dusunen varsa dijital olarak mesaj atabilir guzel dediler baya denemeyi dusunuyorum
    100 tl civarına kutulu goty alın verdiğiniz her kuruşa değer öyle bi kez oynayıp bırakılacak bi oyun değil bu.

• dijital bakiyorum hocamda ben alabilirsem haber ederim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunun old hunters dlc inatla indirime girmiyor arkadaş ne zamandır bekliyorum... DLC yi oynayacağım diye son bosaa girmedim oyun oylece bekliyor bir kaç aydır....
  • Mc Angel kullanıcısına yanıt
    ben goty surumunu aldim fakat oyun asiri derece kasiyor ve frame dusuyor sizdede böylemiydi duzelmez ise saticam malesef

• waleur5 kullanıcısına yanıt
    bende plus ın verdiği ana sürüm var, bende hiç frame düsmesi yada kasma olmadı... ben Ps4 Pro da oynadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mc Angel

bende plus ın verdiği ana sürüm var, bende hiç frame düsmesi yada kasma olmadı... ben Ps4 Pro da oynadım...
    bende ps4 slim var hocam.Diger tv nin performansi daha iyi sony var icerde ona da taktimda gene yapiyor cözemedim uzdu dogrusu satmayi dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mc Angel

silip birdaha kurucam bu aksam daha dogrusu indiricem

• Merhaba arkadaşlar,

Bu oyunu indirmiştim ancak oynamak bayram tatili arasında nasip oldu. Şu loran zindanında 3. Katmanda iğrenç yaratık ( abhorrent beast ) diye bir boss’umsu yaratık var elektrikli şerefsiz 3 gündür kendisini geçmeye çalışıyorum. İnternetten verilen tüyoları denedim banamısın demedi ya da ben hakikaten yapamıyorum. Bana nasıl geçebileceğim konusunda yardımcı olabilecek arkadaş var mıdır? Hala online oynayan varsa öldürmeme yardım ederse sevinirim.

Saygılarımla,

iyi forumlar

• Merhaba arkadaşlar tüm silahları almak istiyorum ama tahta kalkan ve meşaleyi daha önce alıp satmıştım şimdi ulaklardanda satın alamıyorum yok bu silahlar yardımcı olabilecek varsa sevinirim iyi forumlar
  • eses_redblack kullanıcısına yanıt
    Kupa için almak istiyorsan , daha önce alıp satmış olsan dahi kupayı alabilirsin.

• Resimde küçük işaret ne anlama geliyor ne işe yarıyor yardımcı olurmusunuz.

Bir de bugün oynarken öldüm ama rüya gibi birşey oldu görünmez köy dü sanırım öyle bir yerde uyandım.bayagı zordu.sonunda da elektrikli bir boss çıktı.lambayı da yaktım orada ama avcının rüyasına girince öyle bir başlangıç yok.

• nhtklc kullanıcısına yanıt
    Avcının rüyasında 2. Yada 3. Lambada olması lazım hocam yahar'gul görünmez köydü orası yanlış hatırlamıyorsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alastair JR -- 28 Ağustos 2018; 9:2:53 >
  • Gem taktığınız için SDR gücü artar onu gösteren bi simge o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 28 Ağustos 2018; 12:20:20 >
  • Bu oyundan aldığım keyifi hic birsey vermedi 2 tane platin kupam var 1 ini Bloodborne den almışım.

• EDIT : İhtiyaç kalmadı sağolun herkese keyifli oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Relinquished06 -- 29 Ağustos 2018; 19:14:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy.shark

Merhaba arkadaşlar,

Bu oyunu indirmiştim ancak oynamak bayram tatili arasında nasip oldu. Şu loran zindanında 3. Katmanda iğrenç yaratık ( abhorrent beast ) diye bir boss’umsu yaratık var elektrikli şerefsiz 3 gündür kendisini geçmeye çalışıyorum. İnternetten verilen tüyoları denedim banamısın demedi ya da ben hakikaten yapamıyorum. Bana nasıl geçebileceğim konusunda yardımcı olabilecek arkadaş var mıdır? Hala online oynayan varsa öldürmeme yardım ederse sevinirim.

Saygılarımla,

iyi forumlar
    O opsiyonel bir boss, kesmek zorunda değilsin. İleride dönüp kesebilirsin ama illa keseceğim diyorsan tüfekli mızrağı tavsiye ederim. Mızrak ile kafasına doğru ağır hasar verince elektiriği sönüyor ve o zaman halletmesi çok daha kolay.

Tüfekli mızrak bosslarda gayet kullanışlı bir silahtır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OtostopcununRehberi -- 29 Ağustos 2018; 21:36:40 >

• Oyunu sonunda platinledim gerçekten çok güzel bir rehber olmuş çok yardımı dokundu yardım isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim pm atmaları yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LUBCER -- 31 Ağustos 2018; 19:46:45 >

• 10 kuvvetle nasıl platinlediniz hocam
  • 
Sayfa: önceki 747748749750751
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.